Προς το περιεχόμενο

Dark Souls III [Xbox One][PS4]


stavros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσφορα στα 20 € το Complete Edition του DS3 στο ps store,στα 30€ στο mediamarkt η physical. Οσοι το σκεφτοσασταν,ορματε απλα

Επεξ/σία από Alastor192
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 851
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελείωσα το κυρίως παιχνίδι. Δυστυχώς δεν έχω τα DLC. Το τελείωσα με κλασικό quality και long sword. Αλλά δεν το χόρτασα θέλω κι άλλο.

Να συνεχίσω new game plus η να κάνω ένα pyromancer ξανά από την αρχή?

Δοκίμασα χτες να  κάνω invade αλλά ενώ έμπαινε μου έλεγε ότι ξεκίνησε critical battle και με πετούσε έξω πάλι. Πώς γίνεται να παίξω λίγο PvP?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
  • 7 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

10m πωλησεις το 3  και συνολικα το  franchise 27m .Mια χαρα τα πηγε .

 

 

 

https://twitter.com/DarkSoulsGame?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1262624070048403457&ref_url=https%3A%2F%2Funboxholics.com%2Fnews%2Fgaming%2F75496-neo-orosimo-gia-tis-poliseis-tis-dark-souls-seiras-sarose-to-dark-souls-3

EYW95jqWkAgLsi7.jpeg

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι σε πόσες διαφορετικές γλώσσες έχουν ακουστεί κατάρες και μπινελίκια για τους δημιουργούς και τα σόγια τους με τόσες πωλήσεις 😁

Πέρα από την πλάκα, μακάρι να βγει καλό το elder ring και να φτάσει άλλες τόσες και περισσότερες πωλήσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω το παιχνίδι σε Xbox One S και στο Ps4. Στο Ps4 τα γραφικά είναι πολύ καλύτερα. Μου κάνει εντύπωση η διαφορά. Τα χρώματα είναι καλύτερα, οι λεπτομέρειες, οι φωτισμοί, οι σκιάσεις, η κίνηση, όλα άψογα. Βρήκα το φως μου 😄Τόσο χάλια είναι το S? Τι να πω. 

Επεξ/σία από tolstoy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Dark souls 3 - Βοήθεια για platinum

Καλησπέρα στο φόρουμ.

Έχω τερματίσει το παιχνίδι και θέλω να πάω για την πλατίνα αλλά μου λείπουν τα trophies για τα sorceries, τα pyromancies, τα miracles, τα rings και τα expressions. Γνωρίζω ότι κάποια απο αυτά τα παίρνω με τα ng+ Πχ. Τα rings. Αν υπάρχει καποιος που μπορεί να βοηθήσει για τα υπολοιπα που νομίζω ότι θέλουν pvp ή άπειρο φαρμ για να κάνουν drop τα items και να τα δώσεις στα covenants θα το εκτιμούσα. Online id: Yxhan99  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/8/2022 στις 1:37 ΜΜ, Johannestsl είπε

Καλησπέρα στο φόρουμ. Έχω τερματίσει το παιχνίδι και θέλω να πάω για την πλατίνα αλλά μου λείπουν τα trophies για τα sorceries, τα pyromancies, τα miracles, τα rings και τα expressions. Γνωρίζω ότι κάποια απο αυτά τα παίρνω με τα ng+ Πχ. Τα rings. Αν υπάρχει καποιος που μπορεί να βοηθήσει για τα υπολοιπα που νομίζω ότι θέλουν pvp ή άπειρο φαρμ για να κάνουν drop τα items και να τα δώσεις στα covenants θα το εκτιμούσα. Online id: Yxhan99  

Mimic head + gold serpent ring. Το μόνο που θα πάρει ώρα είναι οι silver knights σε anor londo. Τα άλλα δε νομίζω να πάρουν τόση ώρα, αλλά δεν είμαι και σίγουρος γιατί τα είχα παίξει σε pvp στο pc τότε και δε χρειάστηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...