Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα κι εγώ. Η απόδειξη που είχε μέσα ήταν πρωτότυπη ή φωτοτυπία;

 

φωτοτυπία, απ όσο γνωρίζω όμως δεν έχεις θέμα. Και να τη χάσεις πας σε κατάστημα wind και στην εκτυπώνουν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να πω κι εγώ τον "πόνο" μου.

 

Δεν έχω ασχοληθεί και πολύ με το θέμα με εξαίρεση ένα μήνυμα που έστειλα αρχές της βδομάδας στην φόρμα επικοινωνίας του site της wind. 2-3 μέρες μετά ήρθε η αυτοματοποιημένη απάντηση και τίποτα άλλο.

 

17:38 μου κάνουν αναπάντητη από το 211 989 1893.

 

Παίρνω 10 λεπτά μετά που την είδα στο 211 211 6550 που βρήκα από εδώ και μου λέει ότι οι συνάδελφοι με τα τηλέφωνα έχουν σταματήσει και να καλέσω από Δευτέρα.

 

Ήθελα να ήξερα τι ωράριο έχουν; Ως παρά τέταρτο;

 

ΥΓ: Όχι πως έχει σημασία, για xperia m στα 59 είμαι εγώ, και δεν είναι ότι σκάω να το πάρω, δώρο σε καμιά μάνα θα το κάνω αν το παραλάβω. Αν όχι μένει με το jiauy της ή περιμένω κανένα flash deal σε κινεζοsite, που και πάλι νωρίτερα από τις 25 μέρες της wind(όπως πάει) θα το παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κάποια ίσως λίγα έδωσε η wind σε γνωστούς -φίλους-καλούς πελάτες από την πρώτη εβδομάδα,

Εγώ πήρα από αγγελία ,μπλέ ,ελληνικό,με κομμένο τιμολόγιο σε εταιρεία από τις 9/5.Μάλλον μετά ξέμειναν για αυτό και καθυστέρησαν τις παραδόσεις.

 

Το είχα αναφέρει και εγώ πιο πίσω και κάποιοι αμφέβαλαν.. Έτσι το πήρα και εγώ γιατί είχα δώσει το note και δεν μπορούσα να περιμένω και ήταν με απόδειξη λιανικής από κατάστημα WIND Θεσσαλονίκης στα 299€. Το παιδί που μου το έστειλε είχε ακόμα 1 ή 2.

 

Σήμερα που παρέλαβα το δικό μου το έδωσα μέσω αγγελίας.

 

Ευχαριστίες στον TS και μακάρι να παραλάβουν και οι υπόλοιποι.

 

Επί του πρακτέου, άντεξα 1,5 μήνα με το note 4 (αφού έδωσα το υπέρτατο nexus 5) και η προσφορά ήρθε ως μάνα εξ ουρανού για να γυρίσω στο πολυαγαπημένο nexus. Οι δυνατότητες πειράγματος εντός εγγύησης και η μοναδική ταχύτητα του pure android για εμένα δεν μπαίνουν στην ζυγαριά με τίποτα.. Το να βλέπω το note να ζορίζεται και την ατελείωτη σαβούρα της samsung να μπουκώνει το κινητό χωρίς να μπορώ να επέμβω (root) με έκανε να βγάζω καπνούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

φωτοτυπία, απ όσο γνωρίζω όμως δεν έχεις θέμα. Και να τη χάσεις πας σε κατάστημα wind και στην εκτυπώνουν

Ωραία. Ευχαριστώ για την πληροφορία,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την σειρά μου κι εγώ να πω κάποια ευχαριστώ.

Αρχικά να ευχαριστήσω τον topic starter.
Ύστερα, το insomnia και όλα τα παιδιά σε αυτό το forum. Πέραν ότι μαθαίνουμε τις προσφορές, το forum με το feedback όλων εδώ μέσα ασκεί δύναμη και πίεση στην εκατοστέ εταιρία.

Παιδιά με το καλό οι συσκευές σε όσους περιμένετε.

Καλοδουλεμένες και μόνον ευχάριστα τηλεφωνήματα να έχουμε!!!

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κι εγώ τον "πόνο" μου.

 

Δεν έχω ασχοληθεί και πολύ με το θέμα με εξαίρεση ένα μήνυμα που έστειλα αρχές της βδομάδας στην φόρμα επικοινωνίας του site της wind. 2-3 μέρες μετά ήρθε η αυτοματοποιημένη απάντηση και τίποτα άλλο.

 

17:38 μου κάνουν αναπάντητη από το 211 989 1893.

 

Παίρνω 10 λεπτά μετά που την είδα στο 211 211 6550 που βρήκα από εδώ και μου λέει ότι οι συνάδελφοι με τα τηλέφωνα έχουν σταματήσει και να καλέσω από Δευτέρα.

 

Ήθελα να ήξερα τι ωράριο έχουν; Ως παρά τέταρτο;

 

ΥΓ: Όχι πως έχει σημασία, για xperia m στα 59 είμαι εγώ, και δεν είναι ότι σκάω να το πάρω, δώρο σε καμιά μάνα θα το κάνω αν το παραλάβω. Αν όχι μένει με το jiauy της ή περιμένω κανένα flash deal σε κινεζοsite, που και πάλι νωρίτερα από τις 25 μέρες της wind(όπως πάει) θα το παραλάβω.

Τελικά με ξαναπήραν στις 21:30 να μου πουν συγγνώμη για την καθυστέρηση, δεν με έχουν ξεχάσει και υπάρχει συστημικό πρόβλημα. Άρα 2 συμπεράσματα. Πρώτον ξεμπέρδεψαν με τα nexus και αρχίζουν και τα άλλα μοντέλα, και δεύτερον έχουν πολύ άκυρα ωράρια εργασίας.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι λιγο offtopic!
Οσοι παραλαβατε το nexus εχετε προσεξει οτι η δονηση ειναι λιγο οτι να ναι?! σαν κινεζικο κινητο κανει κ τριζει ολοκληρο κ ειναι πολυ δυνατη αλλα με τν κακη εννοια! Ρωταω γιατι δν ξερω αμα ειναι ελατοματικο η ετσι ειναι σε ολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται και τι είχες πριν... Εμένα μια χαρά μου φαίνεται.

 

Δυνατή όπως λες, αλλά δεν καταλαβαίνω το "ότι να 'ναι". Δεν δονείται όταν πρέπει; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω να τα μεταφερω, αλλα θα είναι προγενέστερα. Θα μεταφερω τα σχετικα προσφατα (χθεσινα σημερινα - δεν θα ψαξω 55 σελιδες :P ) και το πρωτο θα είναι δικο σου ώστε να μπορεις να κανεις εντιτ-προσθηκες.

 

Ετοιμα. Επειδή τα χθεσινα δεν αρχιζαν με δικο σου, εβαλα και εκεινο που λες για τσαντακι. ;)

 

Barman, γι αυτό ειπα "μεινετε στο θεμα"... Για να είναι το θεμα καθαρο και ανοικτο για οσους περιμενουν παραλαβες και χρειαζονται feedback περι αυτου και όχι σελιδες με ερωτήσεις για θηκες, ζελατίνες κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα πριν λίγο γυρισα απο την speedex...To δουλεμα της wind συνεχιζεται...δεν εχει ερθει τιποτα.Η wind ειχε πει οτι δευτερα θα παραλαβω,,,και τωρα ξανα απο την αρχη τηλεφωνο στην wind και περιμενω να με παρουν να μου πουν...καλα κρασια...


H αθλιοτητα σε ολο της το μεγαλειο!!!Ενω ειδα με τα ματια μου στο καταστημα της speedex οτι δεν υπαρχει δεμα με το ονομα μου,η wind συνεχιζει το παραμυθι της λεγοντας μου οτι θα παραλαβω σημερα...Τι αλλο να πω ποτε ξανα τετοια μ@λ@κι@ θα παρω και τα σταθερα απο την wind κι ας μην το στειλουνε ποτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε η παραλαβή πριν λίγο , είμαι πολύ χαρούμενος καθώς είναι η πρώτη φορά που "έπιασα" μια καλή προσφορά .

Ευχαριστώ το insomnia και όλους τους φίλους για την ευχάριστη παρέα και την ανταλλαγή πληροφοριών όλο αυτό το διάστημα .

Ευχαριστώ πολύ και την wind στην οποία θα μεταφέρω άμεσα το double play του σπιτιού μου . :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...