Προς το περιεχόμενο

Fallout 4


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους θα γίνει και Steam Deck verified.

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

 Μέχρι να βγει το update θα έχω τελειώσει το elden Ring. 

Famous last words 😛 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πιστεύω να υπάρχει πιο καταχρηστική να αποκαλείς κάτι "next gen" περίπτωση , από αυτή του FA κ' της Bugthesda. 

Επεξ/σία από seithan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ριχτε μερικα χαζοassets απο το Fallout 76 και διαφημιστε το μεχρι εκει που δε παει μπας και πουλησει τιποτα ... Γμηστε και οτι free mod εχει βγαλει η κοινοτητα ετσι για να μαθουν τι σημαινει live service :devil:

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα έδιναν όλα τα creation club my ass mods free, τότε ίσως κάτι έλεγε, τώρα απλά ξεζουμίζουν ότι έχει να προσφέρει το tv show. Ούτε locked 60 fps δεν είναι ικανοί να δώσουν στις νέες κονσόλες. Απορώ με αυτή την εταιρία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Aμα έδιναν όλα τα creation club my ass mods free, τότε ίσως κάτι έλεγε, τώρα απλά ξεζουμίζουν ότι έχει να προσφέρει το tv show. Ούτε locked 60 fps δεν είναι ικανοί να δώσουν στις νέες κονσόλες. Απορώ με αυτή την εταιρία.

 

Με τον κώδικα που τρέχει πίσω από τα FA, μην απορείς καθόλου! 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα πάντως το Fallout 4 είναι λίγο guilty pleasure :P Είναι μονίμως installed και καμιά φορά μπαίνω και παίζω. Δυστυχώς σε αυτό το lore (open world, post apocalyptic, first person, sandbox φάση) δεν υπάρχουν επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το New Vegas μπαίνει σε όλες τις λίστες με τα καλύτερα παιχνίδια ever.  

Αμφιβάλλω όμως αν ακόμα και σήμερα είναι "σταθερό" σε όλα τα συστήματα και δεν θέλει αλχημείες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε πάντως και το 3 και το new Vegas και το 4, ωραία open worlds που χάνεσαι στον κόσμο στους χωρίς τις παθογένειες των πιο σύγχρονων open world τύπου ubi όπως πχ τα horizon

το 4 το τερμάτισα μια φορά και θα το παίξω σίγουρα άλλη μια με vr κάποια στιγμή 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, liakinen είπε

Το New Vegas μπαίνει σε όλες τις λίστες με τα καλύτερα παιχνίδια ever.  

Αμφιβάλλω όμως αν ακόμα και σήμερα είναι "σταθερό" σε όλα τα συστήματα και δεν θέλει αλχημείες. 

Ήθελα να ξέρω, εκεί στη Behesda δεν τους έχει περάσει από το μυαλό να του κάνουν ένα remake για να το ξαναπαίξουμε;

Ελλοχεύει βέβαια ο κίνδυνος να προσθέσουν παντού loading screens αλλά αν είναι ικανοποιητικό το οπτικό αποτέλεσμα, χαλάλι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Εμένα μου άρεσε πάντως και το 3 και το new Vegas και το 4, ωραία open worlds που χάνεσαι στον κόσμο στους χωρίς τις παθογένειες των πιο σύγχρονων open world τύπου ubi όπως πχ τα horizon

το 4 το τερμάτισα μια φορά και θα το παίξω σίγουρα άλλη μια με vr κάποια στιγμή 

ένα τέτοιο game θέλω. lore σαν το 4, τύπου atompunk στυλ, με καλύτερο gunplay, animations και σύγχρονα γραφικά. Αλλά ποιος θα το φτιάξει;

Το Atomic Heart είναι σε αυτό το στυλ αλλά δεν το λες καθαρόαιμο open world.

Επεξ/σία από just_a_dude
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, just_a_dude είπε

ένα τέτοιο game θέλω. lore σαν το 4, τύπου atompunk στυλ, με καλύτερο gunplay, animations και σύγχρονα γραφικά. Αλλά ποιος θα το φτιάξει;

Καλα στα animation και στο πιστολίδι υστερούν πολύ ωστόσο σε κερδίζουν αλλιώς αυτά τα παιχνίδια … 

τωρα αν με ρωτάς δύσκολα τα πράγματα γιατί είναι πολύ πιο εύκολο ο dev να φτιάξει ένα παιχνίδι λούπα, με φυλάκια να ρίχνεις, να μαζεύεις πέτρες και ξύλα και να βάζεις πόντους σε ανούσια skill trees και απ ότι φαίνεται μια χαρά πουλάνε κιόλας, παρά να φτιαξουν ένα κόσμο που θα συμβαίνουν πολλά πράγματα ταυτόχρονα οι αποφάσεις σου θα καθορίζουν την ιστορία και η κάθε γωνία του κόσμου θα είναι φτιαγμένη ώστε βρεις κάτι unique….

ευτυχώς άκουσα ότι οι δημιουργοί του kcd θα βγάλουν καινούργιο παιχνίδι γιατί τα open world(rpg) με ελάχιστες εξαιρέσεις τα έχουν κάνει για πέταμα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...