Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενω το smash ηταν καταπληκτικο πιστευω κουρασε παραπανω.Αλλα αληθεια ουτε metroid ουτε το παιχνιδι της retro???

Kαι το πιο σημαντικο που ειναι το hollow knight?Ακομα δεν υπαρχει στο eshop.

Ψιλο απογοητευση ηταν.Δεν λεω εδειξε παιχνιδια αλλα ηταν λιγα...

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το πρώτο με τα mechs μου άρεσε.Ξερουν ότι με smash και pokemon θα πουλήσουν κονσόλες και κράτησαν τα άλλα για κάνα direct μετά.Εστω ένα trailer ρε γαμωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με το περας του direct πιστευω οτι ισως η χειροτερη e3 τα τελευταια χρονια.Πολυ βαρετη.Με εξαιρεση την microsoft που το εσωσε καπως οι υπολοιποι τραγικοι απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πολύ λίγη η παρουσίαση της Ν σε ποσότητα και χρόνους. Το Smash φαίνεται καλύτερο από ποτέ, αλλά κυκλοφορεί πολύ αργά φέτος. Επίσης, το Fire Emblem μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά ξενέρωσα και με αυτό, νόμιζα ότι πήγαινε για φέτος. Πόρωση το shadow drop του Hollow Knight, βρήκα ενδιαφέρον το Daemon X Machina επίσης. 

Πιστεύω ότι θα ακολουθήσει direct μέσα στο καλοκαίρι, γιατί σίγουρα υπάρχουν πράγματα που δεν αποκάλυψαν (π.χ. το DLC του Mario Odyssey είναι δεδομένο). 

20 εκατομμύρια κονσόλες πάντως με 2 μικρά Pokemon και με το Smash το Δεκέμβριο δεν τα πιάνουν με καμία παναγία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι το σημείο που άρχισε την παρουσίαση του Smash είχε καλό ρυθμό. 30 λεπτά Smash με κούρασαν. Καλύτερα να εδειχναν γυρω στα 10-15 λεπτά τους χαρακτήρες, τα stages και τα νέα mechanics και ας άφηναν όλες τις ulti για ένα Smash direct. Τουλάχιστον έρχεται και DBFZ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα από τα μεγαλύτερα reveals που το έχουν περάσει όλοι στο ντούκου, κατά την γνώμη μου, είναι το DB FighterΖ. Βέβαια δεν βοήθησε και η Nintendo σε αυτό που το παρουσίασε για 3 δευτερόλεπτα μέσα σε ένα κιμά με άλλα 25 games. Μιλάμε για ένα από τα καλύτερα παιχνίδια φέτος και ένας από τους πιο βαρβάτους τίτλους για να σπρώξουν το online service. Άξιζε τουλάχιστον ένα highlight. 

Κατά τα άλλα το περιμέναμε ότι το focus θα ήταν το Smash αλλά ούτε ένα τρέιλερ για το Metroid; Ούτε καν την επίσημη ονομασία η τους developers;  Το γεγονός αυτό πάντως ενισχύει την άποψή μου ότι το game δεν είναι ούτε στο ελάχιστο έτοιμο και έχει ποοοοολύ δρόμο ακόμα.

Επεξ/σία από RedAlert539
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...