Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το να πάρεις Hawkers και μετά να αλλάξεις τους φακούς σε ένα κατάστημα οπτικών (λόγω μυωπίας), αξίζει σαν λύση;

 

Για του φακούς π.χ. μίνιμουμ κανά 50ρικο θα στο πάρει το μαγαζί.

 

Αξίζει ή είναι τελείως μάπα/πλαστικούρα ο σκελετός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 750
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το να πάρεις Hawkers και μετά να αλλάξεις τους φακούς σε ένα κατάστημα οπτικών (λόγω μυωπίας), αξίζει σαν λύση;

 

Για του φακούς π.χ. μίνιμουμ κανά 50ρικο θα στο πάρει το μαγαζί.

 

Αξίζει ή είναι τελείως μάπα/πλαστικούρα ο σκελετός;

 

Αυτό που αξίζει σε αυτή την μάρκα, είναι οι καλής ποιότητας φακοί, με μέτριο σκελετό σε εξαιρετική τιμή.

Ως εκ τούτου, δεν νομίζω ότι αξίζει να αλλάξεις φακούς.

Να πάρεις τους φακούς, να τους βάλεις σε άλλο σκελετό (που δεν νομίζω ότι γίνεται) θα είχε κάποια λογική.

Να πετάξεις τους φακούς και να κρατήσεις τον σκελετό, μου ακούγεται λίγο κουφό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει μυωπία, αναγκαστικά πρέπει να φτιάξει δικούς του φακούς σε οπτικό, ό,τι γυαλιά ηλίου και αν αποφασίσει να αγοράσει.

 

Τί ακριβώς σου ακούγεται κουφό; Ψάχνω έναν φτηνό σκελετό, όταν με 25 ευρώ αγοράζεις 2 ζευγάρια Hawkers με την έκπτωση που βγάζουν συνέχεια, πόσο πιο φτηνό να ψάξω; Γενικά ακούω καλά λόγια και οι περισσότεροι, αν όχι όλοι μένουν ευχαριστημένοι με την αγορά τους.

 

Επειδή παραείναι φτηνά όμως, ρωτάω αν είναι ψεύτικα εντελώς. Τα έξοδα των φακών δεν τα γλυτώνω ούτως ή άλλως, ούτε σοβαρός οπτικός στην Ελλάδα θα σου κάνει ποτέ φακούς με 10 ευρώ. Η ερώτηση μου είναι αν αξίζει σε έναν τέτοιο σκελετό να βάλεις φακούς των 60 ευρώ π.χ. ή αν δεν αξίζει τον κόπο και καλύτερα να κοιτάξω κάποιον πιο ποιοτικό σκελετό. Αν με λίγα λόγια το κόστος των Hawkers είναι κυρίως λόγω φακών και ο σκελετός είναι εντελώς πλαστικούρα ή αν έχετε μείνει ευχαριστημένοι ΚΑΙ από τον σκελετό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι. Θελω να παρω ενα ζευγαρι απ τη σειρα Lax , οκ ; Λοιπον στο hawkersco.com δεν μου το εμφανιζει παρολα αυτα στο hawkersco.co.uk το εμφανιζει ! θα εχω καποιο προβλημα αν παρω απ του ηνωμενου βασιλειου την ιστοσελιδα ?? (εννοω ως προς το χρονο παραδοσης ή να φαω ακυρο στη παραγγελια :P )

 

εντιτ: στο .com δεν εμφανιζει καν τη σειρα lax ξεργω γω :P :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι. Θελω να παρω ενα ζευγαρι απ τη σειρα Lax , οκ ; Λοιπον στο hawkersco.com δεν μου το εμφανιζει παρολα αυτα στο hawkersco.co.uk το εμφανιζει ! θα εχω καποιο προβλημα αν παρω απ του ηνωμενου βασιλειου την ιστοσελιδα ?? (εννοω ως προς το χρονο παραδοσης ή να φαω ακυρο στη παραγγελια :P )

 

εντιτ: στο .com δεν εμφανιζει καν τη σειρα lax ξεργω γω :P :o

 

Εγώ βλέπω 3 ζευγάρια LAX απλά είναι στην στήλη HAWKERS Happy Hours μαζί με όλα τα άλλα. Ήθελες άλλη έκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δε θα με αφησει να αγορασω γιατι το co.uk δεν εχει την Ελλαδα οταν παω να συμπληρωσω χωρα και ΤΚ :Ρ

 

Nαι , ηθελα τα black emerald !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Παρηγγειλα χθες το βράδυ από το επίσημο site της hawkers, όλα καλά έβαλα τα στοιχεία μ κλπ και μ έγραψαν πως η παραγγελία ολοκληρώθηκε αλλά ποτέ δεν μου ήρθε email με την επιβεβαίωση της παραγγελιας μου κι τον κωδικό tracking μου! Πάντα παιρνει κάποιο χρόνο να έρθει το email ή να εγίνε κανένα λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Παρηγγειλα χθες το βράδυ από το επίσημο site της hawkers, όλα καλά έβαλα τα στοιχεία μ κλπ και μ έγραψαν πως η παραγγελία ολοκληρώθηκε αλλά ποτέ δεν μου ήρθε email με την επιβεβαίωση της παραγγελιας μου κι τον κωδικό tracking μου! Πάντα παιρνει κάποιο χρόνο να έρθει το email ή να εγίνε κανένα λάθος;

 

Άρα η παραγγελία έγινε Κυριακή βράδυ. Κάνε λίγη υπομονή για καμία μέρα και μετά επικοινώνησε με το support τους. Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Παρηγγειλα χθες το βράδυ από το επίσημο site της hawkers, όλα καλά έβαλα τα στοιχεία μ κλπ και μ έγραψαν πως η παραγγελία ολοκληρώθηκε αλλά ποτέ δεν μου ήρθε email με την επιβεβαίωση της παραγγελιας μου κι τον κωδικό tracking μου! Πάντα παιρνει κάποιο χρόνο να έρθει το email ή να εγίνε κανένα λάθος;

 

Λογικά σήμερα θα αποσταλλούν και θα λάβεις και τα σχετικά μειλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δε θα με αφησει να αγορασω γιατι το co.uk δεν εχει την Ελλαδα οταν παω να συμπληρωσω χωρα και ΤΚ :Ρ

 

 

Nαι , ηθελα τα black emerald !

Δοκιμασε να googlαρεις hawkers.com μαζι με lax black emerald και στα βγαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να googlαρεις hawkers.com μαζι με lax black emerald και στα βγαζει.

 

δεν βγαζει τα lax ( ή τα aviator στυλ πως τα λενε) ! Κι αυτα που μου βγαζει τα λεει εξαντλημενα... :/

Κατσε να δοκιμασω με "+" κλπ και κανω εντιτ

 

edit: ευχαριστω πολυυυ !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έστειλα μειλ και μ απάντησαν ότι προεκυψε κάποιο πρόβλημα αλλά το έλυσαν και έκαναν εκ νέου την παραγγελία μου! Και πάλι όμως κανένα μειλ με τον κωδικό ακόμη.. ελπίζω να έχετε δίκιο και να μην έγινε καμία στραβή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βγαζει τα lax ( ή τα aviator στυλ πως τα λενε) ! Κι αυτα που μου βγαζει τα λεει εξαντλημενα... :/

Κατσε να δοκιμασω με "+" κλπ και κανω εντιτ

 

edit: ευχαριστω πολυυυ !!

Παλια εψαξα ετσι ενα μοντελο που δεν το εβγαζε στο site και το αγορασα κανονικά και το ειχα σε 2 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλια εψαξα ετσι ενα μοντελο που δεν το εβγαζε στο site και το αγορασα κανονικά και το ειχα σε 2 μερες.

Σ ευχαριστω! Βεβαια δεν βγαζει επιλογη να βαλω τον κωδικο sales20 αλλα δεν μπορω να τα θελω και ολα!!! Χαχαχα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...