Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft ολοκληρώνει το πρώτο μέρος ανάπτυξης των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Λες για αυτο να μην παιρνει τον κωδικο των 8.1 ουτε στην αρχη της εγκαταστασης ουτε μετα μεσα απο τα Windows ?

 

παντως εγω ειδα προβλημα με την εναλλαγη της γλωσσας δεν αλλαζει με το Shift+alt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες για αυτο να μην παιρνει τον κωδικο των 8.1 ουτε στην αρχη της εγκαταστασης ουτε μετα μεσα απο τα Windows ?

 

παντως εγω ειδα προβλημα με την εναλλαγη της γλωσσας δεν αλλαζει με το Shift+alt

Windowskey+Space απο τα 8 και μετα, τωρα μαλλον το εκαναν μονιμο :) 

Το ειχα συνιθισει στο mac και μολις γυρισα windows με περιμενε αυτη η ευχαριστη εκπληξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την M$ την ενδιαφέρει απλά να γεμίσουν τον τόπο συσκευές με Win10, εξού και ότι θα μπορούν να τα πάρουν και οι πειρατές. Η 10240 πάντως είναι η RTM, απλά 29/7 θα σκάσει και ένα update γι' αυτή την έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες για αυτο να μην παιρνει τον κωδικο των 8.1 ουτε στην αρχη της εγκαταστασης ουτε μετα μεσα απο τα Windows ?

 

παντως εγω ειδα προβλημα με την εναλλαγη της γλωσσας δεν αλλαζει με το Shift+alt

Το πιθανότερο είναι να μην δουλέψει το κλειδί από τα 8αρια, θα σου δώσουν νέο κλειδί. Εγώ όταν πήγα με αναβάθμιση από 7 σε 8, μου έδωσαν νέο κλειδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windowskey+Space απο τα 8 και μετα, τωρα μαλλον το εκαναν μονιμο :)

Το ειχα συνιθισει στο mac και μολις γυρισα windows με περιμενε αυτη η ευχαριστη εκπληξη

 

Αν πας στην μπαρα κατω στην γλωσσα και προσθεσεις καποια γλωσσα τοτε δουλευει το Shift+Alt

 

Αλλη μια μπουρδα εχει τονισμενα τα κεφαλαια γραμματα.

Στην καρτα γραφικων δινει πολυ κοινοχρηστη μνημη.

image.png

Χμμμ τι δεν παει καλα εδω;

 

DirectX Hardware Support    DirectX v11.1

 

Που ειναι το 12 οεο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LLLEFTERIS ποια έκδοση κατέβασες και από που? Στείλε μου ένα πμ αν δεν σου κάνει κόπο. Από την 10130 δεν κάνει update τίποτα. Failed στο ΚΒ3070677 που απ'ότι διάβασα είναι bugfix για να δεί τα καινούργια builds.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LLLEFTERIS ποια έκδοση κατέβασες και από που? Στείλε μου ένα πμ αν δεν σου κάνει κόπο. Από την 10130 δεν κάνει update τίποτα. Failed στο ΚΒ3070677 που απ'ότι διάβασα είναι bugfix για να δεί τα καινούργια builds.

 

Απο Torrent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω εκανα χαζομαρα που τα εβαλα γιατι φευγω αυριο διακοπες και γυριζω 5 Αυγουστου και ετσι μεχρι τοτε θα εχει βγει η κανονικη εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...