Προς το περιεχόμενο

Dark Souls III [Xbox One][PS4]


stavros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν χωριζει τιποτε,στο ιδιο network παιζουν ολοι λολ

μακαρι να ηταν ετσι,,,failed game το ds3 αλλα αν ηταν ολοι στο ιδιο, θα επαιζα ακομα για τα invades  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αν παιζεις single player κ δεν σε ενδιαφερει τπτ αλλο οχι δε χωριζει τπτ, αν παιζεις multy με το απλο εχεις μειονεκτημα ξεκαθαρο (20-25fps)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αν παιζεις single player κ δεν σε ενδιαφερει τπτ αλλο οχι δε χωριζει τπτ, αν παιζεις multy με το απλο εχεις μειονεκτημα ξεκαθαρο (20-25fps)

 

γιατι στο PC ολοι με κολλημενα 60αρια παιζουν? Οτι εχεις μειονεκτημα εχεις,αλλα ο καλος παικτης προβλημα δεν θα χει εκτος αν το δει φαση tournament

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφω εγω στο θεμα των pc? Το παιχνιδι το εχω αγορασμενο στο πσ4, οποτε μιλαω για την πλατφορμα που με ενδιαφερει, τεσπα εχω παιξει κατι παραπανω απο 200 ωρες, μετα απο αυτο το patch τρωει ακυρο για εμενα κ το παιχνιδι και τα dlc, οποιος συνεχισει να παιζει have fun ashen ones  ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφω εγω στο θεμα των pc? Το παιχνιδι το εχω αγορασμενο στο πσ4, οποτε μιλαω για την πλατφορμα που με ενδιαφερει, τεσπα εχω παιξει κατι παραπανω απο 200 ωρες, μετα απο αυτο το patch τρωει ακυρο για εμενα κ το παιχνιδι και τα dlc, οποιος συνεχισει να παιζει have fun ashen ones  ^_^

Και εγω που νομιζα οτι του ειχες ριξει ακυρο επειδη εχεις ηδη αλλα ποσα παιχνιδια που παιζεις παραλληλα+anime/σειρες :)

 

Δεν μπορω να καταλαβω προς τι αυτη η αντιδραση απο την στιγμη που τα dark souls δεν ειχαν ποτε competitive multiplayer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω που νομιζα οτι του ειχες ριξει ακυρο επειδη εχεις ηδη αλλα ποσα παιχνιδια που παιζεις παραλληλα+anime/σειρες :)

 

Δεν μπορω να καταλαβω προς τι αυτη η αντιδραση απο την στιγμη που τα dark souls δεν ειχαν ποτε competitive multiplayer

Βαλε και σχολη μεσα και εδεσε  :P  με μειωμενο υπνο ολα τα προλαβαινουμε, εννοειται κ το εχω γραψει δεν ειναι competitive αλλα και παλι η διαφορα στην αποδοση ενοχλει, και ιδιαιτερα για ενα παιχνιδι που ειχε πολυ κακη αποδοση οταν βγηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφω εγω στο θεμα των pc? Το παιχνιδι το εχω αγορασμενο στο πσ4, οποτε μιλαω για την πλατφορμα που με ενδιαφερει, τεσπα εχω παιξει κατι παραπανω απο 200 ωρες, μετα απο αυτο το patch τρωει ακυρο για εμενα κ το παιχνιδι και τα dlc, οποιος συνεχισει να παιζει have fun ashen ones  ^_^

 

να ψοφησει η κατσικα του γειτονα λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η "competitive scene" στο ds3 ειδικά στο pc αποτελείται από μια χούφτα όντως πολύ καλών players και από εκεί και πέρα οι υπόλοιποι είναι:

 

1) Script + CE kids που στη καλύτερη των περιπτώσεων απλά έχουν ξεκλείδωτα τα dlc weapons εδώ και μερικές μέρες και στη χειρότερη κινδυνεύεις να φας και softban αν τους συναντήσεις..

 

2) Άτομα με πολύ κακή σύνδεση χωρίς απαραίτητα να φταίνε οι ίδιοι ή με lag switches οπού η game engine δίνει απλά ρέστα σε αυτές τις περιπτώσεις όσο αφορά το hit registration κλπ. Εδώ δεν έχουν φτιάξει από το launch ακόμα τα animations του host όταν ένα phantom συνδέεται/φεύγει.

 

3) Gonkers και λοιποί scaled down chars σε londo/crossroads.

 

4) Και γενικά troll invaders (δεν εξαιρώ τον εαυτό μου από αυτή την κατηγορία καθώς είναι το μόνο fun part στο unbalanced pvp για τους invaders όσο ανεβαίνεις soul level)

 

Βάλε και τα ανούσια "undead duels" με μηδενικά rewards και έδεσε το γλυκό.

 

Όσο για το αν κάποιος έχει πλεονέκτημα αν έχει τα διπλά καρέ από τον άλλον δε χρειάζεται να είσαι Αϊνστάιν για να το καταλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οπως και οι περισσοτερες goty εκδοσεις ετσι και του DS3 περιλαμβανει το αρχικο παιχνιδι + τα 2 dlc που κυκλοφορησαν για αυτο.

Το δευτερο dlc αξιζει ναι,το πρωτο οχι και τοσο.

 

Δεν εχω δει τι τιμες παιζουν τα μτχ ds3 αλλα για μενα προσωπικα αξιζει η goty αν δεν εχει μεγαλη διαφορα απο του αρχικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...