Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω πάρει καμμία 10αρια ζευγάρια παλιότερα και όλα ηταν polarized. Βλέπω τώρα ότι σε αλλά έχει στάμπα polarized και σε αλλά όχι. Υπαρχουν δλδ και μη polarized;. Το λέω γιατί πίστευα οτι ηταν ολα. Έχει πάρει κάποιος hawkers που δεν ηταν polarized;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 3/5/2019 στις 10:46 ΜΜ, nickmanak είπε

Εγω αγορασα Χριστουγεννα που ειχε δωρεαν μεταφορικα και εκπτωση ταυτοχρονα, δεν ηταν polarized. Αυτο πηρα:

https://www.hawkersco.com/products/gafas-de-sol-black-carey-dark-one-x

Εντυπώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη ποιοτητα σε ολα, δεν το περιμενα. Οταν τα διαλεξα τα ειχαν σε κατηγορια premium και οντως ηταν αληθες. Για αυτο και η τιμη τους ηταν κοντα στα 45 ευρω. Δεν εχω δει απο κοντα τα φθηνα μοντελα της εταιρειας αλλα αυτο παντως αξιζε ακομα και τα 45.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, kkailas είπε

Παρήγγειλα ένα ζευγάρι χθες. Δεν μου έχει ούτε email επιβεβαίωσης ούτε τίποτα. Να ανησυχώ;

Αν παρηγγειλες απο το επισημο στορε, μην ανησυχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsakitsan95 είπε

Αν παρηγγειλες απο το επισημο στορε, μην ανησυχεις.

Ναι από το επίσημο παρήγγειλα https://www.hawkersco.com/

1 ώρα πριν, Phoenix7 είπε

Τσέκαρε τα spam email σου

Τα τσέκαρα δεν υπάρχει κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχει παραγγείλει κάποιος πρόσφατα? Παραγγελιά 19/5, επιβεβαιώθηκε και στάλθηκε 20/5. Tracking number της μορφής CDxxxxxxxxxDE με DHL Paket . Όχι μόνο δεν έχει φτάσει αλλά γενικά έχω την εντύπωση ότι δεν έχει φύγει ακόμα. Φυσικά δεν μπορώ να βγάλω άκρη με το support τους.

Το tracking number δουλεύει μόνο από το κινητό και μόνο από ένα συγκεκριμένο URL, από desktop ή από dhl.de δεν εμφανίζει τίποτα, σαν να είναι inactive το tracking number.

Αν κάποιος έχει κάνει πρόσφατα παραγγελία μπορεί να μου πει αν είναι φυσιολογική η πορεία ? Παλιότερα θυμάμαι και δεν αργούσαν τόσο πολύ και γενικά η DHL είναι αρκετά γρήγορη

 

61481463_1268656069954033_6731683537885331456_n.jpg.fa00ab3f88b1112066b16c835b5fc3a8.jpg

 

 

Επεξ/σία από greekboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις ανακαλυψα το νημα γιατι μου σπασαν τα Carrera που ειχα  και εκει που ημουν ετοιμος να ξαναπαρω ιδιας εταιριας, ειδα φιλο με Hawkers τα οποια μου αρεσαν παρα πολυ. Ηθελα να ρωτησω, αγορα απ το επισημο site κανετε αφου τα δοκιμασετε εδω σε καποιο καταστημα και παιρνετε το ιδιο μοντελο; Η τα βλεπετε απ τη φωτο και τα παιρνετε; 

Η 2η ερωτηση μου ειναι, οι διαφορες στις τιμες (Ελλαδα vs επισημο site) ειναι μεγαλη μεγαλες?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Επεξ/σία από Kostasspil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Kostasspil said:

Μολις ανακαλυψα το νημα γιατι μου σπασαν τα Carrera που ειχα  και εκει που ημουν ετοιμος να ξαναπαρω ιδιας εταιριας, ειδα φιλο με Hawkers τα οποια μου αρεσαν παρα πολυ. Ηθελα να ρωτησω, αγορα απ το επισημο site κανετε αφου τα δοκιμασετε εδω σε καποιο καταστημα και παιρνετε το ιδιο μοντελο; Η τα βλεπετε απ τη φωτο και τα παιρνετε; 

Η 2η ερωτηση μου ειναι, οι διαφορες στις τιμες (Ελλαδα vs επισημο site) ειναι μεγαλη?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Προσωπικά κοιτάω στην περιγραφή εκεί που λέει τις διαστάσεις σε εκατοστά. Οπότε συγκρίνω το μέγεθος με ζευγάρια γυαλιών που ήδη έχω και ταιριάζουν στο πρόσωπό μου.

Όσον αφορά τη 2η ερώτηση, σε ποιό ελληνικό κατάστημα αναφέρεσαι; Π.χ. σ'αυτό εδώ το eshop σε άλλα έχει ίδιες τιμές και άλλα σε προσφορά. https://www.koolstaff.gr/hawkers-579223508

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, *nenya* said:

Όσον αφορά τη 2η ερώτηση, σε ποιό ελληνικό κατάστημα αναφέρεσαι;

Δεν είχα κάποιο συγκεκριμένο υπόψιν μου, γενικά ρώταγα πιο πολύ. 

Thanks για την απάντηση στην άλλη ερώτηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...