Προς το περιεχόμενο

Στις 29 Ιουλίου η επίσημη κυκλοφορία των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 247
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλήμερα σε όλους. Έχω γνήσια  αγορασμένα  windows 8.1 pro. Επειδή χρειαζόμουν το media center για tv, αγόρασα  και άδεια για 8.1 με media center. Όταν γίνει η αναβάθμιση ποια άδεια  από τις δύο θα ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θα καταργηθεί στα 10 το media center. Βέβαια δεν ξέρω τι θα γίνεται σε ενδεχόμενο φορμάτ μετά από καιρό. Θα είναι πάλι ανοιχτή η αναβάθμιση από τα 8 στα 10;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

media center δεν θα υπάρχει μου το γράφει μετα την κράτηση που έκανα. Απλα ρωταω τι γινεται οταν κανω format,ισχύει το κλειδί πριν την αναβάθμιση σε media center η μετά την αναβάθμιση;a3PIfuK.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιθανότερο ναι, αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιο λόγο γιατί να μην κάνεις από τώρα την κράτηση; Και μετά τα εγκαθιστάς όποτε θέλεις (εντός 12 μηνών εννοείται).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για μια βλακεια εκανα format και ενω μου ειχε βγαλει για αναβαθμιση στα 10 τωρα δεν υπαρχει κατι.

 

Μονο με ρωτησε πανω στην εγκατασταση των Windows αν θελω να κανω κρατηση για τα 10 κι ειπα ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Και η κατηφόρα των PC συνεχίζεται με αυξημένους ρυθμούς. Ακόμα και στο iNsomnia αν κοιτάξει κανείς σχετικά άρθρα των Windows ή της Microsoft η πλειοψηφία αφορά τις φορητές συσκευές. -11,8% σύμφωνα με την IDC και -9,5% σύμφωνα με την Gartner. Εκτιμάται όλοι οι PC κατασκευαστές να πούλησαν το Q2 περί τα 68,4εκ PC για όλα τα βαλάντια.... στο ίδιο διάστημα ένας μόνο κατασκευαστής και συγκεκριμένα η Apple πούλησε 61εκ iPhone.

 

2vmbitt.png

 

EVERY TIME THE market for PCs doesn’t seem like it could get worse, it does.

 

Why else would, for instance, Google upend how its search engine works to prioritize mobile-friendly sites? Google knows that to be useful, it needs to work best on the devices people are actually using. Meanwhile, PC-dependent incumbents like Intel—the primary supplier of microprocessors for less-than-mobile devices—has cited weakening demand from businesses for desktop computers and revised its revenue outlook down.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...