Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα αυτή εδώ από το πλαίσιο ότι μάλλον κάνει:

http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/tablets/thikes/Sentio-Rubber-Case-7-maurh-gia-Rubik-II-kai-Twister-IV.htm

Ναι αλλά την οθόνη την αφήνει εκτεθειμένη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΠΑιδια οι universal θηκες απο το ebay Για ταμπλετ 7 ιντσων οπως αυτη

http://www.ebay.com/itm/Universal-7-Leather-Stand-Case-Folio-Cover-For-7-7-inch-Android-Tablet-PC-MID-/400636998980?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item5d47d37544

 

Δεν κανουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανείς που να το πήρε και να το μετάνιωσε η να πήρε κανένα παραπάνω και να μην το θέλει; Αν ναι και μπορεί να το κανει αποςτολη ας στείλει ενα ΠΜ . Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δινω το δικο μου στα 20 ευρω οσο το πηρα με αποδειξη...Μενω μαρουσι(σισμανογλειο).Το ηθελα για το soccer stars αλλα δεν το τρεχει...Παντως για ταινιες και σερφαρισμα ειναι απλα αψογο...Το εχω καμια βδομαδα...Ευχαριστω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν υπάρχει κάποιος που το θέλει στα 20 ευρώ, ΠΜ. (λόγω αγοράς καλύτερου μοντέλου)

 

Παραλαβή από Μετρό Ελληνικό ή έξοδα παραλήπτη για αποστολή.

 

Θα δοθεί στον φίλο Philippe, που ήταν ο πρώτος που έστειλε pm. Thanks για το ενδιαφέρον.

Επεξ/σία από x_vagos_x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει κάποιος που το θέλει στα 20 ευρώ, ΠΜ. (λόγω αγοράς καλύτερου μοντέλου)

Το θέλω εγω , σου έστειλα ΠΜ.thanks!

Παραλαβή από Μετρό Ελληνικό ή έξοδα παραλήπτη για αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποίος το θέλει, το δίνω εγώ, δεύτερη φόρτιση του έκανα, 3 ώρες χρήσης συνολικά. Να ερθει να το πάρει στην τιμή αγοράς του απο καλλιθεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν καταλαβα καλα, ο orck το εδωσε σε σενα, και εσυ αφου αλλαξες και το κομματι από τον Κωτσο επειδή ειχε ελαττωμα, τωρα το ξαναδινεις σε αλλον!

 

Τι δεν ξερουμε ρε παιδια; Θα εκραγεί; Βρηκατε ραδιενεργα καταλοιπα; Βοηθηστε και εμας! Αρχιζω να ανησυχω! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβα καλα, ο orck το εδωσε σε σενα, και εσυ αφου αλλαξες και το κομματι από τον Κωτσο επειδή ειχε ελαττωμα, τωρα το ξαναδινεις σε αλλον!

Τι δεν ξερουμε ρε παιδια; Θα εκραγεί; Βρηκατε ραδιενεργα καταλοιπα; Βοηθηστε και εμας! Αρχιζω να ανησυχω! 

Το άλλαξα και μου έδωσαν καινούργιο το οποίο δεν έχει κανένα ελάττωμα. Απλά δεν μου φαινεται βολικό και το δίνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...