Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τίποτα παιδιά, ε ατυχία.. Δεν ήταν γραφτό να έχω nexus 6.. Φαντάζομαι , δεν θα έχουν απόθεμα να μου δώσουν άλλη συσκευή , ευχαριστώ για την βοήθεια! Αν έχω κάτι νεότερο θα ενημερώσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν έχει όμως συσκευές πια η wind..

 

Γιατί το λες αυτό; Δεν ξέρουμε πόσες φέρανε...

 

Μπορεί τα άκυρα να πέφτανε για την τιμή των 299, και όχι επειδή δεν θα έφερναν παραπάνω συσκευές.

 

;) Κανονικότατα DOA με αντικατάσταση ή τα λεφτά του πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα σήμερα σε κατάστημα wind δεν υπάρχει απόθεμα ούτε θα ξαναφερουν. Το εβγαλαν μάλιστα και από τον κατάλογο. Μακάρι να έχουν συσκευές να του αλλάξουν του παιδιού αμεσα σε περίπωση που έχει πρόβλημα.

 

edit: κρίμα, γκαντεμιά. απαίτησε σε ένα κατάστημα wind αντικατάσταση συσκευής ή επιστροφή χρημάτων, τίποτα άλλο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα παιδιά, ε ατυχία.. Δεν ήταν γραφτό να έχω nexus 6.. Φαντάζομαι , δεν θα έχουν απόθεμα να μου δώσουν άλλη συσκευή , ευχαριστώ για την βοήθεια! Αν έχω κάτι νεότερο θα ενημερώσω..

 

Ελπιζεις σε DoA,αλλιως τα χρηματα σου πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just received! Θεσσαλονίκη, άσπρο, Nordics retail και μένα. Ευχαριστώ πολύ τον ts!<br><br>

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

Edit: πάρε τηλ τη speedex, σου δίνει πληροφορίες και χωρίς αριθμό αποστολής. Καλές παραλαβές και οι υπόλοιποι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα παιδιά, ε ατυχία.. Δεν ήταν γραφτό να έχω nexus 6.. Φαντάζομαι , δεν θα έχουν απόθεμα να μου δώσουν άλλη συσκευή , ευχαριστώ για την βοήθεια! Αν έχω κάτι νεότερο θα ενημερώσω..

 

Για ποιό λόγο να απευθυνθείς στην Wind; Δεν υπάρχει επίσημη αντιπροσωπεία η service της Motorolla στην Ελλάδα, για να το στείλεις και να το επισκευάσουν ή να το επιδιορθώσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν εχοντας το από την παρασκευη στα χερια μου εχω να δηλώσω:

α. η μπαταρια ειναι υπεροχη το κανω σχεδον ιδια χρηση με το s4 και λιγο παραπάνω μια και ειναι καινουριο και η μπαταρια κρατάει σχεδον 2 μερες...

β. το μεγεθος ειναι μια χαρα και δεν εχω χερια κουπια

γ. οι φωτογραφιες ειναι υπέροχες εχω παθει πλάκα https://www.dropbox.com/sc/u5n0lhprkxy3lkl/AABONOk4fnQO7EIH5YWVseMQa#/

δ. το ambient display τιτανομέγιστη μ@λ@κια!

ε. κολλημα τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα κι εγώ. Xperia M, λευκό, στα 59 ευρώ, Παρασκευή 9-5 speedex. Καθώς τότε θα είμαι δουλειά μου είπε να τον πάρω το πρωί Παρασκευής να μου δώσουν αριθμό φορτωτικής και να κανονίσω με speedex μετά.

 

Δεν με ευχαριστώ τον TS γιατί αρχίζω και μετανιώνω που δεν παρήγγειλα και το nexus 6(αν και θα μου περάσει).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα κι εγώ. Xperia M, λευκό, στα 59 ευρώ, Παρασκευή 9-5 speedex. Καθώς τότε θα είμαι δουλειά μου είπε να τον πάρω το πρωί Παρασκευής να μου δώσουν αριθμό φορτωτικής και να κανονίσω με speedex μετά.

 

Δεν με ευχαριστώ τον TS γιατί αρχίζω και μετανιώνω που δεν παρήγγειλα και το nexus 6(αν και θα μου περάσει).

 

Αχαχαχαχχ ωραίος!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πήρα ακόμα κι εγώ! thanks στον ts και στην παρέα του ινσομνια για την ψυχολογική υποστήριξη. 

ο μεγάλος ενθουσιασμός μου είχε φύγει, αλλά όταν έπιασα το κινητό στα χέρια μου, μου ξαναήρθε. πρέπει να το φορτίσω κάποιες συγκεκριμένες ώρες ή το ανάβω κατευθείαν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...