Προς το περιεχόμενο

Fallout 4


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Τοντ έχασε το τρένο της σειράς. Πραγματικά, περίμενα πόσο καιρό το νεξτ τζεν και δεν το έχω ακουμπήσει, ρε τοντ άσε σκαιριμ σταρφιλτ και πιάσε το fallout και όχι δε λέω το 76 το κανονικό το ορθόδοξο. νεξτ τζεν απλά με bug fixes και κάτι ψιλά........

 

Επεξ/σία από Aris-leme
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τώρα, ξεφτιλίκια πράγματα. Αφού δεν βγάζουν fallout 5, φτιάξε τουλάχιστον το 4. Textures, φτιάξε τα animations που αν έχεις ψηλά fps γίνεται ότι να ‘ναι, κτλ, κτλ. Και η Bethesda έχει και τα αγαπημένα μου lores (post apocalyptic και space). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, just_a_dude said:

Starfield

Κατσε ρε, πέρα από το γεγονός ότι μιλάμε μόνο για να έναν παιχνίδι, σιγά το lore που είχε

Να μου έλεγες για fantasy (elder scrolls) να έλεγα οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, mike299 είπε

Κατσε ρε, πέρα από το γεγονός ότι μιλάμε μόνο για να έναν παιχνίδι, σιγά το lore που είχε

Να μου έλεγες για fantasy (elder scrolls) να έλεγα οκ

Ναι απλά θέλω να πω ότι έχει να κάνει με διάστημα και είναι και open world τύπου sandbox που είναι το αγαπημένο μου είδος. Αλλά πήγε και το έφτιαξε η Bethesda :P 

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GhostRiderLSOV είπε

Genre / είδος δηλαδή, όχι lore.
Μπερδεύτηκα κι εγώ με το Starfield lore. :D

μπορούμε κάπου να κάνουμε αίτηση για θυμωμένες φάτσες για να μπορώ να βάζω στον Γιάννη?

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο αλλά μόνο εμένα με εκνευρίζει απίστευτα που στα games της Bethesda δεν μπορείς να αλλάζεις τα όπλα με τη ροδέλα του ποντικιού και κάθε φορά που μου την πέφτουν 5-6 enemies και μου τελειώνουν οι σφαίρες ψάχνω σαν τον χαζό να βρω τα νούμερα στο πληκτρολόγιο; Ή υπάρχει τρόπος και δεν το ξέρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...