Προς το περιεχόμενο

Dark Souls III [Xbox One][PS4]


stavros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι 28 level με longsword +3(και deep battle axe +3) και εφτασα στους abyss watchers και ενω μεχρι τωρα πηγαινα ψιλοχαλαρα, τωρα αρχιζουν και με πιανουν τα νευρα μου στη 2η φαση...ειμαι πολυ χαμηλο level για το σημειο που ειμαι, να αρχισω το grinding? η μλκια ειναι οτι οι φλογες του παππαρα γεμιζουν ολη την οθονη και δεν μπορω να καταλαβω τι θα κανει...

 

τεσπα, υπομονη θα την βρω την ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 851
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγα το smough hammer +4 και στο pvp τους ρίχνει με 2 -3hit.Το δοκιμάσαμε pve-pvp με τον φιλο daemonos και κανει πολυ μεγαλη ζημιά.Φιλε Xavier στο ps4 παίζεις?Αν ειναι να σε κανουμε add και αν δεν βιάζεσαι αυριο να έρθουμε να βοηθήσουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα αλλά θα το γράψω πάλι... μα τί ΤΕΛΕΙΑ περιοχή είναι το Lothric Castle (μετά τον dancer) ... μιλάμε το design είναι στο θεό, έφτασα στο Grand Archives και έπαθα λαλά  :lol:

Τέτοιο feeling είχα να νοιώσω από τη Boletaria , μέχρι και red-eyed knights έχει  ^_^

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα αλλά θα το γράψω πάλι... μα τί ΤΕΛΕΙΑ περιοχή είναι το Lothric Castle (μετά τον dancer) ... μιλάμε το design είναι στο θεό, έφτασα στο Grand Archives και έπαθα λαλά  :lol:

Τέτοιο feeling είχα να νοιώσω από τη Boletaria , μέχρι και red-eyed knights έχει  ^_^

Τους οποιους αν θες κανεις mind control και απλα καθεσαι και αραζεις και τους βλεπεις να τρωγονται μεταξυ τους αν εισαι pyromancer http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Rapport :D

 

Απο τα πιο op spells στο παιχνιδι για pve 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks guys αλλα στο 1ο playthrough θελω να το βγαλω χωρις summon, γυρισα πισω γιατι ειχα αφησει το δρομο απο το crystal sage και μετα

 

κανα καλο σημειο, για φαρμινγκ δεν εχω βρει μεχρι τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα το smough hammer +4 και στο pvp τους ρίχνει με 2 -3hit.Το δοκιμάσαμε pve-pvp με τον φιλο daemonos και κανει πολυ μεγαλη ζημιά.Φιλε Xavier στο ps4 παίζεις?Αν ειναι να σε κανουμε add και αν δεν βιάζεσαι αυριο να έρθουμε να βοηθήσουμε.

Ναι είναι πολύ δυνατό!! ειδικά στο R1, στο R2 καθυστερεί πολύ και γίνεσαι εύκολα Counter - όπως όλα τα βαριά όπλα. Θα κρατάς 2 όπλα, ενα ελαφρύ και ενα βαρύ, για να τα αλλάξεις μεταξύ τους ανάλογα. Και εγω έτσι θα το κάνω αλλα θα πρέπει να ανεβάσω Vitality και άλλο μου φαίνεται... 

 

thanks guys αλλα στο 1ο playthrough θελω να το βγαλω χωρις summon, γυρισα πισω γιατι ειχα αφησει το δρομο απο το crystal sage και μετα

 

κανα καλο σημειο, για φαρμινγκ δεν εχω βρει μεχρι τωρα

Έχει αρκετά αλλα το καλύτερο farming είναι να μπαίνεις σαν ghost και να βοηθάς άλλους!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ενα κλικ πριν το final  boss sto cathedral deep .Κανα armor  καλυτερο απο το default toy  knight δεν εχω παρει μεχρι τωρα και  εχω βαρεθει να τον βλεπω με τα ιδια .

Επισης συναντησα το χοντρο κρεμμυδι στην  πλατφορμα  πανω απο εκει που ανεβαινουν τα  στενα περασματα με τους μοχλους  και δεν του μιλησα πηγα να  περασω απεναντι και επαιξε cutscene  ...

Τον χοντρο να  με κραζει  και να κατεβαζει τον μοχλο  και να πηγαινω κατω  στην περιοχη  με τους γιγαντες που ειχα φαει νωριτερα.

Τi φαση το χασαμε το questline me ton  siegward of Catarina? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ενα κλικ πριν το final  boss sto cathedral deep .Κανα armor  καλυτερο απο το default toy  knight δεν εχω παρει μεχρι τωρα και  εχω βαρεθει να τον βλεπω με τα ιδια .

Επισης συναντησα το χοντρο κρεμμυδι στην  πλατφορμα  πανω απο εκει που ανεβαινουν τα  στενα περασματα με τους μοχλους  και δεν του μιλησα πηγα να  περασω απεναντι και επαιξε cutscene  ...

Τον χοντρο να  με κραζει  και να κατεβαζει τον μοχλο  και να πηγαινω κατω  στην περιοχη  με τους γιγαντες που ειχα φαει νωριτερα.

Τi φαση το χασαμε το questline me ton  siegward of Catarina

 

Ο ποιο γενναίος από όλους!! Βλέπει Fire Demon και Chargarei πάνω του στεγνά και αρχίζει τις φάπες!!! Πολύ τον γούσταρα ρε!! 

 

ΥΓ εγώ την είχα κλάσει, βαρούσα με τα τόξα! χαχαχα

http://www.vg24.gr/dark-souls-3-update-104-detailed/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα ρε... εγώ έπεσα με την μία στον fire demon και μετά τον είχα αγχος μη χαιρετήσει και χάσω το storyline  :lol:
βέβαια ο κρομύδας αργότερα στο παιχνίδι αποδεικνύεται σκληρό καρύδι , τζάμπα τρόμαξα  ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον κρεμμύδα τον είδα μία φορά στον ανελκυστήρα, μία φορά που με έριξε κάτω στους γίγαντες, και μετά αγόρασα την πανοπλία του και του την πέταξα στο πηγάδι.

 

Δεν τον είδα πουθενά αλλού, ούτε σε μάχες, ούτε στο shrine.

 

Random NPC questlines FTW.

 

Εντωμεταξύ, η μάχη με τον Nameless King στον οπτικό τομέα τη πίστας, θυμίζει πάρα πολύ την τελική μάχη του Zelda Skyward Sword.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον κρεμμύδα τον είδα μία φορά στον ανελκυστήρα, μία φορά που με έριξε κάτω στους γίγαντες, και μετά αγόρασα την πανοπλία του και του την πέταξα στο πηγάδι.

 

Δεν τον είδα πουθενά αλλού, ούτε σε μάχες, ούτε στο shrine.

 

Random NPC questlines FTW.

 

Εντωμεταξύ, η μάχη με τον Nameless King στον οπτικό τομέα τη πίστας, θυμίζει πάρα πολύ την τελική μάχη του Zelda Skyward Sword.

 

Ζορίστηκα.... κατουρούσε φωτιά και κεραυνό! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...