Προς το περιεχόμενο

[tablet]Archos 70C Titanium 8GB ,19.90 € +3,99€ μετ.@kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω μολις παρελαβα απο καταστημα και τρεελαθηκαν στο ταμειο με την τιμη του..και πηραν τηλ τα κεντρικα και ενημερωσαν οτι ειναι απο λαθος η τιμη και αν ειχα κανει κρατηση για 2 δίνανε μονο το ενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 460
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω μολις παρελαβα απο καταστημα και τρεελαθηκαν στο ταμειο με την τιμη του..και πηραν τηλ τα κεντρικα και ενημερωσαν οτι ειναι απο λαθος η τιμη και αν ειχα κανει κρατηση για 2 δίνανε μονο το ενα...

Μία από τα ίδια . Thanks TS.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμενα δωσαν μονο το ενα απο τα δυο που πηρα.
Μου ειπαν οτι εκαναν λαθος στην τιμη, η κανονικη του τιμη ειναι 60ευρω. Δεν ξερω πολλα μου φαινονται για 60ευρω. Δεν το εχω αναψει ακομη αλλα μου φαινεται λιγο χοντρο (παχυ) για την διασταση του.

Θυμαμαι καλα οτι ο Κωτσοβολος ειχε κανει μια εξυπναδα οπου δεν εστειλε καποια προιοντα και με μαζικη καταγγελια μελων απο εδω (νομιζω ειχα μπει και εγω) ειχαν φαει ενα καλο προστιμο απο την ΓΓΚ; Αυτοι ηταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν ότι ο σερβερ δεν κρατούσε τον αριθμό των στοκ κομματιών και έδινε σε όλους ότι ζητούσαν στο mail τους. Αλλά στην πραγματικότητα ο αριθμός αυτός ήταν πολύ μικρότερος και έτσι κάποιοι δεν θα πάρουν. Και τους απάντησα ότι αυτό γίνεται κάθε φορά που βγάζουν κάτι σε προσφορά. Πολλοί δεν παραλαμβανουν. Και εμένα σαν καταναλωτή δεν με νοιάζει και καθίστε και φτιαξτετο. Αν εγώ αγοράσω 10 iphone 6 και τα στείλετε και μετά αλλάξω γνώμη και δεν τα θέλω τί θα γίνει? Και μου απάντησε ότι θα πρέπει να τα αγοράσω αλλιώς θα μου κάνουν καταγγελία για μη τήρηση των όρων αγοράς που υπάρχουν αναρτημένα στο σαιτ. Και τους απάντησα ότι και εγώ θα προσφύγω στην ίδια καταγγελία για μη τήρηση της παραγγελίας μου και μετά από μισή ώρα μου πήραν πίσω και μου είπαν ότι θα μου στείλουν το ένα από τα δύο και αν μείνουν σε στοκ άλλα κομμάτια επειδή δεν πουλήθηκαν ή δεν πηγαν να τα πάρουν θα μου στείλουν και το άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν ότι ο σερβερ δεν κρατούσε τον αριθμό των στοκ κομματιών και έδινε σε όλους ότι ζητούσαν στο mail τους. Αλλά στην πραγματικότητα ο αριθμός αυτός ήταν πολύ μικρότερος και έτσι κάποιοι δεν θα πάρουν. Και τους απάντησα ότι αυτό γίνεται κάθε φορά που βγάζουν κάτι σε προσφορά. Πολλοί δεν παραλαμβανουν. Και εμένα σαν καταναλωτή δεν με νοιάζει και καθίστε και φτιαξτετο. Αν εγώ αγοράσω 10 iphone 6 και τα στείλετε και μετά αλλάξω γνώμη και δεν τα θέλω τί θα γίνει? Και μου απάντησε ότι θα πρέπει να τα αγοράσω αλλιώς θα μου κάνουν καταγγελία για μη τήρηση των όρων αγοράς που υπάρχουν αναρτημένα στο σαιτ. Και τους απάντησα ότι και εγώ θα προσφύγω στην ίδια καταγγελία για μη τήρηση της παραγγελίας μου και μετά από μισή ώρα μου πήραν πίσω και μου είπαν ότι θα μου στείλουν το ένα από τα δύο και αν μείνουν σε στοκ άλλα κομμάτια επειδή δεν πουλήθηκαν ή δεν πηγαν να τα πάρουν θα μου στείλουν και το άλλο.

 

για ανέβασε μία φωτογραφία της παραγγελείας σου από το email που σε έστειλαν για να δούμε ακριβώς τι έγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη φαση Σταυρο, τεντωσε τους οσο παει.
Εγω ξεχασα να πω οτι πηρα δυο κομματια, εκανα μια παραγγελια και λιγο αργοτερα εκανα αλλη μια με δυο κομματια, οποτε στο καθε καταστημα με βλεπουν για μοναδικο πελατη και πηρα ενα απο καθενα. Φυσικα δεν τα πηρα για εμενα ειναι για φιλους συγγενεις, αντε εξηγησε τωρα οτι επειδη ολα ειναι σε ενα ονομα δεν μου εδωσαν το τριτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη φαση Σταυρο, τεντωσε τους οσο παει.

Εγω ξεχασα να πω οτι πηρα δυο κομματια, εκανα μια παραγγελια και λιγο αργοτερα εκανα αλλη μια με δυο κομματια, οποτε στο καθε καταστημα με βλεπουν για μοναδικο πελατη και πηρα ενα απο καθενα. Φυσικα δεν τα πηρα για εμενα ειναι για φιλους συγγενεις, αντε εξηγησε τωρα οτι επειδη ολα ειναι σε ενα ονομα δεν μου εδωσαν το τριτο.

 

Κι εγώ έκανα με ίδιο όνομα σε διαφορετικά καταστήματα από ένα κομμάτι.

 

Παρ' όλ' αυτά με πήραν και ακύρωσαν το ένα από τα δύο. Ααααααα είπα να το αφήσω, αλλά θα πάω από το δεύτερο κατάστημα και θα χεστούμε τώρα. -__-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,αγαπητοι φιλοι

την αλλη φορα που θα βγαλει ''προσφορα'' ο κωτσος και εχετε αναγκη το προϊον για δωρα κτλ...καλο ειναι να εχετε φτιαξει 2-3 λογαριασμους ωστε να εχετε απο ενα σε καθε λογαριασμο στανταρακι.

τα 60€ που ειπε ο φιλος οτι κανει :-D ....ειναι για το δευτερο ανταπτορακι της μπριζας :-D :-D ....αντε παλι και εξωτερικο πας με αυτο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα 10:05 και παρελαβα κανονικα σημερα απο megastore θεσσαλονικης στο Λιμανι. Η υπαλληλος πολυ ευγενικη και δεν ειπε κουβεντα, εδωσα 20αρικο και πηρα 10 λεπτα ρεστα και εφυγα.

 

Το ταμπλετ φαινεται μια χαρα. Στο skype τα παει ενταξει, και στο chrome το ιδιο, κατι αλλο δε με ενδιαφερει οποτε και να μην ειναι γρηγορο.. κλαιν.. Σαν διαφορα, ειναι πολυ πιο αργο απο το samsung galaxy tab 3 8" που εχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ, thanks dobro.
Είχα βάλει παραλαβή από κατάστημα, πήγα εκεί, έψαχναν κάνα δεκάλεπτο τι γίνεται με τη παραγγελία, αν ισχύει κανονικά, τελικά πήραν στα κεντρικά έδωσαν κωδικό παραγγελίας και μετά από το οκ τους, μου έδωσαν το tablet. Μου ανέφεραν ότι πρόκειται για λάθος τιμή και μάλλον έτσι πρέπει να είναι και αυτό το λέω επειδή χτες που γινόταν ο πανικός, όταν το έβγαλαν από τη σελίδα τους, είχα ξεχάσει σε μια καρτέλα ανοιχτή τη κεντρική σελίδα του tablet και πάτησα να δω διαθεσιμότητα σε καταστήματα το έβγαζε διαθέσιμο, από όσα θυμάμαι, σε Κόρινθο, Κρήτη σε 2 μαγαζιά (το ένα σίγουρα στο Ηράκλειο), Αγρίνιο, Λάρισα, Κομοτηνή και πουθενά στην Αθήνα. Δεν το εμφάνιζε στο κατάστημα που είχα βάλει παραλαβή εγώ, οπότε υποθέτω ότι είχε ανανεωθεί η διαθεσιμότητα και ίσχυε η διαθεσιμότητα στα παραπάνω καταστήματα. Αν ήταν σωστή η τιμή θα το άφηναν να τελειώσει σε όλα τα καταστήματα για να ξεστοκάρουν, αλλά μόλις πήραν χαμπάρι το λάθος τους, το έβγαλαν εξαντλημένο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μίνι review βαση της αρχικής του τιμής δηλαδή τα 60 ευρώ.

 

Ποιοτητα κατασκευής 9\10 πολύ καλά πλαστικα και συμπαγής κατασκευή.

 

Οθόνη 10\10 εξαιρετική με καλες γωνίες θεασης και φωτεινοτητα.

 

Ταχύτητα 6\10 ως αναμενόταν είναι λίγο αργό αλλα έστω και έτσι τρέχει απροβληματιστα 1080 βίντεο απο youtube.

 

Wifi 9\10 δεν χάνει καθόλου σε απόσταση που το δοκιμασα.

 

Εργονομία 7\10 τα κουμπακια της έντασης δεν είναι στα πλαγια αλλά απο πανω. Ως κάτοχος 8 inch ipad mini και με μικρά χέρια κατάλαβα ποσο βολικό είναι το 7αρι στο χέρι μου.

 

Κάμερα 4\10 λογο έλλειψης πίσω κάμερας αλλά και της μετριας front cam

 

Μπαταρία 6\10 σε αυτή την κατηγορία δεν μπορείς να περιμενεις πολλα.

 

Φυσικά για 20 ευρώ δεν τίθεται ζήτημα εαν αξίζει η όχι.

 

Να ευχαριστήσω ξανά τον dobro για ευγενική προσφορά του.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ, απο mall Μαρούσι , ούτε μα, ούτε μου , θα είχαν παει κι άλλοι πριν λογικά.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στο λαγωνικο dobro που το ξετρυπωσε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...