Προς το περιεχόμενο

Η HTC θα ανακοινώσει και το πλαστικό HTC One M9e


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχαχαχα, το να συγκρίνεις τις μπακατέλες τις Apple με τα HTC είναι από τα πιο αστεία πράγματα που μπορεί να δεις στο διαδίκτυο!

Κάποιοι μπορεί να πουν ότι η Apple κρατάει τις γενικές τιμές της αγοράς προς τα κάτω, δεδομένου ότι έχει εξαιρετικό marketing και έτσι πουλάει ακριβά τα προϊόντα της, που είναι χειρότερα μεν από τον ανταγωνισμό, αλλά ακριβώς λόγω του εξαιρετικού της marketing αναγκάζεται ο ανταγωνισμός να μην πουλάει ακριβότερα από αυτήν.
Από την άλλη, εγώ πιστεύω ότι η πολιτική της ανεβάζει γενικά τις τιμές της αγοράς, καθώς ο ανταγωνισμός δεν θα θελήσει να δώσει φτηνότερα το πολύ καλύτερο προϊόν του.

Στηρίζουμε Apple!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχαχα, το να συγκρίνεις τις μπακατέλες τις Apple με τα HTC είναι από τα πιο αστεία πράγματα που μπορεί να δεις στο διαδίκτυο!

Κάποιοι μπορεί να πουν ότι η Apple κρατάει τις γενικές τιμές της αγοράς προς τα κάτω, δεδομένου ότι έχει εξαιρετικό marketing και έτσι πουλάει ακριβά τα προϊόντα της, που είναι χειρότερα μεν από τον ανταγωνισμό, αλλά ακριβώς λόγω του εξαιρετικού της marketing αναγκάζεται ο ανταγωνισμός να μην πουλάει ακριβότερα από αυτήν.

Από την άλλη, εγώ πιστεύω ότι η πολιτική της ανεβάζει γενικά τις τιμές της αγοράς, καθώς ο ανταγωνισμός δεν θα θελήσει να δώσει φτηνότερα το πολύ καλύτερο προϊόν του.

Στηρίζουμε Apple!

 

Το android  διπλα στο iOS  δεν συγκιρνεται ας ειμαστε ρεαλιστες .Απο την αλλη  εχω ολα τα προιοντα του μηλου εχω μια γενικη εικονα .LG ,SAMSUNG ,HTC ,64 bit ..το μηλο ειναι εναβημα πιο μπροστα σε ολους ..ΝΑΙ ΟΚ ΤΟ  itunes ειναι το μεγαλο αρνητικο ισωσ  YOSEMITE &IOS 8 απλα θα κανουνε καιρο υπολοιπη να τα δουνε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το android  διπλα στο iOS  δεν συγκιρνεται ας ειμαστε ρεαλιστες .Απο την αλλη  εχω ολα τα προιοντα του μηλου εχω μια γενικη εικονα .LG ,SAMSUNG ,HTC ,64 bit ..το μηλο ειναι εναβημα πιο μπροστα σε ολους ..ΝΑΙ ΟΚ ΤΟ  itunes ειναι το μεγαλο αρνητικο ισωσ  YOSEMITE &IOS 8 απλα θα κανουνε καιρο υπολοιπη να τα δουνε .

Όντως το android είναι κατά πολύ καλύτερο. Είχα iphone 5s και το βαρέθηκα στο τρίμηνο. Καθόλου παραμετροποιήσιμο λειτουργικό το ios. To πούλησα, πήρα το Oneplus One και μου έμειναν και 100 ευρώ στην τσέπη. Η καλύτερη απόφαση που έχω πάρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mono i apple telika ,sevete ton pelati tis . gia panta mhlo 

 

εσενα σε κοβω για καροτο παντως 

το iphone 4 ηταν η επανασταση του κινητου .....Εμενα με ενδαιφερη το κινητο να μην μου κολαει και να το εχω για πολλα χρονια υποστηριξηση,,,,,,,,,,,,ΦΙΛΕ ΜΟΥ το  iphone4s to πουλανε εδω στο insomnia 150-180  εyro ακομα....ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Πολλα ...

 

λεει οτι μαλλον σας κανουν λοβοτομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

don't feed the troll ρε παιδια. Αφου το βλεπετε οτι πασχει απο την χειροτερης μορφης apple-ιτιδα. Δεν βλεπει περα απο τη μυτη του. Ολη του η ζωη περιστρεφεται γυρω απο την apple και οτι και να πειτε αυτος θα νμζει οτι πριν την apple ήταν το χάος.

 

Σε λίγο θα μας πει ότι η apple ανακάλυψε την πενικιλίνη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που είμαι μαγκας και φευγατος δίνω 200€ για iphone 4 και πουλαω την μουρη μου σε 14 χρόνα κοριτσακια οτι έχω iphone ενω την πλαστικουρα HTC την έχει όλη η πλεμπα και φτωχολογια...

 

Επισης για τον τρολαριστη παραπανω γιατι μονο για τρολ δεχομαι αυτο που λες απανταω οτι 180€ για κινητό 4ετιας με οθόνη 3.5 ίντσες κτλπ χαρακτηριστικα δεν έδινα ακόμα και αν είχα 180 λόγους διαφορετικους ανεξάρτητα αν ήταν μήλο η οποιοδήποτε αλλο

 

Και επίσης καλά τα κινητά αλλά να ανοίγουμε και κανένα μπαμπινιωτη για τα βασικα...

 

Φιλικά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πραγματικά, δε μπορώ να μπω στο μυαλό κάποιου που θα δώσει 180Ε για ενα κινητό τετραετίας.

Μάλλον ποντάρουν στην άγνοια του καθενός και στο trend. 

Φίλε μου Spirit0r, όπως πολύ καλά ξέρεις ήμουν κάτοχος iphone 4 μετά nexus 5 τώρα G2.

 

Για να καταλάβεις πόσο καλό είναι το iphone 4 σύγκρινε το με το samsung galaxy s1 , αναβαθμίσεις αξία μεταπώλησης κλπ

 

Το iphone 4 μέχρι και με το nexus 5,g2 συγκρίνεται με ένα απλό παράδειγμα την ποιότητα ήχου σε συναυλίες κλπ  που το htc m8 και φαντάζομαι πως και το m9 θα έχει άψογη ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HTC με αρχική τιμή 780 το έχει η φτωχολογιά??????

Και αφού είναι τα τέλεια κινητά γιατί 9/10 αγγελίες πουλάνε iphone??? Και στα λεφτά που τα πουλάνε ποιος τα αγοράζει? Αφού δεν βλέπω και καμία αγγελία με Iphone να κλειδώνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lagman κάποτε είχα και εγώ το nexus 5 καθώς και όλη τη σειρά nexus και ειλικρινά δεν μπορείς να μ το συγκρίνεις με iPhone 4. Δεν ξέρω τι ποιότητα έχει στις συναυλίες αλλά αυτό δεν το καθιστά συγκρίσιμο. Με την ίδια λογική το nexus 5 είχε πολύ όμορφη οθόνη με σχετικά σωστή χρωματική απόδοση,εγώ lag δεν είχα δει και του έβγαζα το λάδι. Γενικώς από κάθε άποψη υπερτερεί και από τη στιγμή που ήταν και αρκετά κατοστάρικα χαμηλότερη η αρχική του τιμή από την αρχική του iphone δεν γίνεται να τα βάζεις δίπλα δίπλα. Το μόνο στο οποίο εγώ παραδέχομαι το iPhone και όλη τη μετέπειτα σειρσ είναι η ποιότητα κατασκευής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HTC με αρχική τιμή 780 το έχει η φτωχολογιά??????

Και αφού είναι τα τέλεια κινητά γιατί 9/10 αγγελίες πουλάνε iphone??? Και στα λεφτά που τα πουλάνε ποιος τα αγοράζει? Αφού δεν βλέπω και καμία αγγελία με Iphone να κλειδώνει...

Δεν υπάρχει το τέλειο κινητό.

9/10 αγγελίες πουλάνε Iphone γιατί τα iphone πουλάνε...

Δεν κλειδώνει γιατί πολλοί το έχουν κάνει επάγγελμα πουλάνε μόνο Iphone.

 

Πάρε ένα iphone και βάλτο αγγελία σε καμία εφημερίδα , δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε σπαμάρουν εάν έχεις φυσιολογική τιμή. Εδώ πούλησα το iphone 2g δε το πίστευα ότι θα έφευγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lagman κάποτε είχα και εγώ το nexus 5 καθώς και όλη τη σειρά nexus και ειλικρινά δεν μπορείς να μ το συγκρίνεις με iPhone 4. Δεν ξέρω τι ποιότητα έχει στις συναυλίες αλλά αυτό δεν το καθιστά συγκρίσιμο. Με την ίδια λογική το nexus 5 είχε πολύ όμορφη οθόνη με σχετικά σωστή χρωματική απόδοση,εγώ lag δεν είχα δει και του έβγαζα το λάδι. Γενικώς από κάθε άποψη υπερτερεί και από τη στιγμή που ήταν και αρκετά κατοστάρικα χαμηλότερη η αρχική του τιμή από την αρχική του iphone δεν γίνεται να τα βάζεις δίπλα δίπλα. Το μόνο στο οποίο εγώ παραδέχομαι το iPhone και όλη τη μετέπειτα σειρσ είναι η ποιότητα κατασκευής

Δεν έχει κανένα νόημα να σου αναφέρω τι κάνει καλύτερα το iphone 4 από το nexus 5 . Έχει όμως νόημα να αναφέρω ότι το htc m8 γράφει αρκετά καλό ήχο σε συναυλίες και βίντεο γιατί κάποιος μπορεί να πληρώσει πανάκριβα το S5 που γράφει απαράδεκτο ήχο ενώ μπορεί να πάρει ένα htc m8 η m9 που φαντάζομαι γράφει εξίσου καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...