Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi IR Night Vision


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 305
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι έχει μέσα μια sd 32gb (class 10).

Χρησιμοποιώ την εφαρμογή του Madddoctor και η κάμερα τρέχει την έκδοση 1.8.6.1B.

Τώρα μπήκα μέσω 4G μάλιστα και δεν είχα πρόβλημα. Για κάνε ένα καθαρισμό της εφαρμογής, αλλιώς μίλα με τον maddoctor δίπλα να σε βοηθήσει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μπήκα μέσω 4G μάλιστα και δεν είχα πρόβλημα. Για κάνε ένα καθαρισμό της εφαρμογής, αλλιώς μίλα με τον maddoctor δίπλα να σε βοηθήσει.

Κάνε και ένα restart το ρούτερ,αν δεν έχεις κάνει ήδη. Τέτοια κολλήματα συμβαίνουν αλλά όχι συχνά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χτύπησε ο συναγερμός και μπήκα να δω την κάμερα χωρίς να μου έχει έρθει ειδοποίηση απο την κάμερα.

Είδα live βίντεο το οποίο θα ήθελα να το ξαναδώ γιατί φαινόταν κάτι περίεργο που δεν το αξιολόγησα σωστά εκείνη την στιγμή.

Οταν μπήκα στην sd δεν το βρήκα.

Εδω θέλω να ρωτήσω γιατί έχει σημασία..

Οταν πατήσω να δω live video χωρίς να έρθει ειδοποίηση γιατί πάτησα να δω ΠΡΙΝ αλλάξει κάτι στο πλανο της καμερας, τότε ειδοποίηση μάλλον δεν έρχεται αλλά δεν θα επρεπε να καταγράψει το γεγονός στην sd?

Η μήπως απο την στιγμή που είσαι μέσα δεν κάνει τίποτα η κάμερα, ούτε ειδοποίηση ούτε καταγραφή?

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα είχα την ατυχία να μπουκαρουν στο γραφείο μου. Δεν μου έκλεψαν κάτι γιατί δεν υπήρχαν χρήματα να κλέψουν...

 

Ειδοποίησεις ήρθαν κανονικά αλλά 5 το πρωί δεν τις άκουσα.

 

Πήγα στην αστυνομία και εδειξα το βίντεο και μου το #ζητησαν# ανεπίσημα...

#οχι για δίωξη, απλά να ξέρουν τι ι και ποιος#

 

Πως το απομονωνω από το υπόλοιπο ?

 

Ευχαριστω

Επεξ/σία από Agathoklis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το απομονωνω από το υπόλοιπο ?

 

Ευχαριστω

 

 

Απανταω μονος μου μηπως το χρειαστει καποιος αλλος..

 

στην καρτα η καμερα αποθηκευει τα βιντεο σε μονολεπτα αρχεια, οποτε διαλεγεις οτι θες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απανταω μονος μου μηπως το χρειαστει καποιος αλλος..

 

στην καρτα η καμερα αποθηκευει τα βιντεο σε μονολεπτα αρχεια, οποτε διαλεγεις οτι θες...

 

Σε περίπτωση που θέλεις να κόψεις δύο βιντεάκια μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το VLC!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιο καλό παιδί που το έχει ψάξει το θέμα, θα μου πει πού θα βρω σε καλή τιμή την κάμερα σε κινέζικη έκδοση? 

Επεξ/σία από kob6931
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ποιο καλό παιδί που το έχει ψάξει το θέμα, θα μου πει πού θα βρω σε καλή τιμή την κάμερα σε κινέζικη έκδοση? 

Ψαχνω να πάρω και εγώ κιάλλες για φίλους και δεν βρίσκω καμία αξιόλογη προσφορα.

 

Οπως επίσης δεν βρίσκω πλέον την ασπρη,Βρίσκω την ροζ, πρασινη,μαυρη..(νεο version/revision?)

 

οποιος καλός φίλος έχει κανα hint ας το ρίξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω να πάρω και εγώ κιάλλες για φίλους και δεν βρίσκω καμία αξιόλογη προσφορα.

 

Οπως επίσης δεν βρίσκω πλέον την ασπρη,Βρίσκω την ροζ, πρασινη,μαυρη..(νεο version/revision?)

 

οποιος καλός φίλος έχει κανα hint ας το ρίξει..

 

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Xiaoyi-Ants-Night-Vision-720P-Smart-Wireless-Webcam-Security-IP-Camera-p-983655.html

λογικά είναι η cn έκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...