Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια ! Παραγγελια και πληρωμη 2/10 και αποστολη απο αυτους στις 5/10. Ηρθε μειλ οτι σταλθηκαν με tracking number και απο τοτε τπτ. Οπως ειπε και ο συναδελφος πιο πανω το σαιτ της Γενικης δεν εμφανιζει τπτ. Και κατι αλλο που δεν μου αρεσε ,στα στοιχεια αποστολης εκτος απο το οτι εσφαξαν το επιθετο μου αντι να λεει Athens λεει Athena . πληρωσα με paypal και ελεγξα 3 φορες τα στοιχεια μου . ειναι λογικη τοση καθυστερηση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/10/2020 στις 2:27 ΠΜ, ThanosDan είπε

Καλησπερα παιδια ! Παραγγελια και πληρωμη 2/10 και αποστολη απο αυτους στις 5/10. Ηρθε μειλ οτι σταλθηκαν με tracking number και απο τοτε τπτ. Οπως ειπε και ο συναδελφος πιο πανω το σαιτ της Γενικης δεν εμφανιζει τπτ. Και κατι αλλο που δεν μου αρεσε ,στα στοιχεια αποστολης εκτος απο το οτι εσφαξαν το επιθετο μου αντι να λεει Athens λεει Athena . πληρωσα με paypal και ελεγξα 3 φορες τα στοιχεια μου . ειναι λογικη τοση καθυστερηση ?

Νομιζω οτι ερχεται με DHL,οχι Γενικη.
 

Αλλα ναι,ειναι φυσιολογικο.
Εχουν κανει και μηνα καποια φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Dark One LS συγκριτικά με το Dark One, τι διαφορές μπορεί να έχει; Με ενδιαφέρει αν το μέγεθος και το σχήμα μπορεί να είναι σε wayfarer style. To LS δεν μπορώ να καταλάβω αν υπερμέγεθες γιατί από εικόνες μόνο, αν δεν γίνει δοκιμή είναι δύσκολο. Κάθε άποψη χρήσιμη.

Επίσης, αν όντως θεωρείτε εσείς και θεωρούνται γενικά αυτά τα γυαλιά ασφαλή και ποιοτικά, τότε συγκριτικά με κάποια έτερη επώνυμη μάρκα, όπως τα Oakley που θεωρούνται top, τι γνώμη έχετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, gousias είπε

Το Dark One LS συγκριτικά με το Dark One, τι διαφορές μπορεί να έχει; Με ενδιαφέρει αν το μέγεθος και το σχήμα μπορεί να είναι σε wayfarer style. To LS δεν μπορώ να καταλάβω αν υπερμέγεθες γιατί από εικόνες μόνο, αν δεν γίνει δοκιμή είναι δύσκολο. Κάθε άποψη χρήσιμη.

Επίσης, αν όντως θεωρείτε εσείς και θεωρούνται γενικά αυτά τα γυαλιά ασφαλή και ποιοτικά, τότε συγκριτικά με κάποια έτερη επώνυμη μάρκα, όπως τα Oakley που θεωρούνται top, τι γνώμη έχετε;

Την είχα και εγώ αυτήν την απορία αλλά σε μία προσφορά είπα να το ρισκάρω και τελικά δεν είναι καθόλου, πολύ νορμαλ μέγεθος. Γενικά οι φωτογραφίες τους δεν βοηθάνε καθόλου και ειδικά στο χρώμα των φακών που είναι έως και παραπλανητικά διαφορετικό από την πραγματικότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/10/2020 στις 8:20 ΜΜ, gousias είπε

Το Dark One LS συγκριτικά με το Dark One, τι διαφορές μπορεί να έχει; Με ενδιαφέρει αν το μέγεθος και το σχήμα μπορεί να είναι σε wayfarer style. To LS δεν μπορώ να καταλάβω αν υπερμέγεθες γιατί από εικόνες μόνο, αν δεν γίνει δοκιμή είναι δύσκολο. Κάθε άποψη χρήσιμη.

Επίσης, αν όντως θεωρείτε εσείς και θεωρούνται γενικά αυτά τα γυαλιά ασφαλή και ποιοτικά, τότε συγκριτικά με κάποια έτερη επώνυμη μάρκα, όπως τα Oakley που θεωρούνται top, τι γνώμη έχετε;

Τα συγκεκριμενα τα εχω εγω και εχω φερει και σε καμια 10ρια ατομα,για καποιο λογο ειναι πολυ Universal ο σκελετος,σε αντρες και γυναικες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα Dark One LS είναι διαφορετικά από τα στυλ wayfarer; Πάντως, από την εμπειρία σας είναι μεγαλύτερα από τα στυλ wayfarer της Hawkers; Γενικά αυτά τα τελευταία, από αντίστοιχα άλλων εταιριών τι γνώμη έχετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

παιδια μηπως ετυχε να αγορασει κανεις προσφατα να μου πει εμπειρια με την αποστολη? μου εδωσαν τρακινγκ και 8 μερες δεν εχει κουνησει στην Γενικη Ταχυδρομικη 

StatusShipment label created/printed
LocationSHIPPER
DateTuesday, 03/08/2021
 
Και την προηγουμενη φορα που ειχα παρει παλι τραγικοι χρονοι παραδοσης, ελεγα οτι θα ειχαν φτιαξει αλλα μαλλον δεν...
 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, greekboy είπε

παιδια μηπως ετυχε να αγορασει κανεις προσφατα να μου πει εμπειρια με την αποστολη? μου εδωσαν τρακινγκ και 8 μερες δεν εχει κουνησει στην Γενικη Ταχυδρομικη 

StatusShipment label created/printed
LocationSHIPPER
DateTuesday, 03/08/2021
 
Και την προηγουμενη φορα που ειχα παρει παλι τραγικοι χρονοι παραδοσης, ελεγα οτι θα ειχαν φτιαξει αλλα μαλλον δεν...
 
 

Από που παράγγειλες; Από Ελλάδα; Εγώ από την επίσημη σελίδα τους τα αγόρασα, ήρθε με DHL σε νομίζω 3 ή 4 μέρες (είχα βάλει να πληρώσω παραπάνω βέβαια).
Αν έρχεται με Γενική, καλύτερα με το που φτάσει να το παραλάβεις από το τοπικό υποκατάστημα της γιατί αν περιμένεις στο χώρο σου, θα αργήσει (τουλάχιστον όσες φορές έχω παραγγείλει με αυτούς έτσι κάνω). Τώρα πάρε κανένα τηλ την Γενική να δεις τι θα σου πουν.
Εμένα πάντως κουφό μου φαίνεται με Γενική, ξέρω DHL έρχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, w95chris είπε

Από που παράγγειλες; Από Ελλάδα; Εγώ από την επίσημη σελίδα τους τα αγόρασα, ήρθε με DHL σε νομίζω 3 ή 4 μέρες (είχα βάλει να πληρώσω παραπάνω βέβαια).
Αν έρχεται με Γενική, καλύτερα με το που φτάσει να το παραλάβεις από το τοπικό υποκατάστημα της γιατί αν περιμένεις στο χώρο σου, θα αργήσει (τουλάχιστον όσες φορές έχω παραγγείλει με αυτούς έτσι κάνω). Τώρα πάρε κανένα τηλ την Γενική να δεις τι θα σου πουν.
Εμένα πάντως κουφό μου φαίνεται με Γενική, ξέρω DHL έρχεται

Πριν μια βδομάδα από Γενική μου ήρθαν, αγορά μέσα Ιουλίου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
53 λεπτά πριν, teachertza είπε

Καλησπέρα σας. Παρηγγειλα δοκιμαστικά κάτι γυαλια hawkers.

τι γνώμη έχετε για τον φακό; Είναι αξιοπρεπής η για πέταμα;

μια χαρά είναι οι φακοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία με δωρεάν απλή αποστολή 29/08, παραλαβή σήμερα 06/09 με Γεν. Ταχ.

6ο ζευγάρι που αγοράζουμε για όλη την οικογένεια.

Αν εξαιρέσω το ένα ζευγάρι που πήραμε που ήταν με επίστρωση "καθρέφτη¨ και ξέφτισε σχετικά γρήγορα, με όλα τα άλλα είμαστε πολύ ευχαριστημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...