Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy A7 duos 308.94 ευρώ. Μόνο!!! @ [ΤΕΛΟΣ]


gabriel1981

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Διαβάζω τα ποστς των προηγούμενων ημερών και αναρρωτιέμαι γιατί τόσος ντόρος.

 

Ένα κινητό που έχει 420-430 ευρώ βγαίνει από ένα κατάστημα στα 310. Ε και; Λογικό price range είναι για τα δεδομένα παραεισαγωγής. Ενδεικτικά, δείτε price range που έχει το Z3 (του οποίου είμαι κάτοχος):

 

http://www.bestprice.gr/item/2154363005/sony-xperia-z3.html?qid=329X3yraOhu_e8d9a&seq=2 -> Μιλάμε για τα μισά χρήματα σχεδόν διαφορά η χαμηλότερη με την υψηλότερη τιμή.

 

Γιατί να πρέπει να μυρίσω τα νύχια μου αν κάτι είναι προσφορά ή όχι; Αυτονόητο λάθος είναι όταν κάτι από τα 420 ευρώ πάει στα 4,20 ευρώ. Από τα 420 στα 310 μια χαρά προσφορά μπορεί να θεωρηθεί, δεν καταλαβαίνω το κώλυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άκυρο και σε εμένα παιδιά. Προσπάθησαν λέει να βγούνε stock αλλά δεν τα κατάφεραν. . Επίσης σήμερα μου πρόσθεσε " κόλλησε το σύστημα και έπαιρνε παραγγελίες " προφανώς μας περνάνε για χαζούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω κάνεις δεν παρέλαβε... Αν τήρησαν την σειρά προτεραιότητας ΕΓΩ έπρεπε να παραλάβω πρώτος....αλλά με ακύρωσαν λέγοντας ότι ξεμειναν από στοκ.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω εμπειστευομαι μελη με πολλα ποστ μονο...

 

Διαφωνώ σε αυτο, έχω  γραψει την άποψη μου στο παρελθόν. Και κάποιος με ενα ποστ μπορει να γραψει πολυ σημαντικά πράγματα και να είναι αξιόπιστος. Βέβαια έδωσες τις διευκρινήσεις σου παρακάτω.

 

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν ποστάρουμε πολλοί εδώ μέσα. Να αποδεικνύει ο καθένας οτι αυτά που λέει είναι αληθή και χωρίς δόλο επειδή έχει λίγα ποστ? Δεν νομίζω ότι αυτό ορίζει η έννοια του forum. Εγώ διαβάζω, ενημερώνομαι και που και που κανώ και κάποιες συναλλαγές. Έχω άριστες αξιολογήσεις στις συναλλαγές, αυτό μήπως μετράει για να συμμετέχω στην συζήτηση? Anyway, μακάρι να μου έρθει όντως το κι νητό, απο εκεί και πέρα...

 

 

Και εδώ είναι ο λόγος που κάνω αυτο το ποστ... Δικαιολογίες χωρίς λογο μου φαίνονται τα περί του λογου που δεν "ποστάρουν πολλοί εδώ μέσα". Επίσης οι αξιολογήσεις πιστεύω δεν έχουν καμια σχέση με την αξιοπιστία καποιου. Κάποιος που εχει λίγα ποστς απλα δεν εχει διάθεση (ή χρόνο στην καλύτερη) να βοηθά τους συνανθρώπους-συμφορουμιτες εν προκειμένω. Οι αγγελίες αφορούν την "εμπορική" πλευρά ενός λογαριασμού που καμια σχέση δεν εχει -τουλάχιστον στην δικη μου σκέψη- με την έννοια του "φορουμ". Φόρουμ σημαίνει συμμετεχω και βοηθω. Οποιος δεν εχει όρεξη γι αυτο, είναι δικό του θέμα και δεν χρειάζεται να μέμφεται, να το φορτωνει  στους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπιστεύομαι σε θέματα παραλαβής εννοούσα και όχι τα υπόλοιπα προφανώς. Έχουμε δει όλοι πολλά με διάφορους topic starter κτλπ και σίγουρα τα ξερεις καλύτερα από εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ενημερώθηκα οτι παραλάμβανω κανονικά αυριο με κούριερ. Περαν της υπαρκτης τελικα προσφορας απο οτι φαινεται, ειναι αδικη η διαδικασια παράδοσης των λιγοστων τεμαχίων (10 απο οτι μου ειπαν, ενω υπηρχαν 50 παραγγελίες όπως μου είπε ο υπάλληλος). Και κρίμα που οι γνωστοι αγνωστοι επιτήδειοι "έμποροι" στερουν την συσκευή για 70 ευρώ κέρδος, απο κάποιον που πραγματικα την ήθελε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως φαίνεται από τις αγγελίες ίσως κάποιοι το παρέλαβαν το κινητό. 

μπορει τελικα γιαυτο να μην ποσταρουν εδω... για να μην ξεφωνιστουν. Αν τους γραψεις ασχημη κριτικ'η?? οκ θα κανουν αλλο λογαριασμό, αλλα ετσια δε θα μπορουν αφτιαξον προφιλ τουλαχιστον. :devil:

Παντως ο topic starter δεν πήρε, αρα σιγουρα δεν ηταν με σειρα προτεραιότητας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες με εμένα τώρα 5 μέρες δεν επικοινώνησε κανείς από το κατάστημα, ούτε εγώ μαζί τους.......μόλις μπήκα στο λογαριασμό μου στο κατάστημα και είδα ότι μου το έχουν αποστείλει σήμερα με acs και έχει και κωδικό αποστολής......  :confused:  :confused:

 

 

Επειδή δεν ξέρω αν θα το πάρω (μάλλον όχι) για να μην πάει χαμένο όποιος θέλει π.μ. να δούμε πως μπορούμε να το κάνουμε.  B)  B)

 

 

Αλλιώς θα γυρίσει πίσω άδικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες με εμένα τώρα 5 μέρες δεν επικοινώνησε κανείς από το κατάστημα, ούτε εγώ μαζί τους.......μόλις μπήκα στο λογαριασμό μου στο κατάστημα και είδα ότι μου το έχουν αποστείλει σήμερα με acs και έχει και κωδικό αποστολής......  :confused:  :confused:

 

 

Επειδή δεν ξέρω αν θα το πάρω (μάλλον όχι) για να μην πάει χαμένο όποιος θέλει π.μ. να δούμε πως μπορούμε να το κάνουμε.  B)  B)

 

 

Αλλιώς θα γυρίσει πίσω άδικα!!!

 

Σου έχω στείλει π.μ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ο hackertom βρήκε λύση παίδες γιατί είναι πιο εφευρετικός σαν σωστός χακερ  :ph34r:  :ph34r: , μη στέλνετε λοιπόν άλλοι έχω πονοκέφαλο!!!!!!  :confused:  :confused:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κρίμα που οι γνωστοι αγνωστοι επιτήδειοι "έμποροι" στερουν την συσκευή για 70 ευρώ κέρδος, απο κάποιον που πραγματικα την ήθελε.

 

:o   :o   :o

Συγνώμη, μετακόμισες πρόσφατα στον πλανήτη Γη ?

Eμποροι είναι, όχι φιλανθρωπικά ιδρύματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω κάνεις δεν παρέλαβε... Αν τήρησαν την σειρά προτεραιότητας ΕΓΩ έπρεπε να παραλάβω πρώτος....αλλά με ακύρωσαν λέγοντας ότι ξεμειναν από στοκ.....

Να ρωτήσω κάτι? Πως ξέρεις ότι έπρεπε να πάρεις πρώτος? Έχεις πρόσβαση στο σύστημα του καταστήματος? Ρε παιδιά ας σοβαρευτούμε λίγο. Αν ήταν προσφορά με περιορισμένο αριθμό συσκευών είναι λογικό να μην πάρουν όλοι. Οι μεγάλες αλυσίδες το κάνουν κάθε μέρα αυτό. 

 

Επειδή δεν ξέρω αν θα το πάρω (μάλλον όχι) για να μην πάει χαμένο όποιος θέλει π.μ. να δούμε πως μπορούμε να το κάνουμε.  B)  B)

 

 

Αλλιώς θα γυρίσει πίσω άδικα!!!

Άλλη μια ερώτηση. Αφού δεν το ήθελες το κινητό γιατί το παρήγγειλες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να ρωτήσω κάτι? Πως ξέρεις ότι έπρεπε να πάρεις πρώτος? Έχεις πρόσβαση στο σύστημα του καταστήματος? Ρε παιδιά ας σοβαρευτούμε λίγο. Αν ήταν προσφορά με περιορισμένο αριθμό συσκευών είναι λογικό να μην πάρουν όλοι. Οι μεγάλες αλυσίδες το κάνουν κάθε μέρα αυτό. 

 

 

Καμια μεγαλη (μπορειτε να το διαβασετε και ως "σοβαρη" το "μεγαλη" στην προταση μου, αυτά πανε μαζι κανονικα) αλυσιδα δεν βγαζει προσφορα με 10, 9 ή 2 κομματια χωρις να αναφερει "ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ".  Δεν το εχω δει ποτε προσωπικα και τα παρακολουθώ ανελλιπώς χρονια τα πραγματα. Είναι αλλωστε παρανομο νομιζω συμφωνα με οσα λεει και η ΓΓτΚ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...