Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

MM at its finest

 

2 μαιλ στις 14:02

 

1)

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία με την Media Markt.

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ακυρώσαμε την παραγγελία σας λόγω του πρώτου μαιλ που λάβαμε από εσάς, και τώρα ανακαλέσαμε την ακύρωση και η παραγγελία σας προχωράει κανονικά. Παρακαλούμε μόλις ολοκληρώσετε την κατάθεσή σας να μας προωθήσετε το καταθετήριο ώστε να ενημερωθεί άμεσα η παραγγελία σας.

 

2) 

 

Ευχαριστούμε είδαμε την ακύρωση όταν φανεί η κατάθεση σας  θα προβούμε σε επιστροφή των χρημάτων με τον ίδιο τρόπο που έγινε και η πληρωμή.

Με εκτίμηση.

 

 

 

 

a7eeae038851851a2b0507cca1917b04.jpeg

 

 

Επεξ/σία από newtech
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι να μην βαζουμε στο παιχνιδι κινεζικα...Το M1 Note(ειχα ψηθει και εγω να το παρω) ειναι πολυ καλο κινητο και εχει φορεθει πολυ αλλα ειναι 5,5αρι με την εγγυηση αν παθει κατι μπλεκεις και δεν ειναι dual sim και μπορει να υστερει λιγο και σε ποιοτητα....Απο Ελλαδα ειναι πολυ καλη επιλογη αρκει να μην τρεχουμε με καμια παρτιδα που μπορει να εχει θεματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.fastcardtech.com/goods.php?id=13669

 

Mε κουπονακια βγαινει στην τιμη που σου ειπα.....δυο εχω παραλαβει τον τελευταιο μηνα.......και εχω παθει πλακα!!!

 

 

Ωραίο φαίνεται...

 

πως μπορώ να το πάρω από Ελλάντα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Παραλαμβανω κ γω Δευτερα πρωι,πριν 2 ωρες με πηραν περιπου.Αψογο το κινητο σ αυτα τα λεφτα,οποιος ξερει εστω ενα καλυτερο σ αυτη την τιμη ας το γραψει.</p>

<p> </p>

<p>Σκεφτομαι παρολα αυτα να το αφησω σφραγισμενο για να δω τι αλλες επιλογες θα υπαρχουν μεχρι το τελος των  εκπτωσεων.</p>

 

Από που είσαι ; εγώ Θεσσαλονίκη δεν με πήρε κάνεις ακόμα τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι να μην βαζουμε στο παιχνιδι κινεζικα...Το M1 Note(ειχα ψηθει και εγω να το παρω) ειναι πολυ καλο κινητο και εχει φορεθει πολυ αλλα ειναι 5,5αρι με την εγγυηση αν παθει κατι μπλεκεις και δεν ειναι dual sim και μπορει να υστερει λιγο και σε ποιοτητα....Απο Ελλαδα ειναι πολυ καλη επιλογη αρκει να μην τρεχουμε με καμια παρτιδα που μπορει να εχει θεματα

Δικαρτο είναι το meizu m1 Note και το m2 Note.

Επισης η εταιρεία έχει σέρβις στην Ελλάδα και δέχεται συσκευές που έχουν αγοραστεί απ Κίνα.

Πέραν αυτών, από την στιγμή που υπάρχουν capital controls είναι λίγο άτοπο να λέμε για αγορές από Κίνα.

Ψηθηκα άγρια για το Huawei p8 lite αλλά μέχρι να το πάρω απόφαση......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μη μιλάμε για το Meizu σε αυτό το τοπικ.

Ούτως ή άλλος άμεσα ανταγωνιστικό σε specs και σε λεφτά του Huawei P8 Lite είναι το Lenovo K3 Note και όχι το Meizu.

Και το k3 note 5,5 ιντσες είναι. Το xiaomi mi4i βρίσκεται κοντά σε οθόνη και τιμή όπως  και πολλά άλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δικαρτο είναι το meizu m1 Note και το m2 Note.
Επισης η εταιρεία έχει σέρβις στην Ελλάδα και δέχεται συσκευές που έχουν αγοραστεί απ Κίνα.
Πέραν αυτών, από την στιγμή που υπάρχουν capital controls είναι λίγο άτοπο να λέμε για αγορές από Κίνα.
Ψηθηκα άγρια για το Huawei p8 lite αλλά μέχρι να το πάρω απόφαση......

Αυτό για το service της meizu, είναι επιβεβαιωμένο;

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαρτο είναι το meizu m1 Note και το m2 Note.

Επισης η εταιρεία έχει σέρβις στην Ελλάδα και δέχεται συσκευές που έχουν αγοραστεί απ Κίνα.

Πέραν αυτών, από την στιγμή που υπάρχουν capital controls είναι λίγο άτοπο να λέμε για αγορές από Κίνα.

Ψηθηκα άγρια για το Huawei p8 lite αλλά μέχρι να το πάρω απόφαση......

 

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες για αυτό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτό για το service της meizu, είναι επιβεβαιωμένο;

 

 

 

 

 

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες για αυτό;

 

 

 

Επιβεβαιωμενο, αν ρωτάς αν μου έχει τύχει όχι. Αλλά ρώτησα την εταιρεία στη σελίδα στο Facebook που έχει τι γίνεται σε περίπτωση που το κινητό που αγορασω από Κίνα χρειαστεί σερβις και απαντησε πως δέχεται να προβεί στο σέρβις μιας Meizu συσκευής, με το ανάλογο κόστος, ασχέτως αν αγοράστηκε από έξω.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποιο εγω ερμηνευω και μπορει να κανω λαθος οτι πληρωνεις το κινητο 150e και αν παθει κατι δεν το γλυτωνεις το 50e+ για το service

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...