Προς το περιεχόμενο

Dark Souls III [Xbox One][PS4]


stavros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sorry παιδες αλλα ισως ειμαι ο μονος που εχει ξενερώσει με το game.Συμφωνω για το artwork κτλ. που ανεφεραν τα παιδια πιο πάνω(αν και το bloodborne μου αρεσει λιγο περισσότερο σε αυτον τον τομέα) αλλα το class του sorcerer πρεπει να καταργηθει...φανατικος sorcerer(σχεδον pure caster) στα 2 προηγουμενα....στο ds3  ειναι σκετη απογοητευση...δεν ειναι δυνατον να μου κανουν invade και να τρεχω σαν τον τρελο να ψαχνω summon sign μπας και μπει κανας χριστιανος να με βοηθησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 851
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο μάγος δεν τραβάει καθόλου στο DS3. Και εγώ έπαιξα μάγο για κάνα 10-ωρο και τον παράτησα.

 

Ξεκίνα με Knight να βρείς την υγειά σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry παιδες αλλα ισως ειμαι ο μονος που εχει ξενερώσει με το game.Συμφωνω για το artwork κτλ. που ανεφεραν τα παιδια πιο πάνω(αν και το bloodborne μου αρεσει λιγο περισσότερο σε αυτον τον τομέα) αλλα το class του sorcerer πρεπει να καταργηθει...φανατικος sorcerer(σχεδον pure caster) στα 2 προηγουμενα....στο ds3  ειναι σκετη απογοητευση...δεν ειναι δυνατον να μου κανουν invade και να τρεχω σαν τον τρελο να ψαχνω summon sign μπας και μπει κανας χριστιανος να με βοηθησει

 

ξέχνα τους casters απλά σε αυτό το Dark Souls...έκανα respec τον μάγο σε STR και παίζω άλλο παιχνίδι πλέον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μάγοι είναι πολύ low στο DS3... 

 

Έχω βάλει στόχο να πάρω το Gundyr's Halberd.

 

Δίνει πολύ πόνο... απλά. Αν έχεις αρκετό FP ρίχνεις Lothric Knight με ένα combo... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σουκου εκτος συγκλονιστικου απροοπτου θα πεσει καψιμο  μετραω τις ωρες ...

Ίδια δουλειά θα κάνω!

Πάρτε μια γεύση

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Moυ κάνει invade dark spirit σε φάση που δεν είχα καμία απολύτως όρεξη για μονομαχίες.

 

2) Αρχίζω να κάνω τυχαία summons σε ότι sign έβρισκα, και ενεργοποιώ μόβ sign!

 

3) Έρχεται ο μοβάς και μου επιτίθεται, έρχεται και ο κόκκινος που έκανε invade. Αντί όμως ο κόκκινος να ορμήξει, έκατσε και μας άφησε one-on-one. Ξεπαστρέβω τον μόβ, έρχεται ο κόκκινος, υπόκλιση και 2η μονομαχία.

 

4) Ξεπαστρέβω με το σπαθάκι μου και τον κόκκινο και τρώω την επόμενη μία ώρα να προσκαλώ κόκκινους για μονομαχίες (βλέπε point No1)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα εβαλα εχθες το βραδυ καρτα.Εξω απο τον dancer εβαλα το sign και μεσα σε μια ωρα με εκαναν summon συνεχεια.Μεσα σε δευτερολεπτα σε κανουν summon σε αυτο το boss.Eιμαι 48level και μπηκα irythil of the borea valey.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Checklist για τα sidequests .Ουτε pre flight check τοση αναλυση :D

 

 

http://zkjellberg.github.io/dark-souls-3-cheat-sheet/

https://docs.google.com/document/d/1aNcI7Pt7HZW240xnckAXS29ucNFmpm2lDEu9Ch29hzI/pub

http://www.gamefaqs.com/boards/168566-dark-souls-iii/73599466

Επεξ/σία από dimyok
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος και από μένα σε 41 ώρες με τον Knight και 60-κάτι ώρες συνολικά με δοκιμές διαφόρων class.

 

Έβγαλα όλο το παιχνίδι με το απλό Broadsword, το οποίο έγινε Heavy και +10 και την Yhorm's greatshield.

 

Έκανα τον 2ο τερματισμό, που ήθελε να βγεί το optional boss.

 

Για μένα είναι το καλύτερο Dark Souls.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει το σουκου καηκα πρεπει να επαιξα πανω απο 15 ωρες ...

Εχω παει 41lv  knight,  οπλο εχω το butcher που ειναι θεριστικη μηχανη  και  χτιζω str kai vitality .

Πειτε καμμια γνωμη  να κρατησω το butcher  και να το παω +10 ξερω εγω  ?Υπαρχει  καλυτερο οπλο για knight?  Ας το παιρνω και αργοτερα δεν με νοιαζει.  

Eιμαι στο cathedral of the deep   ,πολυ δυσκολη περιοχη την ψυχη μου εχει βγαλει .

Το game ειναι τρελο κολημα  ειναι εμπειρια εχουν κανει εξαιρετικη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...