Προς το περιεχόμενο

Fallout 4


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, GreekMonkey είπε

στο fallout δεν είναι που πρέπει να αλλάξεις το όπλο μέσα από το μηχάνημα που κουβαλάει πατώντας το tab; γίνεται και με τα νούμερα;

ναι μπορείς να πας στο pip boy και με το Q να βάλεις συντόμευση τα όπλα στα νούμερα.

Επεξ/σία από just_a_dude
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, GreekMonkey είπε

στο fallout δεν είναι που πρέπει να αλλάξεις το όπλο μέσα από το μηχάνημα που κουβαλάει πατώντας το tab; γίνεται και με τα νούμερα;

Μπαίνεις στο inventory πατάς Q και ορίζεις hotkeys για κάθε αντικείμενο.

Θέλω να τους βάλω φωτιά γι' αυτό και μόνο.

4 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

ναι μπορείς να πας στο pip boy και με το Q να βάλεις συντόμευση τα όπλα στα νούμερα.

Τα nades και τις molotov που τις έχω ορίσει σε hotkeys γιατί δεν τις εμφανίζει; Τι σκατά γίνεται, θέλω να το κάνω uninstall...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Zus είπε

Τα nades και τις molotov που τις έχω ορίσει σε hotkeys γιατί δεν τις εμφανίζει; Τι σκατά γίνεται, θέλω να το κάνω uninstall...

Στο Fallout δεν μπόρεσα ποτέ να ρίξω granade και στο Starfield είχα ρίξει κατά λάθος. Νομίζω όταν πατάς το hotkey την κάνει equip την χειροβομβίδα αλλά όταν πατάω κλικ ρίχνει με το όπλο. Δεν έβγαλα άκρη ποτέ. Ίσως πατάς άλλο κουμπί μετά για να την ρίξεις.

Επεξ/σία από just_a_dude
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Στο Fallout δεν μπόρεσα ποτέ να ρίξω granade και στο Starfield είχα ρίξει κατά λάθος. Νομίζω όταν πατάς το hotkey την κάνει equip την χειροβομβίδα αλλά όταν πατάω κλικ ρίχνει με το όπλο. Δεν έβγαλα άκρη ποτέ. Ίσως πατάς άλλο κουμπί μετά για να την ρίξεις.

Το βρήκα. Επιλέγεις το Hotkey με τις grenades (έχω βάλει τις nades στο 6 και τις μολότωφ στο 7) και κρατάς πατημένο το alt μέχρι να ακούσεις το κλικ της απασφάλισης. Στη συνέχεια κάνεις release και ρίχνει. Ξύλο και καράτε σε όποιον το σκέφτηκε έτσι...

Στο μεταξύ για να επιλέξω μολότωφ, πρέπει πρώτα να πατήσω το 6 για τις grenades και μετά το 7. Απευθείας το 7 δεν πιάνει. Παράνοια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

13 του μήνα αναμένεται το αναμενόμενο νέο update του update
για να έχουμε σωστό update
ΑΝ δουλέψει το update του update,
γιατί το update χωρίς το ερχόμενο update έχει πολλά προβλήματα (είπε ο ξάδελφος του προέδρου του Εδεσσαϊκού που δουλεύει στην beth)....

 

Αναφορά σε κείμενο

2024-05-10: Bethesda has announced a hotfix patch that will be released on the 13th. This, as is normal, will break things, but nowhere near as badly as the 1.10.980 update. I'll have an update out as soon as possible to support the patch. Hopefully some of the vanilla crashes will be fixed.


https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/42147?tab=posts
 

Spoiler

 

bath.jpg

 

https://kotaku.com/fallout-4-next-gen-update-fix-bethesda-new-patch-xbox-1851469635

Επεξ/σία από SoullessRider
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...