Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Lenovo S60 5'' dual sim 4G LTE 4core 2gb ram 179€@mediamarkt


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος το πήρε από public έχει τη θήκη προστασίας + ζελατίνα που δίνει το κατάστημα e-lenovo (1ο στο σκρουτζ)?...

 

Ή είναι κάτι πρόσθετο που το δίνει δώρο μόνο αυτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 400
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να ρωτησω κατι αν και δεν ειναι το ποιο σωστο μερος εδω ... εβαλα ενα αλλο προγραμα για φωτογραφια το Cymera και ειδα βελτιωση στην ποιοτητα ... υπαρχει καποιο προγραμα για φωτο(και video) που να ειναι δοκιμασμενο με αυτο το τηλεφωνο και να παιζει πολυ καλα ?

 

εβαλα το a better camera το εχει και με αγορα 50% off και βγαινει 0.99ευρω :)

 

καμια αλλη εφαρμογη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι αν και δεν ειναι το ποιο σωστο μερος εδω ... εβαλα ενα αλλο προγραμα για φωτογραφια το Cymera και ειδα βελτιωση στην ποιοτητα ... υπαρχει καποιο προγραμα για φωτο(και video) που να ειναι δοκιμασμενο με αυτο το τηλεφωνο και να παιζει πολυ καλα ?

 

εβαλα το a better camera το εχει και με αγορα 50% off και βγαινει 0.99ευρω :)

 

καμια αλλη εφαρμογη ?

Δοκίμασε το Open Camera, και βάλε το image quality στο 100%, και παίξε λίγο με της ρυθμίσεις.. Σε Lenovo (όχι αυτό του thread) που το έχω δοκιμάσει έβγαλε σχετικά καλύτερες φωτό.. Ααα τσάμπα είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος το πήρε από public έχει τη θήκη προστασίας + ζελατίνα που δίνει το κατάστημα e-lenovo (1ο στο σκρουτζ)?...

 

Ή είναι κάτι πρόσθετο που το δίνει δώρο μόνο αυτή?

Δεν ειναι δωρο του καταστηματος, ειναι μεσα στην συσκευασια. Οπου και να το παρεις θα το εχει μεσα, το αναφερει και στην μπροστινη μερια στο κουτι του. Ελεγξε ενα κοκκινο αυτοκολλητο μπροστα κατω αριστερα που γραφει "Back cover and film inside".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος το πήρε από public έχει τη θήκη προστασίας + ζελατίνα που δίνει το κατάστημα e-lenovo (1ο στο σκρουτζ)?...

 

Ή είναι κάτι πρόσθετο που το δίνει δώρο μόνο αυτή?

 

από public που είχα πάρει είχε κανονικά θήκη και ζελατίνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fm radio εχει?κάποια άποψη για την μπαταρία που δείχνει μικρή?

Έχει fm radio και η μπαταρία είναι αξιοπρεπης, έχει και ρυθμισούλες για να μην μείνεις. Το κινητάκι μπόμπα αλλά εγώ πάντως θα το δώσω την είχα καλοβρεί με τα windows.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα ενώ μου είχαν πει ίσως και για την άλλη Πέμπτη!

Πρώτες εντυπώσεις καλές και Για τα λεφτά του πολύ καλές.

Θα γράψω κ πιο αναλυτικά να το δω λίγο όμως πρώτα.

Έως τώρα όλα καλά, έκανα το πρώτο μικρό update και τώρα κατεβάζω το lollipop που είναι γίγας 1.3 gigabytes περίπου.

Εκεί θα έχω τις ενστάσεις μου μη τυχόν και γίνει καμιά υποβάθμιση αντί για update.

Ίδωμεν... .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, πήρα εχθές το τηλέφωνο για την γυναίκα, όλα οκ γενικά, μου άφησε πολύ καλες εντυπώσεις, αλλά έχουμε ένα πρόβλημα: Δεν πιάνει καθόλου mobile internet. Ενεργοποιείς τα δεδομένα κανονικά αλλα δεν...ενω με wi-fi ολα οκ. Ξέρουμε τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, πήρα εχθές το τηλέφωνο για την γυναίκα, όλα οκ γενικά, μου άφησε πολύ καλες εντυπώσεις, αλλά έχουμε ένα πρόβλημα: Δεν πιάνει καθόλου mobile internet. Ενεργοποιείς τα δεδομένα κανονικά αλλα δεν...ενω με wi-fi ολα οκ. Ξέρουμε τι παίζει;

Δεν έχει περαστεί το apn στις Ρυθμίσεις/Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας/Σημεία πρόσβασης.

Θα χρειαστεί να τα μάθεις από τον πάροχο σου και να τα περάσεις χειροκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...