Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Μαλλον υπερβαλεις... Απλα ετυχε πιστευω. Θα μπορουσε να είναι καλυτερο. (που ακομα και για αυτό που ετυχε, τα 20€ δεν είναι ότι σε επιασαν "Κωτσο")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ έτσι νόμιζα αλλά αφού κάνει για browsing, για youtubing, για book reader και για χαζοgaming όλο και κάπου θα χρησιμοποιηθεί.

Ας μην είμαστε υπερβολικοί, για 20 ευρώ οκ είναι.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα ρε παιδια... εγω για ενα ποτο βγαινς και τρωω 20+ ευρω... ε αυτη τη βδομαδα βγηκα μονο για μια μπυρα 3€ οποτε τσιμπησα με τα ρεστα το ταμπλετ!! χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αφού θα κάτσει στο συρτάρι για πάντα, δεν πιάστηκα κώτσος;;;

Το αν θα κατσει στο συρταρι σημαινει ότι αγοράζεις πραγματα που δεν χρειαζεσαι. Στο συρταρι σου εχεις πιθανον πολλα πραγματα και των 100 και των 200 ευρω.

Αν δεν σου κανει, το επιστρεφεις ή το δινεις 20 ευρω σε καποιον συμφορουμιτη που θα το χρειαζεται.

 

(το δευτερο προσωπο δεν απευθύνεται αποκλειστικα σε σενα ως ατομο, αλλα στο στυλ καταναλωτή, που πιθανον ειμαστε πολλοι από εδω μεσα ετσι, άλλος πιο πολύ, άλλος λιγοτερο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι browser χρησιμοποιείτε παιδιά; εγώ έχω κατεβάσει το opera και κολλάει στο ξεκίνημα, όπως γίνεται και με το chrome που έχει από μόνο του. Το μόνο που μπορώ να το δω χρήσιμο προσωπικά είναι για να διαβάζω κανένα pdf αντί να το τυπώνω, μόνο για αυτό βολεύει και δεν έχει κολλήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως απ την αρχή έβαλα opera mini και παει μια χαρά.

  1. ff να μην το διανοηθώ καν ε?
  2. Το poweramp γιατί δεν μπαίνει? Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο app για μουσική?
  3. Υπάρχει τρόπος να κλείνουμε το skype? (όχι με logout όμως)
  4. Έχετε να προτείνετε κάποιο app για ταινίες?
Επεξ/σία από funbreaker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας συνηθισει σε καλυτερα μηχανηματα αυτο το ταμπλετακι δεν το μπορουσα καθολου. Εδωσα και τα δυο οσο ακριβως τα πηρα. Απο το να το εχω στο κουτι του μεσα στην ντουλαπα ας το παρει καποιος αλλος να παιξει κανενα παιδακι. Πιστευω οτι μας επιασε κωτσους ο Κοτσοβολος. Σε καμια περιπτωση δεν αξιζε 60ευρω που μου ειπαν στο ταμειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας είναι κανένας που δεν το θέλει; αν και το αποκλείω. Έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει το clash of clans?

Επεξ/σία από emtr3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά επικοινώνησα σήμερα με τον Κωτσόβολο και τους είπα ότι εφόσον δεν έχει περάσει εβδομάδα που το έχω και παρουσιάζει πρόβλημα στην οθόνη αφής τότε πρέπει να μου το αντικαταστήσουν με καινούργιο και συμφώνησαν απόλυτα να μου δώσουν άλλο το οποίο και παρέλαβα το μεσημέρι. Όλα κομπλέ το έφτιαξα από την αρχή, η μπαταρία του βγάζει κοντά στο 2ώρο με browsing. Τελικά για 20 ευρώ αξίζει αλλά παραπάνω για κανένα λόγο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μολις καταλαβα ποιος εχει προβλημα με την οθονη του ταμπλετ του. Φιλε που να ηξερα οτι το σφραγισμενο κουτι εχει προβλημα; Ειχαν και αλλα κομματια; Γιατι δεν το βλεπω πλεον διαθεσιμο απο το ηλεκτρονικο καταστημα. Μηπως ειδες σε τι τιμη τα δινουν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας είναι κανένας που δεν το θέλει; αν και το αποκλείω. Έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει το clash of clans?

Χαχα ουτε για αστειο φιλε μου... Και σε tablet των 200€ κολουσε το clash...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...