Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

By the way με την ευκαιρία να πω ότι θα πουλησω τα hawkers μου επειδή έχω συνολικά 4 τεμάχια και τα συγκεκριμένα δεν τα φοραω καθόλου.

 

http://sun-glasses.gr/index.php?route=product/product&manufacturer_id=58&product_id=30009

 

Αυτά είναι και θα τα δώσω 25€ αν ενδιαφέρετε κάνεις μ λέει.

Από αθηνα είμαι.

Είναι ολοκαίνουργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα και τα δοκιμασα και μου φαίνονται λίγο μεγάλα. Όχι πολύ αλλά λίγα χιλιοστά μικρότερα να ηταν θα ήταν ακόμα καλύτερα. Θελω να ρωτησω εάν είναι στη μόδα τα μεγάλα γυαλια γιατί είμαι σε δίλημμα να τα πάρω ή να μην τα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα και τα δοκιμασα και μου φαίνονται λίγο μεγάλα. Όχι πολύ αλλά λίγα χιλιοστά μικρότερα να ηταν θα ήταν ακόμα καλύτερα. Θελω να ρωτησω εάν είναι στη μόδα τα μεγάλα γυαλια γιατί είμαι σε δίλημμα να τα πάρω ή να μην τα πάρω.

 

Ψωνίζουμε βάσει του τι μας πάει. Αν σου πηγαίνουν και σ' αρέσουν, τότε βεβαίως και να τα πάρεις.

 

εγω πηγα και δοκιμασα τα medium αλλα στην μυτη μου φανηκαν οτι ηταν πολυ ψηλα...πως ειναι το σωστο να εφαρμοζει πανω στην μυτη ο σκελετος?

 

Φαντάζομαι πως ο κανόνας είναι σε κοντινή απόσταση, τόση που οι βλεφαρίδες να μην "βρίσκουν".

 

Ρώτα και τον οπτικό. Είναι εκεί για να κατευθύνουν. Δεν είναι ντροπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε δοκίμασέ τα και τοποθέτησέ τα έτσι που να τα νιώθεις εντάξει κι άνετα πάνω σου. Αν για κάποιον λόγο, κάτι σε χαλάει (νιώθεις ότι σ' ενοχλούν ή δεν σ' αρέσει όπως κάθονται πάνω σου or whatever), τότε μη τα πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εγω τον Οκτωβριο που ειχα παραγγειλει ηρθαν σε 2 μερες με dhl express απο την ημερα που μου εδωσαν tn. Μαλλον δεν εχουν στοκ ακομα γι αυτο αργουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα στις 25/11 και ακομα ουτε mail με tracking number.εχεις καποιος το ιδιο προβλημα;

σε 2-3 εργάσιμες συνήθως έρχονται τα γυαλιά.

 

στείλτους mail, κάτι πήγε λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

κατά καιρούς βγάζουν διάφορες.

Μέσα στο Γενάρη μου έσκασε 50% για δύο μέρες σε μια σειρά.

Δεν το θυμάμαι καλά γιατί δεν με ενδιαφέρει στην παρούσα φάση και δεν μπήκα να δω πιο πολλά.

 

Αν το έχεις στο νου σου για κάνα 10ήμερο και το κοιτάς καθημερινά, θα πετύχεις καλές εκπτώσεις.

 

Τα Hawkers είναι από αυτά τα είδη, δεν πρέπει να πεις, γυαλιά θέλω και τα θέλω τώρα, αλλά να πεις ότι θα είναι αγορά που μπορεί να πάρει και κάνα μήνα μέχρι να την βρεις εκεί που θες και να την κάνεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...