Προς το περιεχόμενο

Έρχονται νέοι Google Maps με offline πλοήγηση και φωνητικές οδηγίες turn-by-turn


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην πλοήγηση μεταξύ navigon και google, για τους Ελληνικούς δρόμους τουλάχιστον, δεν υπάρχει σύγκριση.

Και ποιο είναι καλύτερο κατά τη γνώμη σου?

Ρε παιδιά το Mireo δεν το θεωρεί κανένας το καλύτερο (σαν Destinator 7 με  NGI δεν υπάρχει πάντως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

...μαζί με την επέκταση του YouTube Offline, που θα δίνει την δυνατότητα στους χρήστες να κατεβάζουν και να αναπαράγουν YouTube videos στις συσκευές τους για 48 ώρες.

Χαχαχαχα

2015 και το video download, τώρα το υποστηρίξανε;

Και μάλιστα για τον απίστευτο χρόνο των 2 ολόκληρων ημερών;

Κλάμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδικά σε περιοχές του κόσμου όπου η πρόσβαση στο Internet, είτε είναι ανύπαρκτη, είτε πολύ αργή.

 

 

Να προσθέσετε και το "πολύ ακριβή!"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χαρτες της google ειναι μακραν οι καλυτεροι. here maps και λοιπα ειναι πολυ πισω. Οσοι ταξιδευουν καταλαβαινουν τι λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μπορούμε να κρατάμε την οθόνη συνεχώς ανοιχτή χωρίς να ζητήσουμε navigation θα το προσθέσουν στις ρυθμίσεις ή θα πρέπει να το απεγκαταστήσουμε τελείως να ησυχάσουμε;

 

Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χαρτες της google ειναι μακραν οι καλυτεροι. here maps και λοιπα ειναι πολυ πισω. Οσοι ταξιδευουν καταλαβαινουν τι λεω

 

Εγώ που ταξιδεύω δεν καταλαβάινω τι λες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To here maps και εμένα με έχει κρεμάσει. Μου έχει βγάλει κάμποσες φορές να στρίψω σε εθνική οδό ενώ απαγορεύεται ή ακόμα και υπάρχει διαχωριστική νησίδα! Επίσης έχει πρόβλημα αν πας αλλού από εκεί που σου συστήνει να κάνει νέο επαναυπολογισμό της διαδρομής,  και είναι κρίμα γιατί είναι πολύ εύχρηστο.

 Το google maps έχει και αυτό τα προβλήματα του, θυμάμαι να είμαι συνοδηγός και να λέω στον οδηγό π.χ. στρίψε δεξιά και να μου λέει "μα η ταμπέλα δείχνει ίσια", ωστόσο μετά τουλάχιστον μπορούσε να κάνει νέο υπολογισμό  της διαδρομής, βέβαια μου φαινόταν λιγότερο εύχρηστο από το here maps. Μακάρι ο ανταγωνισμός να βελτιώσει και τα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το google maps δουλευει εξαιρετικά αρκει να "ξερεις" να το χρησιμοποιεις και οχι να ακολουθεις οτι σου λεει σαν ζομπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως 2 χρόνια με το Here Maps, έχω κάνει ταξίδια που δεν είχα ιδέα για το δρόμο, και με έφτασε ακριβώς στην πόρτα. Τι νησιά πήγα, τι Ηπειρωτική Ελλάδα, τι Μακεδονία, τι Στερεά Ελλάδα... Πάντα ολόσωστο.
Τι να πω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...