Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καποιος κωδικος αυτες τις μερες για τα Hawkers; Τωρα που μπαινει το καλοκαιρι σιγα σιγα ειναι καιρος να ανανεωθουμε λιγο :)

Με τον FREESUMMER έχεις δωρεάν μεταφορικά. Πριν λίγο καιρό ήταν και ο SALE20 για 20% έκπτωση αλλά δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχει κάνει η Hawkers με τον χρόνο παράδοσης είναι απίστευτο!

Τετάρτη τα παρήγγειλα και Παρασκευή τα είχε φέρει ο ταχυδρόμος! Ούτε από επαρχία τόσο γρήγορα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον FREESUMMER έχεις δωρεάν μεταφορικά. Πριν λίγο καιρό ήταν και ο SALE20 για 20% έκπτωση αλλά δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.

Ισχύουν κανονικά και οι 2 κωδικοί, μόλις τους δοκίμασα [δεν γίνεται να χρησιμοποιηθούν ταυτόχρονα όμως δυστυχώς, οπότε έβαλα τον SALE20 για λίγο καλύτερα].

Διάλεξα τα Carey Grey Rose Gold Warwick ^_^ και περιμένω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχει κάνει η Hawkers με τον χρόνο παράδοσης είναι απίστευτο!

Τετάρτη τα παρήγγειλα και Παρασκευή τα είχε φέρει ο ταχυδρόμος! Ούτε από επαρχία τόσο γρήγορα!

 

Είναι φοβεροί!

Παράγγειλα την προηγούμενη εβδομάδα και παρακολουθώ την πορεία. Ξεκινάει από Μαδρίτη Πέμπτη βράδυ στις 23:30 και πάει Γερμανία, μετά Αθήνα και τέλος φτάνει Κρήτη που είμαι το μεσημέρι της Παρασκευής στις 15:38. Ε, μετά ανέλαβαν οι Έλληνες και παρέλαβα Δευτέρα μεσημέρι! Δηλαδή το δέμα γύρισε όλη την Ευρώπη σε 15 ώρες και το είχα και περίμενε μέσα στην πόλη μου για 3 μέρες!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φοβεροί!

Παράγγειλα την προηγούμενη εβδομάδα και παρακολουθώ την πορεία. Ξεκινάει από Μαδρίτη Πέμπτη βράδυ στις 23:30 και πάει Γερμανία, μετά Αθήνα και τέλος φτάνει Κρήτη που είμαι το μεσημέρι της Παρασκευής στις 15:38. Ε, μετά ανέλαβαν οι Έλληνες και παρέλαβα Δευτέρα μεσημέρι! Δηλαδή το δέμα γύρισε όλη την Ευρώπη σε 15 ώρες και το είχα και περίμενε μέσα στην πόλη μου για 3 μέρες!!

 

σε όλη την Ευρώπη θα περίμενες 3 μέρες γιατί ήταν ΣΚ.

Αν βιαζόσουν τόσο, ας πήγαινες να τα πάρεις από τα κεντρικά της DHL και να μην περίμενες να στα φέρουν εκείνοι.

Εγώ αυτό κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...