Προς το περιεχόμενο

[SMARTPHONE] LG G3 στα 280ε στο Γερμανο (252ε με ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Eurobank) [ΤΕΛΟΣ]


Thrylos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συγνωμη ρε παιδια αλλα μπορει να μου απαντησει καποιος---βλεπω πανντου ολοι μιλανε για την πασχαλινη προσφορα του γερμανου,

στο σαιτ του γερμανου αναγραφεται για το προιον πχ  lg g3  500 και με δωροεπιταγη 280

 

δηλαδη αν παω εγω αυριο με 280 μπορω να αγορασω το κινητο?????

 

δεν εχω καμια επιταδη δεν ειμαι ουτε οτε ουτε κοσμοτε ουτε εχω κανει καποια αγορα απο εκει να εχω τιποτα μπονους-ουτε πιστωτικες eyrobank η οτι αλλο

 

η ειναι του τυπου αν πληρωσω 500 μου δινουν 220 αλλα μονο σε επιταγη γερμανου ωστε  να αγορασω και  κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να πας να το αγορασεις με 280 και τιποτα παραπανω!

να ξερεις ομως οτι εχει αρχισει να εξαντλείτε και καλο θα ηταν να πας γρηγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

συγνωμη ρε παιδια αλλα μπορει να μου απαντησει καποιος---βλεπω πανντου ολοι μιλανε για την πασχαλινη προσφορα του γερμανου,

στο σαιτ του γερμανου αναγραφεται για το προιον πχ  lg g3  500 και με δωροεπιταγη 280

 

δηλαδη αν παω εγω αυριο με 280 μπορω να αγορασω το κινητο?????

 

δεν εχω καμια επιταδη δεν ειμαι ουτε οτε ουτε κοσμοτε ουτε εχω κανει καποια αγορα απο εκει να εχω τιποτα μπονους-ουτε πιστωτικες eyrobank η οτι αλλο

 

η ειναι του τυπου αν πληρωσω 500 μου δινουν 220 αλλα μονο σε επιταγη γερμανου ωστε  να αγορασω και  κατι αλλο?

 

 

Σε πρωτη φαση μετεφερα από το ασχετο θεμα τα 3 ποστς.

 

Ο,τι ωρα και να πας, αν δεν εχει δεν προκειται να φυγεις με κινητο. Διαβασε λιγο την κουβεντα ώστε να μην στεναχωρηθείς που θα χασεις (αν) τον πρωϊνο υπνο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει κινητο παιδια.. Πηρα 8 καταστηματα και τα κεντρικα, και δεν υπαρχει πουθενα.

 

Τωρα αν φερουν απο εβδομαδα δεν ξερω..

 

Οποτε μαλλον για το LG G2 παω εγω, αν μπορει καποιος να βοηθησει ας πει τη γνωμη του εδω:

 

http://www.insomnia.gr/topic/565328-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AE-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AE-smartphone/page-2

 

Εξυπνο κολπακι του Γερμανου..  Εβαλε τη πιο φθηνη ναυαρχιδα σε τιμη πατο, πουλησε 500-1000 κινητακια, και οι υπολοιποι ολο και κατι θα παρουν αντι του G3..

 

Και τσαμπα διαφημιση σε forum κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως και με την αλλη προσφορα του 930 και Xbox ειχαν τελειωσει τα αποθεματα στις αρχες αλλα οχι μονο εφερε και πηρε και παραταση η προσφορα. Αρα αν οντως δεν βρειτε κινητο ρωτηστε κυριως αν γνωριζουν αν θα φερουν άλλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμια περιπτωση μην υποτιματε σκρουτζομαγαζα.Τα κινητα και αριστης ποιοτητας ειναι και εχεις και την εγγυηση σου για 2 χρονια.

Προσωπικα εχω το g3 1 μηνα και ειναι οτι καλυτερο εχει πεσει στα χερια μου.Ειναι VFM!!

 

Οσοι προλαβουν την προσφορα, θα ειναι τυχεροι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιλησα με το chat του ΟΤΕ.....

 

Η προσφορά ισχύει για τα καταστήματα και όχι από το eshop!!!

δηλαδή τη ακριβώς σου είπανε γιατί σε εμένα δεν έδειξε τίποτα σχετικά για παραλαβή απο κατάστημα ή αποστολή στο χώρο, απλά είχε στο τέλος επιλογή ότι πότε θέλω να μιλήσουν μαζί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις να παραγγειλεις απο το eshop γιατι οπως βλεπεις εχει διαφορετικη τιμη!!!

 

Πρεπει να πας σε oteshop και να το παρεις με την εκπτωση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αν κάποιος εχει στο νου του την επιπλέον επιστροφή της eurobank, το έξτρα 10%, να προσέξει μην του κάτσει η παραλαβη, και κατα συνέπεια η πληρωμή, μετά τις 11/4 που λήγει η προσφορα για τις κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τους "τεντωσεις" δεν ξέρω αν μπορείς, ειδικά τον κόσμο στα καταστήματα, αν δεν έχετε ήδη καποια συσκευή να σας περιμένει,

Αν περιμένετε απο τα κεντρικά, απλά καλό θα είναι να ζητήσετε να γίνει η παραλαβή το αργότερο στις 11/4.

Αν το είχα παραγγείλει μέσω e-shop, οπότε η ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ μου θα γινόταν απο τις κεντρικές αποθήκες, θα τους υπενθυμίζω την παραπάνω ημερομηνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το g3 υπάρχει, μην κάνετε τηλέφωνο, πηγαίνετε σε καταστήματα, για το λευκό τουλάχιστον το λέω με σιγουριά γιατί το πήρε ο αδερφός μου σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να δημιουργήσω καμιά παραπληροφόρηση, μόνο σε μένα το Lg g3 έκανε παράσιτα στις κλήσεις - δίκτυο cosmote? Με κανένα άλλο κινητό δεν είχα πρόβλημα-ήταν θέμα ακουστικού.Μπορεί να έτυχε ,αλλά πέρα από τις υπερ-δυνατότητες του ,μη ξεχνάμε ότι η ποιότητα κλήσεων μετράει αρκετά για κάποιους! Απόψεις από χρήστες ? Μπορεί να έτυχε μόνο στο δικό μου ( αγορασμένο πριν 4-5 μήνες ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...