Προς το περιεχόμενο

Ασυρματο μοντεμ router ASUS DSL-N14U @wind 34.90€


manthos1969

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κομπλέ θα πάω αύριο απο το καταστημα να δω τι θα μου πουν και πόσες μέρες θα περιμένω. Επειδή είμαι άσχετος από ρουτερς δεν ξερω ακριβως τι και πως επηρεάζω πράγματα στις ρυθμίσεις όπως το snr οπότε θα επανέλθω όταν με το καλό το πάρω. Αν έχω απορίες κατά το σετάρισμα θα γράψω εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 741
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όπως ο φίλος παραπάνω έτσι κι εγώ δεν σκαμπάζω από router..υπάρχουν κάποιες standard ρυθμίσεις που προτείνεται για το ρουτερ του θέματός ανεξαρτήτου πάροχου για πιο σταθερή λειτουργία του ή ότι άλλο μπορεί να κερδίσω?

Ή απλά τα αφήνουμε όλα default??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Κομπλέ θα πάω αύριο απο το καταστημα να δω τι θα μου πουν και πόσες μέρες θα περιμένω. Επειδή είμαι άσχετος από ρουτερς δεν ξερω ακριβως τι και πως επηρεάζω πράγματα στις ρυθμίσεις όπως το snr οπότε θα επανέλθω όταν με το καλό το πάρω. Αν έχω απορίες κατά το σετάρισμα θα γράψω εδώ.

 

Οχι.

 

Όπως ο φίλος παραπάνω έτσι κι εγώ δεν σκαμπάζω από router..υπάρχουν κάποιες standard ρυθμίσεις που προτείνεται για το ρουτερ του θέματός ανεξαρτήτου πάροχου για πιο σταθερή λειτουργία του ή ότι άλλο μπορεί να κερδίσω?

Ή απλά τα αφήνουμε όλα default??

 

Ο,τι αποριες εχετε, οχι εδω παρακαλω αλλα στο παρακατω τοπικ:

 

 

http://www.insomnia.gr/topic/605737-asus-dsl-n14u-%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CF%8C%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82/

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Άκρη δεν βγάζεις με δαύτους, περίμενα έναν μήνα να φέρουν ενώ είχαν στην αποθήκη.για γινδ Βενιζέλου λέω.Ούτε τηλέφωνο να ενημερώσουν ,τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Moderators

 

 

Ο,τι αποριες εχετε, οχι εδω παρακαλω αλλα στο παρακατω τοπικ:

 

 

http://www.insomnia.gr/topic/605737-asus-dsl-n14u-%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CF%8C%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...