Προς το περιεχόμενο

Fear the Walking Dead (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά εννοώ ότι ο χαρακτήρας είναι μια χαρά αλλά με ενοχλεί ο ηθοποιός. Τον βρίσκω ατάλαντο.

Μακάρι να πεθάνει στη δεύτερη σεζόν. (Ο χαρακτήρας, όχι ο ηθοποιός :ph34r: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά εννοώ ότι ο χαρακτήρας είναι μια χαρά αλλά με ενοχλεί ο ηθοποιός. Τον βρίσκω ατάλαντο.

Μακάρι να πεθάνει στη δεύτερη σεζόν. (Ο χαρακτήρας, όχι ο ηθοποιός :ph34r: )

Και μενα μου φάνηκε μετριος αλλά πιστεύω θα βρει τα πατήματα του. Μάρτιο β δεύτερη σεζον;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση ... είχα δει λίγα επεισόδια κ μ είχε φανεί καλή. είχα μείνει στο σημείο που

είχαν πάρει τους μαγαζάτορες αν θυμάμαι καλά μαζί




αξίζει η σειρά? να τη συνεχίσω?thx 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τρία μου είχαν μείνει τελικά. Δεν είναι οτι δεν μου άρεσε , απλά είχα μπλεχτεί με άλλες σειρές κ την ξέχασα αλλα ήθελα να μάθω αν αξίζει τόσο ώστε να τη δω τώρα ή να την αφήσω για ξεραΐλες  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξέρω γιατί πολλοί έλεγαν ότι είναι καλύτεροι από το Walking, ήταν πολύ πιο βαρετή, εστίαζε πολύ στα προσωπικά προβλήματα των χαρακτήρων και το τέλος του δείχνει ότι πλέον θα υπάρχει μία επανάληψη της ορίτζιναλ σειράς, σε διαφορετικό σέτινγκ, δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο να υπάρχουν 2 ίδιες σειρές, ειδικά αν συνεχίσει να είναι το Fear, το ίδιο κουραστικό με την πρώτη του μίνι σεζόν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιδια ασχετα εαν αρεσει η οχι σε καποιους επειδη τον εχει παρει το ματι μου και σε αλλες ταινιες τον συγκεκριμενο ηθοποιο,, ε δεν μπορουμε να τον κρινουμε και σαν αταλαντο τον ανθρωπο...http://www.imdb.com/name/nm0193295/awards


παιδια ασχετα εαν αρεσει η οχι σε καποιους επειδη τον εχει παρει το ματι μου και σε αλλες ταινιες τον συγκεκριμενο ηθοποιο,, ε δεν μπορουμε να τον κρινουμε και σαν αταλαντο τον ανθρωπο...http://www.imdb.com/name/nm0193295/awards

ασχετα που ειναι λιγο σκατοφατσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Το είδε κανείς το νέο επεισόδιο;  

Shift delete και αναμενουμε το walking dead.Το fear οι περισσοτεροι το βλεπαμε για την Alicia και για την Ισπανιδα δεν εχει κατι αλλο να προσφερει σε σχεση με το κανονικο walking dead.Δεν βλεπετε εδω και αρκετα επεισοδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...