Προς το περιεχόμενο

Ασυρματο μοντεμ router ASUS DSL-N14U @wind 34.90€


manthos1969

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου έσκασε μήνυμα μέσα από το ρούτερ ότι υπάρχει καινούριο firmware! :confused: :confused:

Το έφτιαξαν στα γεράματα;

 

Μήπως είναι το προηγούμενο που δεν το πέρασες ?, γιατί στην σελίδα της ASUS δεν υπάρχει νεότερο από τις 22/11.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 741
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως είναι το προηγούμενο που δεν το πέρασες ?, γιατί στην σελίδα της ASUS δεν υπάρχει νεότερο από τις 22/11.

Ναι το προηγούμενο είναι, αλλά δεν το είπα για αυτό. Το είπα επειδή δεν δούλευε το αυτόματο update στα προηγούμενα f/w και δεν περίμενα ότι θα το φτιάξουν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά έτσι όπως το έγραψες ήταν σαν να βγήκε καινούργιο που προσωπικά περιμένω να βγει μιας και το τελευταίο σε εμένα είδα ότι έχει bug και το έχουν παρατηρήσει και άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικαια π.ραλλη ειχαν φερει δυο σιγουρα

αν δεν εχουν θα σου φερουν

ενημερωση απο φιλο προσφατα

 

τελικα παρελαβα σημερα απο Νικαια, Π. Ραλλη. Σε ευχαριστω.

Το μοντεμ ειναι πραγματικο value for money σε αυτη τη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Για να το αγοράσεις πρέπει να έχεις wind? Ή μπορώ να έχω forthnet και απλά να πάω να το αγοράσω;

 

Εννοείται ότι μπορείς να το πάρεις, πήγαινε από ένα κατάστημα wind κάνε την παραγγελία και όταν το πάρεις σύνδεσε το πάνω στη γραμμή της forthnet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρώτησα γιατί σε άλλα καταστήματα που μπήκα (germanos και cyta) μου είπαν στον γερμανό ότι πουλάνε μόνο router για ΟΤΕ και στη cyta μόνο αν έχω cyta. Είχε πολύ κόσμο η Wind και υπέθεσα ότι θα μου πουν το ίδιο και εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρώτησα γιατί σε άλλα καταστήματα που μπήκα (germanos και cyta) μου είπαν στον γερμανό ότι πουλάνε μόνο router για ΟΤΕ και στη cyta μόνο αν έχω cyta. Είχε πολύ κόσμο η Wind και υπέθεσα ότι θα μου πουν το ίδιο και εκεί.

δεν θα εχεις κανενα θεμα. απλα θελει παραγγελια. εμενα μου ζητησανε και μια μικρη προκαταβολη ωστε και καλα να ειναι σιγουροι οτι θα το παρω.

τους λεω χρεωστε την καρτα αλλα δεν μου κρατησαν κατι.

μετα απο 3 μερες το ειχα στα χερια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω στη συσκευασια του ελεγε καταλληλο για wind...

μεσα στο μενου εχει καποιες ρυθμισεις για wind (μαλιστα ελεγε tellas σε καποια σημεια δεν θυμαμαι ακριβως) οι οποιες ευκολα αλλαζουν.

παντως σε forthnet ειναι πανω παιζει μια χαρα και με πειραγμενο το snr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...