Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Κατεβασε να παιξεις το hollow knight D.Luffy για να παρεις την δοση σου απο metroid 😊😊

Μα.... θέλω κι άλλο! :D

Παρεπιπτόντως άρχισα να λιώνω το Hollow Knight χθες το βράδυ. Πραγματική έκπληξη η κυκλοφορία του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Malthador είπε

Για πέστε λίγο, θα το δούμε και σε physical το Hollow Knight; Μην το πάρω και ξενερώσω όπως πήρα το Oceanhorn που θα βγει σε physical τώρα. 😕

Με τους γρήγορους ρυθμούς που χαρακτηρίζουν την Team Cherry ίσως βγει σε physical στα επόμενα 2-3 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, D.Luffy said:

Με τους γρήγορους ρυθμούς που χαρακτηρίζουν την Team Cherry ίσως βγει σε physical στα επόμενα 2-3 χρόνια.

Καλά άμα το βγάλει καμιά LRG εννοώ, σίγα μην περιμένουμε την Team Cherry...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Malthador είπε

Για πέστε λίγο, θα το δούμε και σε physical το Hollow Knight; Μην το πάρω και ξενερώσω όπως πήρα το Oceanhorn που θα βγει σε physical τώρα. 😕

Μην βιαζεσαι τοσο backlog λιγακι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την λίστα που παρέθεσε ενας φίλος στην προηγούμενη σελίδα νομίζω οτι 18' για μένα προσωπικά είναι υπερπληρες.
Απο τις προγραμματισμένες αγορές που θα κάνω μέσα στο καλοκαίρι (τα DLC των Mario+Rabbids κ του Splatoon),όσο και τα Mario Party,Starlink,Pokemon κ Super smash bros για το υπόλοιπο της χρονιάς.
Γενικά το switch αποδείχθηκε τρομερή αγορά και φαίνεται στα 10  παιχνιδια που εχω αγοράσει και έχω καταευχαριστηθεί απο τον Δεκεμβρη μεχρι τώρα.
Το xbox είχε καταντήσει για μενα fifa+f1 machine,ενω το pc ικανοποιεί τις αναγκες μου για grand strategy ,civ κ fm αλλά η pure video game διακεδαση της Νιντεντο μου είχε λείψει,καθως η τελευταία μου επαφή με συστημά της ήταν το 2009 με το ds 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, GeorgeMan είπε

Το ποκεμον...

Δεν ειναι αυτο,Νοεμβριο βγαινει.

1 ώρα πριν, xristosrr είπε

Βρήκε κανεις που ειναι το demo του Octopath?

Στο search εχει ενα κουτακι που λεει games with demo αν θυμαμαι καλα εκει τα εχει ολα αλλιως γραψε το ονομα στο search παλι θα το βρεις

Επεξ/σία από Mistwalker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SPANK είπε

Ανακοινώθηκε πως αύριο βγαίνει και το expansion του Splatoon 2 !!! , οποτε οσοι πιστοί προσέλθετε

Εννοείς dlc που ζητάει επιπλέον χρήμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, orck είπε

Εννοείς dlc που ζητάει επιπλέον χρήμα;

Για αυτο το dlc πιο σωστά μιλάω θα έχει αρκετές πίστες στο single player , προσωπικά λατρεύω το online με αρκετές ώρες αλλα και το single player ειναι καταπληκτικό και δεν το χάνω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα η Nintendo τα εσπασε φετος με τα παιχνιδια που εβγαλε και θα βγαλει μεχρι τελος τους χρονου,απο μενα σιγουρα απο day 1 smash bros,mario party,xenoblade chronicles 2,fire emblem και pokemon go eevee (ετσι γιατι δεν μου αρεσει ο pikatsu :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fire emblem έπος, τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου -ειδικά το smash bros που από παλιά μου φαινόταν ανοησία, εξακολουθεί να μου φαίνεται τα ίδια και φάγαμε μισή ώρα μόνο και μόνο στη παρουσίασή του-, απογοήτευση για άλλη μια φορά αλλά Nintendo είσαι, αναμενόμενη μετριότητα...το μεγάλο μοναδικό + ήταν το hollow knight το οποίο έλιωσα χτες κάνα δίωρο και προβλέπεται σπουδαίο παιχνίδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε γενικες γραμμες και τωρα που επεσε ο παλμος του χαμου των πρωτων ωρων μπορω να πω οτι ηταν ενα αξιοπρεπες direct. Και νεα ΙΡ ανακοινωσαν (Daemon X Machina), και το νεο Fire Emblem εδειξαν, και DB FighterZ, και Super Mario Party, και shadow drop με Fortnite/Hollow Knight και Smash( το οποιο φαινεται απλα εκπληκτικο). Απο κατι για ολα τα γουστα δηλ.

Περισσοτερο ενοχλησε τον κοσμο ο ρυθμος (25 λεπτα βομβαρδισμος απο games και μετα 20 λεπτα Smash) και η απουσια μεγαλων Nintendo τιτλων( Metroid, Bayonetta, Animal Crossing κτλ) παρα οτιδηποτε αλλο κατα την γνωμη μου.

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Golden Country will be released Sept. 14 for Switch, and players can get it with the game’s expansion pass, which costs $29.99. This story expansion will also be able to be purchased separately.

Στο amazon εχει 2 επιλογες 40$ download code και ενα με 60$ ισως physical.Το ερωτημα ειναι γιατι να πληρωσεις 40$ αφου το expansion pass που βγηκε το Δεκεμβριο εχει 30$ και τα εχει ολα μεσα;Το σκεπτικο τους ειναι δωσε αλλα 10$ και παρε ενα κουτακι και ενα εξωφυλλο;Στην περιπτωση τον 60$ θελουν να μας πουν οτι το expansion κοστιζει 30$ με το κουτακι και εξωφυλλο 40$ και η τιμη του catridge ειναι 20$; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...