Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζοντας το splatoon 2 σε πρώτη φάση δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς το λίγο περιεχόμενο. Δεν ξέρω όμως πόση διάρκεια έχουν το campaign και το Salmon Run. Πάντως έχει καταντήσει αηδία το όλο θέμα με την έλλειψη οδηγιών που δεν προσφέρονται ούτε καν ψηφιακές.

 

Επειδή αγόρασα το παιχνίδι χτες δεν ήξερα που έπρεπε να πάω για να έχω πρόσβαση στο τοπικό πολλαπλό, τελικά βρέθηκε αλλά με κάνει και αναρωτιέμαι -όπως ανέφερε και ένας γνωστός- πως ενώ η τεχνολογία εξελίσσεται μας προσφέρονται ολοένα και λιγότερα...

 

*Το παιχνίδι τα σπάει. Κόκκινη κάρτα που έβγαλαν το mini-game από την λίστα αναμονής, πραγματικά γιατί ρε Ν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζοντας το splatoon 2 σε πρώτη φάση δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς το λίγο περιεχόμενο. Δεν ξέρω όμως πόση διάρκεια έχουν το campaign και το Salmon Run. Πάντως έχει καταντήσει αηδία το όλο θέμα με την έλλειψη οδηγιών που δεν προσφέρονται ούτε καν ψηφιακές.

 

Επειδή αγόρασα το παιχνίδι χτες δεν ήξερα που έπρεπε να πάω για να έχω πρόσβαση στο τοπικό πολλαπλό, τελικά βρέθηκε αλλά με κάνει και αναρωτιέμαι -όπως ανέφερε και ένας γνωστός- πως ενώ η τεχνολογία εξελίσσεται μας προσφέρονται ολοένα και λιγότερα...

 

*Το παιχνίδι τα σπάει. Κόκκινη κάρτα που έβγαλαν το mini-game από την λίστα αναμονής, πραγματικά γιατί ρε Ν;

 

Νομίζω οτι το campaign δεν εχει πολύ μεγάλη διάρκεια έπαιξα τον 2ο κόσμο αν το λέω καλα ( το πρώτο boss ειναι πολύ πλάκα ) , αλλα το θέμα στο campaign ειναι να παίζεις συνέχεια να μαζεύει items που κάνεις upgrade το όπλο σου η το δοχείο με το μελάνι κτλπ , τώρα για το salmon run δεν ξέρω ποσο διαρκεί.

 

Υ.Γ : Δώσε θέλεις friend code να παίξουμε κανενα παιχνιδάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι η δευτερη φορα που βλεπω το δεξι μονο joycon να το δειχνει οτι εχει χασει τη μιση μπαταρια.καθε φορα μετα το παιχνιδι τα αφηνω ολα να φορτιζουν στο dock μεχρι να κρυωσει λιγο η κονσολα ωστε να τη βαλω στη θηκη για προστασια απο σκονες.επειδη δεν το κανει συνεχεια θελω να πιστευω οτι ειναι το προβλημα που λενε οτι υπαρχει στον μετρητη της μπαταριας.Σας εχει τυχη κατι τετοιο;

 

*Δοκιμασα τωρα να βαλω τα joycon στο dock και δειχνει οτι φορτιζει το δεξι.Μολις το πηρα handheld δειχνει οτι ολες η μπαταριες ειναι full και ξανα μισο το δεξι οταν το εβαλα στο dock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρτε παιδες εγω νομιζω ειναι φυσιολογικο να τελειωνει πιο γρηγορα το δεξι... εχει εξτρα επανω του το nfc και το ir... νομιζω με αυτη τη λογικη παντα. Τωρα εγω πηρα εξαρχης τον pro controller αλλα και παλι στο dock το φοβαμαι λιγο...ζεστενεται παρα πολυ για να το αφησω εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρτε παιδες εγω νομιζω ειναι φυσιολογικο να τελειωνει πιο γρηγορα το δεξι... εχει εξτρα επανω του το nfc και το ir... νομιζω με αυτη τη λογικη παντα. Τωρα εγω πηρα εξαρχης τον pro controller αλλα και παλι στο dock το φοβαμαι λιγο...ζεστενεται παρα πολυ για να το αφησω εκει.

Σε παιχνιδια οπως το splatoon αντε λογικο να φαει πιο γρηγορα τη μπαταρια λογο motion control.Το nfc δεν νομιζω οτι τρωει κατι εκτος και αν το χρησιμοποιεις.Οταν ομως σου δειχνει οτι εχει μιση μπαταρια με 3 ωρες gaming και handheld δειχνει full λογικα εχει καποιο bug η ενδειξη.Εγω παντως στο dock λιωνω,ζεστενεται παραπανω αλλα πιστευω ειναι φυσιολογικες θερμοκρασιες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρτε παιδες εγω νομιζω ειναι φυσιολογικο να τελειωνει πιο γρηγορα το δεξι... εχει εξτρα επανω του το nfc και το ir... νομιζω με αυτη τη λογικη παντα. Τωρα εγω πηρα εξαρχης τον pro controller αλλα και παλι στο dock το φοβαμαι λιγο...ζεστενεται παρα πολυ για να το αφησω εκει.

 

 

Οχι handheld ρε μεγάλε όταν είσαι σπίτι και έχει tv. Αμαρτία ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-45226-0-78274100-1500916582_thumb.jpg

 

Κινεζος να σου πετυχει, στην πωληση τα ειχε σωστα και μου τα εστειλε αναποδα. Τι παλικαρια ειναι αυτα;

Το παιζω στοιχημα οτι ενω στην φωτογραφια δειχνει τα σωστα χρωματα στην επιλογη τα εχει red/blue,( την οποια επελεξα και εμφανισε την φωτογραφια με τα σωστα χρωματα), θα παιξει τρελιτσα οτι τα γραφει ετσι στην αγγελια.

 

Σημερα ειχαμε 2 στα 2, ενα κελυφος για ενα GB ηρθε με την πλαστικη προστασια της οθονης ραγισμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gif20371185_156391438256469_1703199723_n.jpg

 

Κινεζος να σου πετυχει, στην πωληση τα ειχε σωστα και μου τα εστειλε αναποδα. Τι παλικαρια ειναι αυτα;

Το παιζω στοιχημα οτι ενω στην φωτογραφια δειχνει τα σωστα χρωματα στην επιλογη τα εχει red/blue,( την οποια επελεξα και εμφανισε την φωτογραφια με τα σωστα χρωματα), θα παιξει τρελιτσα οτι τα γραφει ετσι στην αγγελια.

 

Σημερα ειχαμε 2 στα 2, ενα κελυφος για ενα GB ηρθε με την πλαστικη προστασια της οθονης ραγισμενη.

 

Orck τι είναι αυτά ? Πλαστικά καλύματα ή ελαστικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σιλονη, δεν ξερω εαν ειναι πρακτικο, γιατι σου δυσκολευει λιγο το πατημα των πληκτρων καθως εχει παχος περιπου ισο με τα κουμπια. Εχει απο πισω ογκο για να το πιανει καλυτρα το χερι, οπως περιπου ειναι τα μαγουλα που εχει το wiiu. Επρεπε να μου στειλει τα χρωματα αναποδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σιλονη, δεν ξερω εαν ειναι πρακτικο, γιατι σου δυσκολευει λιγο το πατημα των πληκτρων καθως εχει παχος περιπου ισο με τα κουμπια. Εχει απο πισω ογκο για να το πιανει καλυτρα το χερι, οπως περιπου ειναι τα μαγουλα που εχει το wiiu. Επρεπε να μου στειλει τα χρωματα αναποδα.

 

 

Δεν θα σε βολέψει με τα κουμπιά...εάν είναι φτηνά τα καλύμματα θα σου πρότεινα να κόψεις τελείως τη περιοχή ανάμεσα από τα κουμπιά. Εγώ έτσι το είχα κάνει σε καλύμματα για άλλα κοντρόλερ και ήταν πολύ καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι handheld ρε μεγάλε όταν είσαι σπίτι και έχει tv. Αμαρτία ειναι.

 

Δε ξερω το φοβηθηκα λιγο απο θερμοκρασιες ρε γμτ. Αν και να πω την αληθεια στο Arms ειχε ζεσταθει περισσοτερο αλλα με πεισες ρε μπαγασα.... Θα το ριξω στο dock να πως θα παει.. (αν παθει τιποτα , θα μαθω που μενεις ... :lol: :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω το φοβηθηκα λιγο απο θερμοκρασιες ρε γμτ. Αν και να πω την αληθεια στο Arms ειχε ζεσταθει περισσοτερο αλλα με πεισες ρε μπαγασα.... Θα το ριξω στο dock να πως θα παει.. (αν παθει τιποτα , θα μαθω που μενεις ... :lol: :lol: :lol: )

Πιστευω να εχεις tempered glass.Εμενα αυτο ηταν ο φοβος μου στο dock,χωρις γυαλι θα κανει σιγουρα γρατζουνιες καποια στιγμη οσο προσεχτικος και αν εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...