Προς το περιεχόμενο

MeriMobiles.com κουπόνι -$10 [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


terry308

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή 2 ευρώ έκπτωση στα 20... και αν δεν κάνω λάθος δεν συνδυάζεται με άλλο κουπόνι .. άρα και πάλι ποιο ακριβά από άλλα.

Εμένα δεν έχουν στείλει βεβαίως ακόμη. Σε εσάς που έστειλαν είχατε περισσότερες από μία παραγγελίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μαλιστα (ισως επειδη εκανα στο dispute λογο για απωλεια χρηματων λογω 2πλης μετατροπης συναλλαγματος απο την visa) βλεπω οτι δεν εγινε το refund στην καρτα αλλα σαν υπολοιπο σε δολαρια στο paypal. Για τσεκαρετε το και εσεις.

 

πχ η μια:

 

Refund:

$13.98 USD to PayPal balance

 

και ολα μαζι (και απο τις 3 παραγγελιες) στο overview στον λογαριασμο μου

"Total balance (all currencies, available and pending) USD $34.97 USD" (χωρις λεπτομερειες τα δειχνει σε ευρω και στην αρχη χαλαστηκα γιατι ειδα 31 και κατι ψιλα ευρω σαν paypal balance, ενω χρεωθηκα 33+€ στην τραπεζα. Χασαμε καπου 1.5 ευρω απο την one way μετατροπη €->$ και τα λεφτα μας κρατημενα απο το ebay. Θα ευχομαστε τωρα να ανεβαινει το δολαριο :P :mad:  Μου επενδυσαν 35 δολαρια στο paypal εξαιτιας των κινεζων... Τους ζητησα να ακυρωσουν την συναλλαγη και αυτοι αφησαν την συναλλαγη με την καρτα ως ειχε και τα αφησαν και μεσα στο paypal... ισως δεν γινοταν να την ακυρωσουν; Αποτελεσμα shit που λενε και οι Αμερικλανοι οπως και να εχει.)

 

 

 

Add

απο την πραπεζα οι δεσμευσεις

 

Ποσό σε Δέσμευση:

33,05 EUR

 

με το 2% προμηθειας που θα πεσει την Τριτη θα παμε 33.711 περα απο την οποια μεταβολη της ισοτιμιας βιζα Δευτερας.

 

Πλερωσαμε 1.5 ευρω λοιπον περιπου, 3 ωρες  χρονου και 35 $ δανεισμενα ("επενδυμενα" sic) στο Paypal γι αυτη την εμπειρια. Καλα ειναι. :P Δε γ...εται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ποια η διαφορα dispute απο το να σου επιστρεψουν ολο το ποσο αυτοι; εμενα μου το πε αυτος ο χαιβανας και λεω να το κανω ετσι μη μπλεξω paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω γιατι παραπονιεστε ομως :) . Στο email που ειχα δει το κουπονι ελεγε ξεκαθαρα οτι ισχυει σε παραγγελιες των 200 δολαριων και ανω. Συμφωνω οτι επρεπε να το εχουν φροντισει στο συστημα αλλα κανανε λαθος, δεν ειναι οτι φαγανε τα λεφτα ή ο,τι αλλο. Και οποτε ειχα θεμα με αυτους μου απαντουσανε την ιδια μερα και ευγενικα οχι σαν αλλους κινεζους που κανανε τον κινεζο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε topic starter, το είδες ότι είναι για πάνω απο 200$ και επειδή δούλευε δεν είπες τίποτα ή δεν το παρατήρησες?

 

Φυσικά και φταίνε και αυτοί, έπρεπε να φροντίσουν να μην δέχεται το κουπόνι μια παραγγελία κάτω των 200$.

 

Εγώ τους έστειλα μήνυμα ότι το λάθος είναι δικό τους και πως απαιτώ να μου το στείλουν γιατί αλλίως θα τους δυσφημίσω παντού. Προφανώς δεν θα τσιμπήσουν και θα μου δώσουν κανά κουπόνι 2% έκπτωσης που δεν θα αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...