Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν καταλαβα καλα, ο orck το εδωσε σε σενα, και εσυ αφου αλλαξες και το κομματι από τον Κωτσο επειδή ειχε ελαττωμα, τωρα το ξαναδινεις σε αλλον!

 

Τι δεν ξερουμε ρε παιδια; Θα εκραγεί; Βρηκατε ραδιενεργα καταλοιπα; Βοηθηστε και εμας! Αρχιζω να ανησυχω! :P

Ναι οντως εγω εδωσα το σφραγισμενο που πηρα, δεν εχει προβλημα με εκρηξη, ραδιενεργεια. Απλα ειναι χαλια. Προτιμω τα 20ευρω να τα φαω σουβλακια και μπιρες να τα ευχαριστηθω, παρα να στοιβαξω αλλο ενα κουτι στην ντουλαπα.

Για καποιον που θελει να σιχαθει την τεχνολογια και να καταντησει Link.png Site: λουδιτης ειναι πρωτης ταξεως ταμπλετα.

Αντε και κανενα παιδακι που θα το εχει σαν αναλωσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα δεν είναι τοσο χαλια βρε παιδια, αν δεν του φορτωσεις πολλες εφαρμογες και το εχεις πιο πολύ για σερφαρισμα η καμια ταινιουλα, μια χαρα είναι, στα 20 ευρω που το πηραμε δε το συζηταω αξιζει, η τιμη του ξαναπηγε εκει που ηταν στον κοτσο στα 59 ευρω http://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/149325-archos-70c-titanium-8gb (φυσικα σ αυτή τη τιμη εννοείτε δεν αξιζει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν του φορτωσεις πολλες εφαρμογες και το εχεις πιο πολύ για σερφαρισμα η καμια ταινιουλα

 

...και αν δεν έχεις καλύτερη συσκευή για να συγκρίνεις την εμπειρία... ;)

 

Είναι υποκειμενικό τι αρκεί στον καθένα βρε matrixxx.

 

Και είμαστε και αναίσχυντοι impulse buyers, μην κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλό μας :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι οντως εγω εδωσα το σφραγισμενο που πηρα, δεν εχει προβλημα με εκρηξη, ραδιενεργεια. Απλα ειναι χαλια. Προτιμω τα 20ευρω να τα φαω σουβλακια και μπιρες να τα ευχαριστηθω, παρα να στοιβαξω αλλο ενα κουτι στην ντουλαπα.

Για καποιον που θελει να σιχαθει την τεχνολογια και να καταντησει Link.png Site: λουδιτης ειναι πρωτης ταξεως ταμπλετα.

Αντε και κανενα παιδακι που θα το εχει σαν αναλωσιμο.

 

 

Δεν υπηρχε ερωτηση προς εσενα φυσικα. Εσυ το ειχες δεν σου αρεσε, το πηρες για καλυτερο, με ελπιδα ότι θα φυσαει, κατανοητο να το δωσεις. Όταν το πηρε ο κακτος ειχα πει μερες πριν (και εγω και κανενας άλλος πιθανον), ότι το ταμπλετακι είναι ψιλοαθλιο, με λεπτομέρειες για το που κουτσαινει κλπ. Το πηρε όμως, και τωρα γιατι το δινει;;;; Κατι ξερετε και δεν το λετε προφανως. :P Γιατι για καποιον που δεν εχει απαιτησεις και δεν εχει άλλο ακριβο ταμπλετ, είναι μια χαρα. Για 20 ευρω είναι μεχρι και αψογο σε απλες δουλειες, αφου την οθονη του για να την βρεις πας πανω από 60-70 και παλι αν ξερεις τι αγοράζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι η οθονη του ηταν καλη, τι να την κανεις την οθονη του ομως οταν λαγκαρει τραγικα;
Καταλαβαινουμε ολοι οτι το τραγικο λαγκαρισμα που ειδα εγω μπορει για καποιον αλλο να ειναι μια χαρα. Ειναι οπως ειπωθηκε προσωπικες αποψεις αυτα.
ΥΓ Ανεβαζω το post count, ειμαι αδικαιολογητα χαμηλα μετα απο 12+χρονια μελος. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή το θέμα της "ραδιενέργειας" και επειδή σήμερα από το απόγευμα μέχρι τώρα η μπαταρία είχε κολλήσει στο 65%,Ενώ συνήθως στη 1+ ώρα θέλει φόρτιση, και έκλεισε το ταμπλετ θεαματικά με το να κάνει θόρυβο και κάτι περίεργα η οθόνη. Στιγμια σκέφτηκα θα πάρει φωτιά γτ ακουγόταν σαν να σπινθιριζε η οθόνη. Αύριο θα δω τι έπαθε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα...να πω και γω τη δική μου εμπειρία...το αγόρασα για τη μάνα μου που είναι και μεγάλης ηλικίας...την περασμένη εβδομάδα βρισκόμασταν στη φάση της εκμάθησης των βασικών...πώς ανοίγει, πώς κλείνει κ.τ.λ....σήμερα είπα να το δω λίγο πως πάει...λοιπόν, ούτε ανοίγει ούτε φορτίζει ούτε τίποτα...νεκρό...σημειωτέον, αυτή την εβδομάδα δεν το χρησιμοποίησε η μάνα μου...Τι λέτε; παρέδωσε πνεύμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από την πρωτη μερα συνεβη και σε μενα και το εχω γραψει από τοτε και εδώ.

 

Με έναν συνδετηρα, reset στην πλατη και θα ανοιξει κανονικα μετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την πρωτη μερα συνεβη και σε μενα και το εχω γραψει από τοτε και εδώ.

 

Με έναν συνδετηρα, reset στην πλατη και θα ανοιξει κανονικα μετα.

Τελικώς, αφού  άλλαξα δύο φορτιστές αποφάσισε να συνεργαστεί....και τώρα φορτίζει τουλάχιστον....όταν ολοκληρωθεί η φόρτιση, θα αποπειραθώ να το ανοίξω....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μπορείς να ελέγξεις τι θα ξεκινάει στο startup και να του βάλεις το greenify.

Επίσης μπορεί να χτυπήσεις και κανα backup με το titanium. Το σημαντικό όμως είναι πως με τα 2 πρώτα θα του αυξήσεις τις επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...