Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα μου έκανες την καρδιά περιβόλι, κι εγώ να αγοράσω από Gearbest θέλω και περιμένω να πάρουν το έμβασμα στη revolut!!! Τι τους έφταιξε δηλαδή; Η revolut; 

 

Τους ρωτησα γιατι ακυρωθηκε και μου απαντησαν αρλουμπες ... το πορισμα ειναι οτι θα αργησουν να μπουν πισω τα λεφτα .

 

I wish to extend my appreciation for your kind offer.

We are sorry to inform you that there has a slight delay of the refund, we have accelerated the process. Please wait 7-14 business days until the money appear in your account.

 

Wish you the best of health and success.

 

14 εργάσιμες!!?!?!

 

  Oct 29, 2015 05:15:54 AM $136.14 Refunded
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μολις μου ηρθε η καρτα απο το monese! πολυ θετικο οτι ειναι visa! τωρα στην αναμονη να ενεργοποιησουν το ευρωπαικο iban

 

φίλε μην ενθουσιάζεσαι τόσο έντονα, κάτι παρόμοιο με το revolut είναι, που αν ψάξεις θα δεις ότι το κεφάλαιο της revolut είναι μεγαλύτερο της monese, με ότι αυτό συνεπάγετε. πάντως φαίνονται πολλά υποσχόμενα αυτές οι υπηρεσίες, ίσως και τις γενικότερης οικονομικής κατάστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μην ενθουσιάζεσαι τόσο έντονα, κάτι παρόμοιο με το revolut είναι, που αν ψάξεις θα δεις ότι το κεφάλαιο της revolut είναι μεγαλύτερο της monese, με ότι αυτό συνεπάγετε. πάντως φαίνονται πολλά υποσχόμενα αυτές οι υπηρεσίες, ίσως και τις γενικότερης οικονομικής κατάστασης.

μα δεν ενθουσιαστηκα! απλα μου αρεσε που ειναι visa γιατι ταξιδευω πολυ και περναει κυριολεκτικα παντου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν ενθουσιαστηκα! απλα μου αρεσε που ειναι visa γιατι ταξιδευω πολυ και περναει κυριολεκτικα παντου...

 

εγώ αυτό που δεν κατάλαβα είναι ότι με το που προσθέσουν το ευρωπαικό iban, θα έχουμε δυο νομίσματα ή θα τα μετατρέπει αυτόματα σε pounds?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αυτό που δεν κατάλαβα είναι ότι με το που προσθέσουν το ευρωπαικό iban, θα έχουμε δυο νομίσματα ή θα τα μετατρέπει αυτόματα σε pounds?

μα ηδη καπου ειχα δει να λεει οτι αυτην τη στιγμη υποστηριζει 2 νομισματα ηδη ευρω και λιρες.

τους εστειλα mail ποτε θα δωσουν το iban και περιμενω εχεις καποια ενημερωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ηδη καπου ειχα δει να λεει οτι αυτην τη στιγμη υποστηριζει 2 νομισματα ηδη ευρω και λιρες.

τους εστειλα mail ποτε θα δωσουν το iban και περιμενω εχεις καποια ενημερωση?

 

όχι δεν έχω κάτι συγκεκριμένο, μόνο αυτό που γραφεί μέσα στην ίδια την εφαρμογή, ότι μέχρι το τέλος του χρόνο θα το έχουν προσθέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 θα πανε

 

 

 

 

Δεν βλέπεις γιατι έχεις ήδη συνδεμένο λογαριασμό, μπορείς απλα να στείλεις χρήματα στο ΙΒΑΝ που σου λεει παρακάτω, δεν χρειάζεται να μιλήσεις με κανέναν

 

Που ειναι ο συνδεδεμενος μου λογαριασμος, να τον δω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση.Τι διαφορά έχει η revolut από την skrill η οποία διαθέτει κανονικά λογαριασμό στην Ελλάδα και μάλιστα στην ALPHABANK για τα εμβάσματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση.Τι διαφορά έχει η revolut από την skrill η οποία διαθέτει κανονικά λογαριασμό στην Ελλάδα και μάλιστα στην ALPHABANK για τη

Η κάρτα Skrill δε συνδέεται στο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα αφου εχω συνδεδεμενο τραπεζικο λογαριασμο,

και πλεον επιτρεπεται το top up,

στελνω εμβασμα απο το ebanking μου στα στοιχεια που μου εμφανιζει το pp μου οταν παω στην καρτελα top up?

Αυτη ειναι η διαδικασια, μην κανω κανενα λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες μέρες κάνει η skrill για να σου πιστώσει λεφτά με έμβασμα; Γιατί εγώ το επιχείρησα για δοκιμή με 20ε μέσω web εθνικής και μόνο αφού τους έστειλα email μετά από 15 μέρες τα έβαλαν. Αν η revolut κάνει 2-3 μέρες συμφέρει πιο πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...