Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi IR Night Vision


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οποτε η σωστότερη σειρά από ότι καταλαβαίνω ειναι

να κατεβάσουμε το τελευταίο *.apk από το φίλο maddoctor, μετά να βάλουμε το τελευταίο firmware που ουσιαστικά αχρηστεύει τη κάμερα και απλα να περάσουμε το πατσακι ονόματι τεστ2 και να μπουταρουμε για να σταματήσει να λέει ότι δουλεύει μονο κινα καταλαβα καλα ?

 

κάποιος να μας πει τη σειρά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 305
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμπλεξα με την κάμερα τελικά.......

Χτες προσπάθησα να κάνω update της εφαρμογής με την τελευταία του γιατρού από το  xiaomi-miui.gr και από εκείνη την στιγμή σταμάτησε να συνδέεται.......απανωτά reset, αλλαγές apk σε προηγούμενα ,δεν γίνεται τίποτα, δεν μπορώ να συνδεθώ :mad:  :mad:  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά είχα μία κινέζικη έκδοση της κάμερας που δούλευε τέλεια πριν από κάνα τρίμηνο με την κινεζική έκδοση της εφαρμογής που κατέβασα από την ξιαομι. Τι παίχτηκε τι έχει αλλάξει ; Τις προαλλες που πήγα να την ξαναχρησιμοποιήσω δε μου έπαιρνε το λογκιν. Τι πρεπει να κανω για να ξαναδουλέψει ? Νιμιζω ότι έχω χάσει κάποια επεισόδια

Επεξ/σία από Errik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα μία κινέζικη έκδοση της κάμερας που δούλευε τέλεια πριν από κάνα τρίμηνο με την κινεζική έκδοση της εφαρμογής που κατέβασα από την ξιαομι. Τι παίχτηκε τι έχει αλλάξει ; Τις προαλλες που πήγα να την ξαναχρησιμοποιήσω δε μου έπαιρνε το λογκιν. Τι πρεπει να κανω για να ξαναδουλέψει ? Νιμιζω ότι έχω χάσει κάποια επεισόδια

Δοκίμασε μέσω 3g/4g
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου έβγαλε αναβάθμιση από 1.8.6.1B σε 1.8.6.1C

έχει έρθει και σε κανέναν άλλο ? Και αν ναι βρέθηκαν ποιες είναι οι διαφορές ?

Εγώ είμαι με την 1.8.6.1Β, αλλά δεν μου έβγαλε για νέο firmware. Είδα έγραψε το πρωί ο maddoctor ότι βγήκε νέα έκδοση της εφαρμογής. Με την νέα είσαι!?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι με την 1.8.6.1Β, αλλά δεν μου έβγαλε για νέο firmware. Είδα έγραψε το πρωί ο maddoctor ότι βγήκε νέα έκδοση της εφαρμογής. Με την νέα είσαι!?

εγώ την έβαλα κανονικά, λειτουργεί οκ, διαφορές δεν βρήκα όμως σε σχέση με την 1Β.

Για ποια νέα λες ? Δεν είδα τίποτα πρίν από λίγο που μπήκα στο forum της xiaomi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ την έβαλα κανονικά, λειτουργεί οκ, διαφορές δεν βρήκα όμως σε σχέση με την 1Β.

Για ποια νέα λες ? Δεν είδα τίποτα πρίν από λίγο που μπήκα στο forum της xiaomi

Το βρήκα εδώ: https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/10194-YI-Home-2-10-2-1-20160429-GR/?pageNo=16#post149900
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανέβασε την ελληνική έκδοση της τελευταίας Yi Home δίπλα ο maddoctor, μαζί με το πως να κάνετε την κάμερα να μιλάει στα αγγλικά και πως να την κάνετε να δουλέψει, εάν έχετε την κινέζικη έκδοση, εκτός Κίνας. Κάποιος έγραψε χθες ότι μετά από δικιά του βοήθεια, του δούλεψε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από ξενύχτι και παντρέματα των εντολών στο test file κατάφερα να την ξυπνήσω και ταυτόχρονα να γίνει αναβάθμιση στο νέο Firmware και να μιλήσει αγγλικά και να ξεκλειδώσει. :-)

 

Link.png Site: Όλασε ένα νοικοκυρεμένα.

 

:-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει κανένας άλλος πρόβλημα με το timeline? Όταν προσπαθώ να δω μέσα από την εφαρμογή παλιότερες εγγραφές/κινήσεις (πορτοκαλί χρώμα) μου βγάζει loading και με ξαναπάει στο Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει κανένας άλλος πρόβλημα με το timeline? Όταν προσπαθώ να δω μέσα από την εφαρμογή παλιότερες εγγραφές/κινήσεις (πορτοκαλί χρώμα) μου βγάζει loading και με ξαναπάει στο Live.

Έχεις sd card!? Με ποια εφαρμογή, του maddoctor ή την κινέζικη!? Firmware!?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...