Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν έστω και λίγο αργά τα γυαλιά για τα λεφτά τους είναι πολύ καλά ειδικά για παραλία και πισίνα. Εγώ τα φοράω και έξω και όλοι με ρωτάνε τι μάρκα είναι. Τα carey vegas gold one  για κοπέλα είναι πολύ στιλάτα. Πάρτε οπωσδήποτε 2 ζευγάρια και δεν θα το μετανιώσετε. Ο φακός το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα είναι στη οδήγηση και με ζαλίζει λίγο σε όλες τις άλλες δραστηριότητες δεν είχα κανένα πρόβλημα ακόμα και με πολύ ήλιο. Επίσης ήρθαν σε 3 ημέρες από Ισπανία απίστευτο χαχα, Αυτά 

 

Έχω πάρει 2 ζευγάρια από πέρσι και το ένα με ζαλίζει και εμένα και ρώτησα έναν φίλο οπτικό και μου είπε οτι εάν με ζαλίζει καλύτερα να μην τα φοράω διότι συνηθίζει το μάτι σε λάθος φακό... Οπότε μην το παραβλέπεις το θέμα της ζαλάδας, εγώ από τότε δεν τα ξαναφόρεσα. Γενικώς φτηνόπραγμα με όμορφη αμφίεση...

 

Ένα δεύτερο ζευγάρι που είχα πάρει μαζί με το άλλο δεν με ζάλιζε αλλά ξεφλούδισαν οι φακοί λόγω της θάλασσας και χάλασε ο φακός.

 

Καλή η τιμή αλλά δεν ξετρελάθηκα από την απόδοση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακούσει κανείς για τα γυαλιά Vaganza? 

http://arouraios.gr/2016/0...li-tin-europi/

Πρώτη φορά τα άκουσα και μιλάνε για παροξυσμό...

Δεν έχω δεί κανέναν να τα φοράει... οπότε μυρίζομαι ΜΟΥΦΑ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ σκέφτομαι να πάρω τα Hawkers Fusion Clear Blue (βλέπε φώτο) ή κάποιο άλλο μοντέλο. Αξίζουν? Από κοντά όταν τα δοκιμασω στα pull&bear μου φάνηκαν αρκετά ποιοτικά όλα τα μοντέλα για τα 30€ που κοστίζουν.post-300052-0-18359300-1471180683_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ενα ζευγαρι αφορετο οπως τα παραπανω. αγορασα απο p&b αλλα μοιαζω με τεραστια μελισσα.

 

30€ τα πηρα, αν ερθει καποιος πειραια να τα παρει τα δινω 25€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ενα ζευγαρι αφορετο οπως τα παραπανω. αγορασα απο p&b αλλα μοιαζω με τεραστια μελισσα.

 

30€ τα πηρα, αν ερθει καποιος πειραια να τα παρει τα δινω 25€

Στο p&b τα δίνουν με το κουτί σφραγισμένα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κουτι λευκο μου τα εδωσαν, με ενα πανακι.

 

σφραγισμενο δε θυμαμαι ακριβώς αλλα δε νομιζω να ηταν γιατι ανοιξα το κουτι να δω μηπως μου το δινουν αδειο :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κουτι λευκο μου τα εδωσαν, με ενα πανακι.

 

σφραγισμενο δε θυμαμαι ακριβώς αλλα δε νομιζω να ηταν γιατι ανοιξα το κουτι να δω μηπως μου το δινουν αδειο :D :P

Ωραία. Ευχαριστούν για την ενημέρωση.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα φοράνε οι υπάλληλοι εκεί και μετά ξανά στο σακουλάκι και στο κουτι και πωληση.

 

Χαχαχαχαχα

 

οχι, ηταν αγρατσουνιστα + αφορετα. ξεκαθαρο. 

 

επειδη δεν υπηρχαν διαθεσιμα σε κανενα καταστημα της αττικης, ηρθαν απευθειας απο εξωτερικο σε 4 εργασιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...