Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω εχω ριξει και στη Vodafone αμεσως μολις βγηκε η αγγελια και τωρα απο Public...Αν ερθουν και τα 2 θα προτιμησω το μαυρο και το αλλο ας παει καποιο παιδι που το θελει να το παραλαβει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα που έκανα παραγγελία δεν έλεγε κάτι για powerbank αλλά όπως λένε τα public και ο red21 λογικά θα μου το στείλουν! Αντε να δούμε. Εγώ το ήθελα βέβαια σε μαύρο και όχι άσπρο αλλά καλό είναι και το άσπρο. Ξέρουμε αν η κάμερα του είναι καλή ? Το 13MP δεν μου λέει κάτι γιατί είχα και το MLS color και ήταν χειρότερη από 2 άρα. O cpu είναι 64bit? Για πείτε μου αν είναι γιατι με τρώει η απορία!

 

Θήκη και ζελατίνα από που μπορώ να βρω ? Σκοπεύει κάνεις να κάνει παραγγελία από ebay να του δώσω τα χρήματα και να μου τα παραγγείλει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα που έκανα παραγγελία δεν έλεγε κάτι για powerbank αλλά όπως λένε τα public και ο red21 λογικά θα μου το στείλουν! Αντε να δούμε. Εγώ το ήθελα βέβαια σε μαύρο και όχι άσπρο αλλά καλό είναι και το άσπρο. Ξέρουμε αν η κάμερα του είναι καλή ? Το 13MP δεν μου λέει κάτι γιατί είχα και το MLS color και ήταν χειρότερη από 2 άρα. O cpu είναι 64bit? Για πείτε μου αν είναι γιατι με τρώει η απορία!

 

Θήκη και ζελατίνα από που μπορώ να βρω ? Σκοπεύει κάνεις να κάνει παραγγελία από ebay να του δώσω τα χρήματα και να μου τα παραγγείλει ?

Πως θα κανει παραγγελια απο ebay αφου εχουμε ακομα Capital Control ? :D

Επισης οσον αφορα τις φωτο κλπ τα παιδια εχουν ηδη ανεβασει review ελληνικα πιο πισω,ριξε μια ματια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...