Προς το περιεχόμενο

Mr Robot (2015)


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα, βλεπω αυτη την περιοδο

TD, Extant, Tyrant, Under the Dome, Hannibal, Wayward Pines & ξεκιναει οπου ναναι και Ray Donovan,

εγκρινεις; ή χαλασα; :P :D

Το extant προσπάθησα να το το δω αλλά δεν 1 επεισόδιο είδα και το σταμάτησα. Το under the dome επισης απο την πρώτη σεζόν είναι σε πολυ μέτριο επίπεδο. Τα υπόλοιπα είναι πολύ καλά. Το Ray Donovan το έχω στο πρόγραμμα δεν έχω δει κανένα επεισόδιο.

 

Και εγώ έχω δει χάλια σειρές όπως το Terra Nova/sanctuary που χάλασε πάρα πολύ στις επόμενες σεζόν και γενικά σειρά με κάτω από 8.5 στο IMDb δύσκολα να δω εκτός περιπτώσεις όπως agents of shield που ξεκίνησε χάλια πήρε την χαμηλή βαθμολογία και έπειτα που ανέβηκε κατακόρυφα δεν άλλαξαν την ψήφο τους και έμεινε το 7.5.

 

Καλή Sci Fi σειρά και εγώ ψάχνω αλλά δεν βρίσκω. Extant Under the dome killjoy dark matter ολες ειναι sci-fi σειρες αλλά το επίπεδο τους είναι πολύ χαμηλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thank you δείχνει αρκετά promising από την πλοκή και ειναι και λίγα επεισόδια. Σε μια μέρα την βγάζω άνετα αν δεν έχω κάτι άλλο.

 

Είναι απο τις πιο ενδιαφέρουσες σειρές σεναριακά που έχω δει. Το κάθε επεισόδιο θα μπορούσε άνετα να γίνει ταινία. Σε βάζει σε σκέψεις για το πως εξελίσσεται η κοινωνία και πως η τεχνολογία θα μας επηρεάσει στο μέλλον. Μην ξεχάσεις να δεις και το Christmas Special επεισόδιο που βγήκε τα περασμένα Χριστούγεννα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απο τις πιο ενδιαφέρουσες σειρές σεναριακά που έχω δει. Το κάθε επεισόδιο θα μπορούσε άνετα να γίνει ταινία. Σε βάζει σε σκέψεις για το πως εξελίσσεται η κοινωνία και πως η τεχνολογία θα μας επηρεάσει στο μέλλον. Μην ξεχάσεις να δεις και το Christmas Special επεισόδιο που βγήκε τα περασμένα Χριστούγεννα.

Εφυγαν για κατέβασμα και τα 7 επεισόδια. Όντως πολύ επίκαιρο θέμα. Μόλις είδα και το utopia στο imdb που και αυτό είναι scifi με πολύ υψηλη βαθμολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα μαζί τα δυο πρώτα επεισόδια και προσπαθώ να καταλάβω αν είναι μια μέτρια ή κακή σειρά. Τη βάζω στην κατηγορία "κρίμα, είχε so much potential".

 

Παρόλο που έχει ωραία ιδέα και μπορεί να πατήσει σε πολύ καλό χτίσιμο του χαρακτήρα του πρωταγωνιστή χαντακώνεται μέχρι στιγμής από τρια πράματα. Φτηνή προπαγάνδα zeitgeist και anonymous ευκολιών, τραγική ηθοποιία και χάρτινοι χαρακτήρες. Μέχρι στιγμής είναι για το ηλικιακό κοινό που βλέπει Arrow.

 

Θα δω δυο-τρια επεισόδια ακόμα μόνο και μόνο γιατί με τραβάει το βασικό tech concept και γιατί δεν υπάρχει κάτι άλλο που βλέπω αυτή την εποχή. Αν συνεχίσει έτσι να πουλάει απολίτικο παπατζιλίκι για έφηβους θα φάει x.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχραιμία, δύο επεισόδια έχουν βγει. Αντικειμενικά η σειρά βλέπεται. Τώρα μπορεί να αρέσει σε κάποιους ενώ σε άλλους όχι.

Πιθανώς αυτό που ξενίζει είναι η βαθμολογία επιπέδου GoT και Breaking Bad που έχει στο imdb, η οποία δεν δικαιολογείται σε καμιά περίπτωση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικο απλα

ισως η μονη σειρα αυτη τη περιοδο

που περιμενω να περασουν οι μερες για να δω το επομενο

ο elliot ειναι τρομερος χαρακτηρας και εχω ταυτιστει φουλ

απορω που λετε δεν του παει ο ρολος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...