Προς το περιεχόμενο

Dark Souls III [Xbox One][PS4]


stavros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ  εδωσα  και την armor ston catarina με ξεφραγκιασε ο π@υστης .Εκανα  και το join ston  rosaria  και ισχυει αυτο που εχει πει ο ΑDHD  δεν χαλασε το q ths sirri μονο με το join .

φυσικα δεν εδωσα pale tongue oyte ekana equip  to covenant  της .

Εφαγα και το boss sta decon deep το οποιο ηταν ευκολο με το butcher knife που ανοιγε δρομο στο πληθος   μια χαρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 851
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγαινε στη bonfire του shrine και κάνε teleportation στην προηγούμενη bonfire (του πρώτου Boss)

Μπορείς απο εκεί να ανέβεις στο tower? νόμιζα μόνο απο μέσα πάει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνει loading, είναι κάποιο bug. Άλλες φορές έχει ομίχλη και σε κλειδώνει μέσα στο shrine και άλλες όχι.

 

Αν κάνεις teleport στην προηγούμενη bonfire, οι ομίχλες φεύγουν από το shrine και μπορείς να μπαινοβγείς κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loading ειναι τουλαχιστον στις κονσολες.Το κανανε για να μην εχει μεγαλα loading times οταν γυρνας στο firelink shrine αφου σχεδον παντα δεν βγαινεις απο μεσα αλλα κανεις level up,αγοραζεις διαφορα απο τους merchants κτλ.

 

Αν περιμενεις 15-20 δευτερολεπτα τοτε φευγει η ομιχλη και μπορεις να βγεις εξω κανονικα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο PC κάνει το ίδιο πράγμα, και το έχω το παιχνίδι σε SSD. Τα loading times είναι σχεδόν ανύπαρκτα.

 

Κάποιες φορές το Shrine έχει ομίχλη και σε κρατάει κλειδωμένο μέσα και κάποιες άλλες όχι.

 

Θα το δώ τώρα που θα πάω σπίτι μήπως ισχύει αυτό που λές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο PC κάνει το ίδιο πράγμα, και το έχω το παιχνίδι σε SSD. Τα loading times είναι σχεδόν ανύπαρκτα.

 

Κάποιες φορές το Shrine έχει ομίχλη και σε κρατάει κλειδωμένο μέσα και κάποιες άλλες όχι.

 

Θα το δώ τώρα που θα πάω σπίτι μήπως ισχύει αυτό που λές.

 

 

Λες να πρόκειται για κάποιο κρυμμένο npc sidequest που χάσαμε χωρίς να ξέρουμε πάλι?  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπά, είναι αυτό που έγραψε ο stavros88. Έχει ομίχλη για περίπου μισό λεπτό (εμένα μου φάνηκε λίγο παραπάνω), και μετά η ομίχλη διαλύεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα απο την αποχη   λογω τετραημερου μακρια  απο την βαση ,ειμαστε  και παλι ετοιμοι να την λιωσουμε την  υπερπαιχνιδαρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...