Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Next browser + Opera (οχι mini) απο browsers γιατι καποια site δεν τα ανοίγει ή τα ανοίγει με δεύτερο κλίκ. Αυτοι είναι αρκετά γρήγοροι.

 

Για την φωτεινότητα το screen fillter στο 70% με την φωτεινότητα του τάμπλετ στο 30% . εχω παρατηρήσει οτι κρατάει η μπαταρία περισσότερο.

 

επίσης παίζει άριστα 2-3 παιχνιδάκια που δοκίμασα (ακρως εθιστικά)  Soccer Stars + slayin

 

google maps -Tapatalk - youtube - google drive  (για ανάγνωση pdf που έχω ανεβάσει) κ.α ΟΛΑ άριστα .

 

Δηλαδή τι παραπάνω θέλετε; (ρητορική ερώτηση)

 

Η αίσθηση που μου δίνει για την μπαταρία ειναι οτι ευθύνεται κατα πολύ το λειτουργικό που δεν ειναι σωστά παραμετροποιημένο για το συγκεκριμένο ταμπλετ.

 

Ειναι λές και έριξαν την έκδοση 4.4 στο τάμπλετ χωρίς να την δοκιμάσουν ιδιαίτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παλικαρια επειδη δεν το εχω εδω το πηρε η πεθερα στο εξοχικο για δοκιμαστε με το Kingo root

 

Πριν το σουτάρω, το δοκίμασα, ανεπιτυχώς. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικώς, αφού  άλλαξα δύο φορτιστές αποφάσισε να συνεργαστεί....και τώρα φορτίζει τουλάχιστον....όταν ολοκληρωθεί η φόρτιση, θα αποπειραθώ να το ανοίξω....

Μετά από 7 ώρες φόρτισης το ανοιξα και ή μπαταρία βρισκόταν στο 90%...πάντως, άνοιξε και λειτουργούσε.... Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποιο πρόγραμμα μπορείς να ελέγξεις τι φορτώνει στο startup?

Aν εχεις κανει root εννοουσε... Χωρις root, δεν μπορεις να εχεις ελεγχο στο τι φορτώνει.

 

Ναι αυτό εννοούσα. Χωρίς root δυστυχώς δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκιμάζω και θα γράψω αποτέλεσμα! Το εχει δει κανονικα και γράφει root waiting! Τι να πω! Θα δούμε σε λίγο! ΥΓ. είμαι άσχετος με θέμα root...εάν κάποιος ειναι γνωστης ας βοηθήσει την κατάσταση!

Το δοκιμάζω και θα γράψω αποτέλεσμα! Το εχει δει κανονικα και γράφει root waiting! Τι να πω! Θα δούμε σε λίγο! ΥΓ. είμαι άσχετος με θέμα root...εάν κάποιος ειναι γνωστης ας βοηθήσει την κατάσταση!

αποτέλεσμα: root failed! Αλλα το βλέπει κανονικα και εγκατέστησε και μια κινεζική εφαρμογή ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα...να πω και γω τη δική μου εμπειρία...το αγόρασα για τη μάνα μου που είναι και μεγάλης ηλικίας...την περασμένη εβδομάδα βρισκόμασταν στη φάση της εκμάθησης των βασικών...πώς ανοίγει, πώς κλείνει κ.τ.λ....σήμερα είπα να το δω λίγο πως πάει...λοιπόν, ούτε ανοίγει ούτε φορτίζει ούτε τίποτα...νεκρό...σημειωτέον, αυτή την εβδομάδα δεν το χρησιμοποίησε η μάνα μου...Τι λέτε; παρέδωσε πνεύμα;

Από την πρωτη μερα συνεβη και σε μενα και το εχω γραψει από τοτε και εδώ.

 

Με έναν συνδετηρα, reset στην πλατη και θα ανοιξει κανονικα μετα.

Τελικώς, αφού  άλλαξα δύο φορτιστές αποφάσισε να συνεργαστεί....και τώρα φορτίζει τουλάχιστον....όταν ολοκληρωθεί η φόρτιση, θα αποπειραθώ να το ανοίξω....

 

Κι εγώ το έπαθα σήμερα. Δεν φόρτιζε με τίποτα. Έκανα reset 2-3 φορες μέχρι να ανταποκριθεί.

Υποθέτω πως το παθαίνει αυτό όταν φτάνει σε 0%.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτό το πρόβλημα το είχαμε διαβασει/αναφερει για το mls που ειχε βαλει ο Κωτσος.

 

Φαινεται υποφερουν όλα τα κινεζικα;

 

 

Νομιζω ότι αν θα μεινει στον φορτιστη καποια λεπτα ξεκινα να φορτιζει. Κατι τετοιο ελεγαν για το mls. Το ειχατε αφησει κανενα 5λεπτο-10λεπτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το επιβεβαιωνω, ειχα και ενα κρυπτο παλιά που έκανε το ιδιο... το Archos ακόμα δε μου έκανε τίποτα αλλα το εχω δουλεψει συνολο 1 ωρα, θα παει για δώρο τελικά! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...