Προς το περιεχόμενο

Mr Robot (2015)


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος αλλά είναι από τις σπάνιες φορές που τα επεισόδια τελειώνουν χωρίς να το καταλαβαίνω. Προς το παρών και τα τρία επεισόδια δεν με έχουν κουράσει καθόλου. Σε όλες τις σειρές κάποια στιγμή θα κοιτάξω να δω πόση ώρα έχει περάσει. Είναι το βασικό στοιχείο τις μέχρι τώρα επιτυχίας του, και ελπίζω να παραμείνει έτσι. Δεν το έχω ψάξει αλλά είμαι σίγουρος πως η συγκεκριμένη σειρά μέχρι το τέλος της σεζόν θα έχει αποκτήσει ένα σεβαστό κορμό τηλεθεατών. Ας ελπίσουμε να μην το χαλάσουν στη πάροδο των σεζόν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 798
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η αλήθεια ειναι πως ο χρόνος περνάει ικανοποιητικότατα . Δεν κουράζει αλλα εχει χορταστική διάρκεια το κάθε ενα..

Θυμάμαι με το. Black list δεν καταλάβαινα ποτέ περνούσε η ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είδα το πρώτο επεισόδιο δεν πίστευα στα μάτια μου - με εντυπωσίασε ευχάριστα. Έχοντας φτάσει στο 4ο επεισόδιο βλέπω πως η σειρά έχει περισσότερο να κάνει με ναρκωτικά παρά με ΙΤ.

 

 

Δηλαδή εντάξει ρε φίλε κάνεις ναρκωτικά. Πρέπει να το βλέπουμε για 10 λεπτά σε κάθε επεισόδιο; 15 λεπτά στο τελευταίο επεισόδιο βλέπαμε τα withdrawal συμπτώματά του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είδα το πρώτο επεισόδιο δεν πίστευα στα μάτια μου - με εντυπωσίασε ευχάριστα. Έχοντας φτάσει στο 4ο επεισόδιο βλέπω πως η σειρά έχει περισσότερο να κάνει με ναρκωτικά παρά με ΙΤ.

 

 

Δηλαδή εντάξει ρε φίλε κάνεις ναρκωτικά. Πρέπει να το βλέπουμε για 10 λεπτά σε κάθε επεισόδιο; 15 λεπτά στο τελευταίο επεισόδιο βλέπαμε τα withdrawal συμπτώματά του.

 

οι σκέψεις μου ακριβως ....ειδικά στο θεμα των ναρκωτικών...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

η σειρα ειναι για τη ζωη του συγκεκριμενου χακερ και ενας μερος τη ζωης του ειναι τα ναρκωτικα (και γενικα δειχνουν τον εθισμο).

 

Εξηγει καποια πραγματα για αυτον ακομη η σειρα χτιζει χαρακτηρες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η σειρα ειναι για τη ζωη του συγκεκριμενου χακερ και ενας μερος τη ζωης του ειναι τα ναρκωτικα (και γενικα δειχνουν τον εθισμο).

 

Εξηγει καποια πραγματα για αυτον ακομη η σειρα χτιζει χαρακτηρες

Αυτό.

 

Λίγο υπερβολικούς σας βρισκω.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν ξερω αν αναφερθηκε πιο πριν , δεν διαβαζω τα spoiler tags συχνα, αλλα για αυτους που τα διαβαζουν , υπαρχει περιπτωση ο mr robot να ειναι ο ιδιος ο πρωταγωνιστης μας και να παρακολουθουμε καποια σειρα τυπου fight club? (με οτι αυτο συνεπαγεται)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν ξερω αν αναφερθηκε πιο πριν , δεν διαβαζω τα spoiler tags συχνα, αλλα για αυτους που τα διαβαζουν , υπαρχει περιπτωση ο mr robot να ειναι ο ιδιος ο πρωταγωνιστης μας και να παρακολουθουμε καποια σειρα τυπου fight club? (με οτι αυτο συνεπαγεται)

 

 

 

Με το 4ο επεισόδιο είμαι πλέον σίγουρος ότι αυτό συμβαίνει 100%. Οι σεναριογράφοι προσπάθησαν να μας παραπλανήσουν δυο τρεις φορές που τελικά γινόταν το mindfucking στου Έλιοτ αλλά αν το καλοπροσέξετε σε όλα τα επεισόδια μέχρι στιγμής ο Mr Robot δεν αλληλεπιδρά με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας χάκερ αφού ούτε κι αυτοί αλληλεπιδρούν μαζί του. Θυμηθείτε και τη σκηνή στο μπαρ στο 3ο επεισόδιο, δεν έστεκε λογικά με τις αντιδράσεις του μπάρμαν στην παραγγελία του Έλλιοτ να αλληλεπιδρούσε με τον Mr Robot. ;-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα είναι πρώτα επεισόδια και η σειρά χτίζει χαρακτήρες και καταστάσεις άλλα το τελευταίο επεισόδιο ρε παιδιά δεν ήταν λίγο κουραστικό ? Τίποτα ουσιαστικό δεν έδωσε .. Το παράκανε νομίζω και το τράβηξε πολύ με τα Τριπακια κλπ κλπ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...