Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για ακόμα μια φορα φαίνεται πολύ flat ο φωτισμός και ήλπιζα ότι τουλάχιστον θα βλέπαμε τον φωτισμό του 2 στην τότε E3...nop. Πάντως σοβαρά ποσο καλύτερο θα μπορούσε να γίνει άμα είχε και finishers...damn Πέγκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

δείχνει πολύ ωραίο!!!

 

Θεωρείτε απόγονος του Blade of Darkness?

Το Blade of Darkness ήταν πολύ μπροστά από την εποχή του πρέπει να το είχα τερματιση 2-3 φόρες ,απίστευτο κόψιμο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αυτή τη περίοδο παίζω το dark souls 1 στο PC και πραγματικά έχω ξαναβρεί κάτι που θεωρούσα χαμένο εδώ και πολλά χρόνια στο PC gaming.Πραγματικά δεν μπορώ να το προσδιορίσω επακριβώς...πάντως μου θυμίζει κάτι από τα παλιά στο τρόπο παιξήματος που έχει και έχω κολήσει τρελά. Θα το τερματίσω τουλάχιστον με πέντε διαφορετικούς χαρακτήρες γιατί αξίζει το παιχνίδι πραγματικά μέχρι και τελευταίου σεντς...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταίο καιρό έχω την εντύπωση ότι τα point and click hack n slash καταστρέψανε το gameplay thrill από ένα σημείο και μετά. Η ακρίβεια που απαιτούσε στο χειρισμό του πληκτρολογίου πχ το Titus the fox και άλλα παιχνίδια σε κρατούσε σε εγρήγορση και ήσουν συνέχεια. Δεν ξέρω αν έχω απόλυτο δικιο αλλά ίσως είναι και έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...