Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft ολοκληρώνει το πρώτο μέρος ανάπτυξης των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...προς το παρόν το build10240 ΔΕΝ είναι το RTM...

...δεν υπάρχει επίσημο iso από MS, μόνο μέσω update path...

...αυτά που κυκλοφορούν είναι αποκρυπτογραφημένο esd...

...πάντως δουλεύει στρωτά & πάει σφαίρα...

...με τον edge θα πάθετε πλάκα...

...ειναι ταχύτατος και είναι dark...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Απο οτι διαβάζω ολοι λένε οτι η συγκεκριμένη έκδοση ειναι και η rtm εγω πέρασα την pro σαν insider και ολα λειτουργούν άψογα μέχρι στιγμής , απο εκει και πέρα και να μην ειναι η rtm και βγεί καινούργια και πάλι θα την πάρουμε σαν update οποτε μια χαρά δεν χρειάζεται πάλι εγκατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικότερα δεν έχω καταλάβει,θα βγούνε μαζί με τα 10αρια για windows phones ή πρώτα η pc έκδοση και μετα θα ακολουθήσουν τα phones/tablets?

τωρα θα βγουν τα 10αρια για υπολογιστες, τα 10αρια windows phone τελος του χρονου τα κοβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα θα βγουν τα 10αρια για υπολογιστες, τα 10αρια windows phone τελος του χρονου τα κοβω

 

Ναι βλέπεις η Microsoft ενδιαφέρεται πολύ για μας που στηρίζουμε το λειτουργικό της, και μας έχει σε αναμονή έτσι επειδή γουστάρουμε ελλειπές store και για να υπάρχει και σασπένς βεβαίως βεβαίως.

 

Κάτοχος Lumia 930, και όπως είπε και ένας συμφορουμίτης κάποτε

"Ναυαρχίδα, με το ναυ- τιμητικό"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά υπάρχει ISO και στο παρέχει η ίδια MS. Τουλάχιστον στους Insider. Όταν κάνεις εγγραφή σου δίνει την επιλογή να κατεβάσεις ISO.

 

Με αυτό τον τρόπο έκανα clean install τα 10άρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βλέπεις η Microsoft ενδιαφέρεται πολύ για μας που στηρίζουμε το λειτουργικό της, και μας έχει σε αναμονή έτσι επειδή γουστάρουμε ελλειπές store και για να υπάρχει και σασπένς βεβαίως βεβαίως.

 

Κάτοχος Lumia 930, και όπως είπε και ένας συμφορουμίτης κάποτε

"Ναυαρχίδα, με το ναυ- τιμητικό"

Φιλε μου απλα με το που ξεμπερδεψει με τα 10αρια για υπολογιστές, όλοι οι developers θα διαταθουν για τα windows phone.

Ειμαι κάτοχος lumia 920 το οποίο θα παρει 10ρια  (τα οποία θα παρει μεχρι και το 520 ),οποτε στο θεμα αναβαθμίσεων μια χαρα τα παει η ms.

 

Για το store μαζί σου, ελπίζω τωρα που εκανε ευκολή τη μεταφορα εφαρμογων από άλλες πλατφόρμες, να αλλάξει και αυτό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βιαζόμεθα καθόλου. Όταν μάθουμε, θα αναβαθμιστούμε (ΑΝ). No αγχος ώς τότε.

 

 

Η πειρατεία το ποτό κι οι γκόμενες δεν κόβονται ποτέ, κι άσε να λεει η Microsoft και η κάθε Microsoft.

 

Σου έχω ξαναπεί πόσο tragic είσαι; Χαχαχαχα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου απλα με το που ξεμπερδεψει με τα 10αρια για υπολογιστές, όλοι οι developers θα διαταθουν για τα windows phone.

Ειμαι κάτοχος lumia 920 το οποίο θα παρει 10ρια  (τα οποία θα παρει μεχρι και το 520 ),οποτε στο θεμα αναβαθμίσεων μια χαρα τα παει η ms.

 

Για το store μαζί σου, ελπίζω τωρα που εκανε ευκολή τη μεταφορα εφαρμογων από άλλες πλατφόρμες, να αλλάξει και αυτό).

 

Ελπίζω αλλά δύσκολο

 

Το ότι και τα 512MB RAM θα πάρουν 10άρια είναι πολύ θετικό στοιχείο, αλλά καθυστερούν υπερβολικά πολύ και δεν ξέρω τον λόγο

 

Και εγώ, μακάρι να μη μείνουμε μόνο στην ελπίδα

Σου έχω ξαναπεί πόσο tragic είσαι; Χαχαχαχα!

 

Τόσοι που μου το έχουν πει που να θυμάμαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...