Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy A7 duos 308.94 ευρώ. Μόνο!!! @ [ΤΕΛΟΣ]


gabriel1981

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε εμένα είπε σημερα το πρωι οτι θα προχωρήσει κανονικα η παραγγελία μου και θα παραδωθεί σε τρεις εργάσιμες. Το μονο που ρώτησα ηταν για την εγγύηση, και μου απάντησε 2 χρόνια μέσω του καταστήματος. Ας ελπίζουμε οτι θα κρατήσει τον λόγο του και θα παραδώσει κανονικά. Σε περίπτωση που παραλάβουν και άλλοι, μάλλον κακώς κάποιοι ήταν δύσπιστοι και θα επρόκειτο για μια πολύ καλή προσφορά περιορισμένων προφανώς τεμαχίων.

 

Που σημαινει οτι δεν προοριζοταν για χωρα Ε.Ε;

 

Τσεκαρετε εδω το imei να δειτε για που πηγαινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω εμπειστευομαι μελη με πολλα ποστ μονο...

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν ποστάρουμε πολλοί εδώ μέσα. Να αποδεικνύει ο καθένας οτι αυτά που λέει είναι αληθή και χωρίς δόλο επειδή έχει λίγα ποστ? Δεν νομίζω ότι αυτό ορίζει η έννοια του forum. Εγώ διαβάζω, ενημερώνομαι και που και που κανώ και κάποιες συναλλαγές. Έχω άριστες αξιολογήσεις στις συναλλαγές, αυτό μήπως μετράει για να συμμετέχω στην συζήτηση? Anyway, μακάρι να μου έρθει όντως το κι νητό, απο εκεί και πέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν ποστάρουμε πολλοί εδώ μέσα. Να αποδεικνύει ο καθένας οτι αυτά που λέει είναι αληθή και χωρίς δόλο επειδή έχει λίγα ποστ? Δεν νομίζω ότι αυτό ορίζει η έννοια του forum. Εγώ διαβάζω, ενημερώνομαι και που και που κανώ και κάποιες συναλλαγές. Έχω άριστες αξιολογήσεις στις συναλλαγές, αυτό μήπως μετράει για να συμμετέχω στην συζήτηση? Anyway, μακάρι να μου έρθει όντως το κι νητό, απο εκεί και πέρα...

Από ποιον αριθμό σε κάλεσαν φίλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν ποστάρουμε πολλοί εδώ μέσα. Να αποδεικνύει ο καθένας οτι αυτά που λέει είναι αληθή και χωρίς δόλο επειδή έχει λίγα ποστ? Δεν νομίζω ότι αυτό ορίζει η έννοια του forum. Εγώ διαβάζω, ενημερώνομαι και που και που κανώ και κάποιες συναλλαγές. Έχω άριστες αξιολογήσεις στις συναλλαγές, αυτό μήπως μετράει για να συμμετέχω στην συζήτηση? Anyway, μακάρι να μου έρθει όντως το κι νητό, απο εκεί και πέρα...

Φιλε δεν ειναι προσωπικό το θέμα. Κακώς δεν το καταλαβαίνεις. απλά ξέρουμε ότι παίζουν πολλά. Το θέμα είναι πόσοι θα ποστάρουν οτι θα παραλάβουν. Άμα είσαι μόνο σου, 1 = κανένα. και πάλι σου λέω δεν είναι προσωπικό. Αστο, θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα άκυρο. . .. εξαντλημένο μου είπαν στο τηλέφωνο και ότι δε πρόκειται να το φέρουν στο άμεσο μέλλον.

 

 

 

Εεεεε οχι....χαχαχα!!!

 

Εσυ ανοιξες το θεμα....εσυ παρηγειλες πρωτος λογικα....πως γινεται να παραλαμβανουν αλλοι και οχι εσυ??? :shock:  :shock:

 

 

Δεν θελω να γινω ειρωνικος αλλα λιγο δυσκολο μου φαινεται........ :confused:  :confused:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ το ότι δεν μίλησαν για λάθος τιμή αλλά για λίγο shock! Όπως υποστήριζαν μερικά άτομα εδώ αρχικά. .

 

Εγώ μίλησα τηλεφωνικά και ήταν να με καλέσουν σήμερα πριν της 8, μάλιστα μου είπε ΣΊΓΟΥΡΑ κιόλας αλλά με έγραψαν κανονικά. .

 

ΘΑ ποστάρω την εξέλιξη αύριο που θα ξανά καλέσω.

Εγώ έφαγα άκυρο. . .. εξαντλημένο μου είπαν στο τηλέφωνο και ότι δε πρόκειται να το φέρουν στο άμεσο μέλλον.

Αν έφαγες άκυρο εσύ που άνοιξες πρώτος το θέμα κάτι δεν πάει καλά στην όλη ιστορία λάθος τιμή η ελάχιστο stock;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έφαγα άκυρο, Μου είπαν ότι είχαν λίγα κομμάτια σε αυτή την τιμή και ότι το σύστημα τους κόλλησε.

 

Αστεία πράγματα δηλαδή και τους είχα σε υπόληψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτους που προχωραει η παραγγελια τι γραφει στο status??? Μηπως γραφει "επεξεργαστηκε"???

Επεξεργάστηκε γράφει... Γιατί το ρωτας έτσι? Καλό είναι ή κακό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...