Προς το περιεχόμενο

Fear the Walking Dead (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 372
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο προτελευταιο επεισοδιο εγιναν πολυ σωστα πραγματα και πιστευα πως θα παρει πολυ τα πανω της η σειρα. Δυστυχως ομως στο δωδεκατο, εγιναν ολα οσα σχεδον δεν επρεπε.

Ελπιζω να μην παρει τα κατω της, οσο χαλια αναμενεται να ειναι η κυρια the walking dead σειρα, κριμα στο κοπο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ελπιζω να μην παρει τα κατω της, οσο χαλια αναμενεται να ειναι η κυρια the walking dead σειρα, κριμα στο κοπο τους.

 

Γιατί αναμένεται να είναι χάλια η καινούρια σεζόν? Πού το διάβασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα εδειξε σημαδια οτι δεν παει καλα ηδη απο την 2η σεζον,εν ολιγης προσωπικα το wd θεωρω οτι  ειναι στην κατηγορια σειρων,που ανα σεζον εχει λιγα γαματα επεισοδια που σε πορωνουν και ολα τα αλλα ειναι απλα γεμισματα για να βγουν 13-14 επεισοδια.

 

Μακαρι η καινουργια σεζον να αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αναμένεται να είναι χάλια η καινούρια σεζόν? Πού το διάβασες?

Εχω διαβασει το κωμικ και οι συγκεκριμενες ιστοριες ηταν πολυ κακες, και το ειχα αφησει για χρονια. Ηλπιζα με τα παραπονα και τις προτασεις που ειχε ο δημιουργος να απεφευγε αντιστοιχα προβληματα με το FTWD αλλα δυστυχως φαινεται πως ξαναπεφτουν σε καποιες κακες παγιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκατσα και βρηκα χρονο και ορεξη και ειδα ολο το δευτερο κομματι της 2ρης season μαζεμενο κατι που βοηθησε αρκετα στο να εχω καλυτερη αποψη για την σειρα.

 

Σε γενικες γραμμες μου αρεσε αρκετα το δευτερο μερος ως τωρα ετσι οπως το κανανε γιατι ειχε περισσοτερο ενδιαφερον απο οτι στα του Walking dead που εχει καταντησει προβλεπομενο μεχρι αηδιας.Πανε μια περιοχη,κανουν πολεμο με τους τοπικους μηχανοβιους(ας τους πουμε ετσι)πεθαινουν 1-2κεντρικα προσωπα,φευγουν απο την περιοχη βρισκουν αλλα προσωπα πανε παλι σε αλλο μερος μεχρι να ξανακανουν πολεμο με καποιους κακους....

 

Οσο για τον Chris νομιζω οτι ειναι ξεκαθαρο οτι επιτηδες τον εκαναν τοσο αντιπαθητικο χαρακτηρα,για να οδηγησει σε αυτη την αποφαση να φυγει.Ο nick αν και βελτιωθηκε απιστευτα,δεν μου αρεσει που εφυγε χωρις λογο οπως ανεφερε η αδελφη του.

 

Και σε γενικες γραμμες η σειρα οπως εχω ξαναπει εχει 1 καλο-κακο.Δεν εχει ηγετικα,κεντρικα προσωπα οπως η αλλη πιο γνωστη σειρα.

Αυτο εχει το καλο οτι σε περιπτωσεις οπως τωρα που χωριζονται μεταξυ τους λειτουργει καλυτερα απο την αλλη σειρα που ξερεις οτι θα κανει ντου το υπολοιπο πληρωμα να τους σωσει πχ.Το κακο που εχει το παραπανω ειναι ομως οτι δεν σε κανει να ενδιαφερεσαι τοσο για τους χαρακτηρες,κοινως αυτο που λεμε ειναι αδιαφοροι ειδικα ο Travis.

Δεν μου αρεσε επισης η επιλογη της Ofelia να ακολουθησει τον δρομο του nick.

 

Παντως σαν σειρα σιγουρα παρακολουθω πιο ανετα και με λιγοτερη βαρεμαρα που λεμε το δευτερο κομματι απο το πρωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ την αρχή είδα ζεστά όλο το κονσεπτ και είμαι λιγάκι προκατειλημμένος. Η αλήθεια είναι ότι έχει ανέβει στα τελευταία επεισόδια αν και δεν πιστεύω να δούμε κάτι διαφορετικό στην συνέχεια.

 

Υ.Γ. Ηγετικό πρόσωπο τείνει να γίνει η Μάντισον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι έχει ανέβει στα τελευταία επεισόδια αν και δεν πιστεύω να δούμε κάτι διαφορετικό στην συνέχεια.

 

Πες μου μόνο ότι στα "τελευταία" που λες δε συμπεριλαμβάνεις το προχτεσινό... :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...