Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά τα χαρακτηριστικά του αλλά αυτό το SAR 1.47 W/kg (head)     0.93 W/kg (body) μόλις που αγγίζει τα ανώτερα επιτρεπτά όρια.

Όσοι το πήρατε να το χαίρεστε αλλά καλό θα είναι να το χρησιμοποιείτε μόνο με hands free!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα χαρακτηριστικά του αλλά αυτό το SAR 1.47 W/kg (head) 0.93 W/kg (body) μόλις που αγγίζει τα ανώτερα επιτρεπτά όρια.

Όσοι το πήρατε να το χαίρεστε αλλά καλό θα είναι να το χρησιμοποιείτε μόνο με hands free!

Standard USA οχι ευρωπαϊκό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα και εγώ!Όλα καλά αλλά αυτή η

Αναμονή ρε γμτ...καραουλη εστησα και μόλις έφτασε τον είδα να μπαίνει σε άλλο σπίτι: "ορε που πας να το δοκεις???" του φωνάζω ,λες και έκανε έγκλημα..ρεζίλι έγινα.Τεσπα ευτυχώς δεν έκανε το λάθος να το δώσει αλλού..

Μας τρέλαναν τόσες μέρες!τώρα αποθεραπεία!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά από τέσσερις μέρες πλήρους ενασχόλησης με το Nexus μου και μόνο...

 

98b39b21ff008afaa5cba1e79fc611b2ddb64b3f

 

Επίσης τα Sony Ericsson MH1 των 7 ευρώ παίζουν χωρίς αντάπτορα κανονικότατα! Μόλις τα δοκίμασα.

Επεξ/σία από x_vagos_x
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ πριν λίγη ώρα..Πάνω που είχα χάσει κάθε ελπίδα γιατί τους είχα τονίσει παράδοση μέχρι τη 13:00.

 

Τέλος καλό λοιπόν,αφού μας έβγαλε τη πίστη βέβαια η wind..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ πριν λίγη ώρα..Πάνω που είχα χάσει κάθε ελπίδα γιατί τους είχα τονίσει παράδοση μέχρι τη 13:00.

 

Τέλος καλό λοιπόν,αφού μας έβγαλε τη πίστη βέβαια η wind..

μπραβο μαγκες καλορiζικο,οπως λεει κ ο λαος το καλο πραμα αργει να γινει ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, χίλια συγγνώμη για το off-topic, ήρθε και μένα το nexus σήμερα, και δεν ανοίγει.. Συγκεκριμένα, έχω μια δόνηση όταν πατάω το κουμπί εκκίνησης- και επίσης λειτουργεί ο ήχος στα πλαινά κουμπιά. Μέχρι εκεί, καμία αντίδραση, υπάρχει κάποιο reset button? Καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, χίλια συγγνώμη για το off-topic, ήρθε και μένα το nexus σήμερα, και δεν ανοίγει.. Συγκεκριμένα, έχω μια δόνηση όταν πατάω το κουμπί εκκίνησης- και επίσης λειτουργεί ο ήχος στα πλαινά κουμπιά. Μέχρι εκεί, καμία αντίδραση, υπάρχει κάποιο reset button? Καμιά ιδέα?

Είναι φορτισμένο? Για σύνδεσε τον φορτιστή και ξαναδοκίμασε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ώρα το έχω στην φόρτιση.. Τέλοσπαντων, θα το αφήσω για άλλη μια ώρα.. Κρίμα να μου βγήκε ελαττωματικό .. :/

 

Αύριο πρωί DOA και επιτόπου αντικατάσταση. Μην το καθυστερήσεις και μην δεχτείς οποιαδήποτε άλλη επιλογή (επισκευή κ.τ.λ.)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...