Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ναι, το παραπανω λινκ φαινεται ότι είναι για το μεγαλο p8, αλλα από την φωτογραφια παρακατω φαινεται ότι βγαινει ειδοποιηση σε lite δικαρτο από την μανα του:

 

post-83099-0-40310000-1438685121_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω εγω κατι.. Τελικα το κινιτο στα 170 ευρω ειναι πολυ καλη προσφορα ή οχι? Γιατι ολο για προβληματα γραφετε. Ειναι η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα λεφτα?

 

Για 170 ευρώ είναι αξιοπρεπές. Από εμένα στα αρνητικά του το κακό GPS (τουλάχιστον για sportstracking καθώς χάνει σήμα και γραφει ότι νά ναι) και το bluetooth που κάνει αποσυνδέσεις τόσο με το headset όσο και με το αυτοκίνητο. Μπαταρία καλή με μέτρια χρήση βγάζω άνετα 2η ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαπιστωσα πως δεν λαμβανω ειδοποιησεις απο διαφορες εφαρμογες οπως viber.

Οι ρυθμυσεις ειναι ολες ενταξει, τι μπορει να φταιει?

πρέπει να το έχεις ανοικτό το viber στης προστατευμενες εφαρμογές όταν κλείνει η οθόνη άλλα θα σου καταναλώνει πιο γρήγορα την μπαταρία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος που έχει εργοστασιακο δικαρτο να μου πει αν του έχει δύο διαφορετικά ΙΜΕΙ και αντίστοιχα κάποιος που το έκανε από μονοκαρτο σε δικαρτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eνα. (χωρις δευτερη καρτα εγω πανω αφου ακομα δεν πηγα να παρω nano sim, αλλα ολοι για ένα μιλανε χωρις να εχουν ομως διευκρινησει αν εχουν περασει 2 σιμ μεσα) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...