Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχώρεσε τους που δεν σε ρωτάνε πριν να το ανεβάσουν.

Εναλλακτικά μπορείς να ψάχνεις μόνος σου και να μην περιμένεις από εδώ που ανεβάζουν μόνο φήμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συγχώρεσε τους που δεν σε ρωτάνε πριν να το ανεβάσουν.

Εναλλακτικά μπορείς να ψάχνεις μόνος σου και να μην περιμένεις από εδώ που ανεβάζουν μόνο φήμες.

Μηπως να ζητησω συγνωμη και απο πανω που και εγω και αρκετος αλλος κοσμος ενδιαφερεται πλεον για επισημα πραγματα και οχι για το οποιοδηπτε leak?Για αυτο το λογο αλλωστε ανοιξε το θεμα.

Δεν ειπα οτι κακως ο John καθεται και ασχολειται/το ψαχνει οσον αφορα τα leaks/φημες .Ειπα αν υπαρχει λογος να ανεβαινουν πλεον στο παρον θεμα φημες και leak πραγματα και οχι να κανουμε λιγη υπομονη να βγει κατι επισημο,εστω μια εικονα του gamepad ξερω γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η καφετζού πάντως μου είπε ότι η κονσόλα θα ανακοινωθεί στάνταρ σε 3 τέρμινα.

 

:P :P :P :P :P :P

 

 

Πέρα από την πλάκα, έχει καθυστερήσει πολύ η Νιντέντο.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά κουραστικοί έχουν γίνει όσοι αναφέρουν πως έχουν "πηγές" σχετικά με την ανακοίνωση/παρουσίαση της κονσόλας, το μόνο που τελικά καταφέρνουν είναι να διχάζουν και φυσικά εκ του αποτελέσματος να χάνουν την "δημοτικότητα" τους. Εξάλλου, όπως έχω γράψει και παλιότερα, οι εποχές έχουν αλλάξει. Πλέον με τα social media ένα προϊόν εφόσον γίνει viral μπορεί να γίνει εξαιρετικά δημοφιλές σε πολύ μικρό διάστημα. Επομένως αυτό που πρέπει να επιδιώξει η Ν είναι το viral κομμάτι και φυσικά να διατηρήσουν το word of mouth μέσω νέων εβδομαδιαίων πληροφοριών. Αυτό σε σχέση με τις μπούρδες που γράφουν οι σχετικοί τυπάδες πως το διάστημα δεν είναι αρκετό....

 

 

Επιπλέον πως είναι δυνατόν να έχουν πληροφορίες και να έχουν χωριστεί σε δύο μέτωπα; Από την μια η κάμπια η Emily σε συνεργασία με το Eurogamer που υποστηρίζουν αποσπώμενα χειριστήρια, Nvidia, υβρίδιο και από την άλλη οι υπόλοιποι που υποστηρίζουν ή πως δεν συμβαδίζουν με τις "πηγές" τους και γράφουν είτε AMD, είτε πως δεν πρόκειται για υβρίδιο κτλ.

 

Πάντως συνεχίζω να επιμένω πως το eurogamer έγραφε πατάτες. O Kimishima έχει αναφέρει πως δεν είναι διάδοχος των Wii/WiiU και κάτι καινούργιο. Το μοντέλο που παρουσίασε το eyrogamer δεν ανταποκρίνεται στα παραπάνω. Τέσπα, να μην κουράζω με την σειρά μου. Ο χρόνος θα δείξει....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Go figure..

 

Nintendo skipping corporate strategy meeting for Q2 earnings

 

The Wall Street Journal reached out to Nintendo, and it’s worth noting that a spokesperson said no meeting is planned to brief media/analysts on its upcoming strategy. Previously, this is where Nintendo announced Miitomo.

 

Nintendo president Tatsumi Kimishima will nonetheless meet with the press next Wednesday and analysts the following day. While we’re unlikely to see any news about NX in an online presentation within the next few days, it’s possible that something will be said next week about how the platform will be unveiled. A Nintendo spokesman also reiterated that more on NX is coming by the end of this year.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...