Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, έχει ακρίβεια στην οθόνη του (στο αγγιγμα εννοώ) ??, το λέω αυτό γιατί είχα το ZTE Blade Vec 4G και κάποιες φορές πατούσα έναν χαρακτήρα στο πληκτρολόγιο και πατούσε τον δίπλα με αποτέλεσμα να μου είχε σπάσει τα νεύρα και να μην μπορώ να στείλω sms!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το παράγγειλα την Πέμπτη από ΜΜ, και πήγα σήμερα από ένα public να το δω. Το είχε σε μαύρο, και δυστυχώς δεν μου άρεσε, φαίνεται χοντρό, το σχέδιο λίγο κάπως, και είναι και μεγάλο για κινητό με τα κουμπιά στην οθόνη η οποία είναι μέτρια. Ρώτησα μήπως το είχε ανοιχτό σε άσπρο, μην τυχόν και έκανε την διαφορά, αλλά δεν το είχε . Μετά από αυτά θα το ακυρώσω, η πλάκα είναι πως το σκεφτόμουν για αγορά όταν έκανε 200+, ευτυχώς το είδα από κοντά. Επίσης σε σχέση με το Μ4 μου φάνηκε λιγότερο premium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθόνη και το touch του είναι πάρα πολύ αξιόλογα.

Πολύ ανώτερο σε αίσθηση από samsung galaxy s3 και s4.

 

Το ελπίζω! Γιατί τώρα μου ήρθε στο μυαλό και ψιλοφοβήθηκα!

 

Το παράγγειλα την Πέμπτη από ΜΜ, και πήγα σήμερα από ένα public να το δω. Το είχε σε μαύρο, και δυστυχώς δεν μου άρεσε, φαίνεται χοντρό, το σχέδιο λίγο κάπως, και είναι και μεγάλο για κινητό με τα κουμπιά στην οθόνη η οποία είναι μέτρια. Ρώτησα μήπως το είχε ανοιχτό σε άσπρο, μην τυχόν και έκανε την διαφορά, αλλά δεν το είχε . Μετά από αυτά θα το ακυρώσω, η πλάκα είναι πως το σκεφτόμουν για αγορά όταν έκανε 200+, ευτυχώς το είδα από κοντά. Επίσης σε σχέση με το Μ4 μου φάνηκε λιγότερο premium

 

Τώραααα.... μας έκανες την καρδιά περιβόλι, και όχι τίποτα άλλο, αλλά εγώ μένω σε χωριό και δεν μπορώ να πάω από κοντά να το δω!

 

εννοείται πως δίνουν και το powerbank μαζι. το λέω για όποιον πάει να παραλάβει απο κατάστημα και δεν του το δώσουν.

 

Φίλε μου δεν ισχύει για όσους τοποθέτησαν την παραγγελία μέχρι τις 17/07 όπως έκανα και εγώ. Όταν μίλησα μαζί τους μέσω live chat μου είπαν οτι δεν την δικαιούμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες που πηγα στο παμπλικ για μια αλλη αγορα το περιεργαστηκα λιγο απο περιεργεια και μπορω να πω οτι δεν με ενθουσιασε ιδιαιτερα ,καλο μου φανηκε με βαση τα χαρακτηρ.του αλλα οχι κατι φανταστικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν ισχύει για όσους τοποθέτησαν την παραγγελία μέχρι τις 17/07 όπως έκανα και εγώ. Όταν μίλησα μαζί τους μέσω live chat μου είπαν οτι δεν την δικαιούμαι!

Δεν ειναι σωστό αυτό,έπρεπε να τους πεις μια κουβέντα παραπανω 

 

edit 

vasman κάνεις δεν είπε οτι το τηλέφωνο ειναι σουπερ άλλα σε αυτά τα χρηματα απο Ελλάδα δεν υπαρχει αντίπαλος  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι σωστό αυτό,έπρεπε να τους πεις μια κουβέντα παραπανω 

 

Τους έστειλα και email και περιμένω απάντηση, αλλά ο εκπρόσωπός τους πολύ απότομος και κατηγορηματικός λέγοντας όχι. Παραθέτω το email μπας και μας απαντήσουν:

 

Καλησπέρα, έχω τοποθετήσει μια παραγγελία με αριθμό ο372050339 στις 17/07/2015 και ώρα 23:50, κάποια στιγμή είδα όσο έκανα την παραγγελία μου οτι υπήρχε μια προσφορά όπου δίνατε δώρο ένα power bank με κάθε αγορά smartphone άνω των 100€ εχθές λοιπόν επικοινώνησα με έναν από τους εκπροσώπους του live chat και μου είπε κατηγορηματικό όχι, σήμερα λοιπόν καθώς
έκανα πλοήγηση στο internet είδα ανακοίνωση από το PC Magazine για αυτήν την προσφορά με ημερομηνία δημοσίευσης πάλι 17/07/2015 και ώρα 19:46 όπου σύμφωνα με τον αρθρογράφο είναι από το δελτίου τύπου των public εκείνης της ημέρας. Και θα ήθελα να ξέρω 
γιατί δεν την δικαιούμαι καθώς ήμουν εντός της προσφοράς. Ορίστε και το Link: http://gr.pcmag.com/public-prosphores-ekptoseis/17811/news/smartphone-me-doro-powerbank-sta-public
 
Σας παραθέτω και ένα Screenshot από την ιστοσελίδα για να είμαστε και ποιο ακριβείς!
 
EDIT: Η απάντηση που μόλις μου ήρθε από εκπρόσωπο:
 
1. το συγκεκριμένο site που αναρτήθηκε είναι διαφήμιση και δεν είχε ξεκινήσει ακόμα η προσφορά
2.  η προσφορά καταχωρείτε αυτόματα από το σύστημα όταν ξεκίνησε
 
EDIT 2: Η δεύτερη απάντηση strike!
 
Θα ήθελα να μου πείτε απο πότε ξεκίνησε η προσφορα παρακαλώ. Σας ευχαριστώ

:

  Απλα επηδεί έχουμε μαζευτεί στο forum αρκετά άτομα και ρωτάμε τα ίδια και τα ίδια, οπότε θα ήθελα μια απευθίας απάντηση!

Χάρης Χα******:

  από 17/7 ξεκίνησε η προσφορά αλλά η ακριβή ώρα που άνοιξε στο σύστημα δυστυχώς αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να σας ενημερώσω

Χάρης Χα******:

  την ώρα που έγινε η παραγγελία σας όμως δεν δινόταν η προσφορά

post-298699-0-48594200-1437314208_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ρε παιδια σιγα το powerbank δωστε ενα 10ρικο και παρτε το xiaomi απο κινα εγω αυτο εκανα!

 

Δεν είναι έτσι φίλε μου, όταν μια αλυσίδα κάνει μια προσφορά οφείλει να την τηρεί πάση θυσεία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και αν έχει δεν συγκρίνεται σε καμία περίπτωση με το tempered glass. Να το παραγγείλεις οπωσδήποτε.

Είναι πολύ καλής, Έχω παραγγείλει όμως κι άλλο γυαλακι tempered

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ακριβό κινητό

Τα κουμπιά το κάνουν 4,7 ίντσες άλλα είναι κάτω κάτω και αλλάζουν και σειράς ή βάζεις και την κουρτίνα κάτω εκει

Στο YouTube φεύγουν. Άρα πέντε ίντσες

 

Το πήρα Παρασκευή

Φορτίζω κάθε μέρα

Σήμερα δεν ασχολήθηκα πολύ. Είμαι 70%

Εμαιλ Twitter 4 φορες σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που αν επιτρέπεται ?

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Nillkin-9H-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-For-Huawei-P8-Lite-5-0-/201367032402?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item2ee2691252εγω παντως θα παρω απο εδω οταν με το καλο ερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...